Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   29   STYCZNIA   2020 r.

Św. Anieli Merici
Św. Walerego, biskupa
 
 
 
 

Dlaczego warto wspierać PCh24.pl?


Dlaczego warto wspierać portal Polonia Christiana? Cenimy sobie fakty, więc przedstawiamy Państwu 5 faktów o nas. Wszystkich, którzy doceniają ich wagę, prosimy o wsparcie dla Prawej Strony Internetu. pch24.pl/wesprzyj


DATA: 2013-09-06 15:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

jestem z Wami Bóg Honor i Ojczyzna
ponad 6 lat temu / zibi
 
Ramka ze zdjęciami, umieszczona na samym szczycie, nie zapowiada innych treści, niż są gdzie indziej. Szczęść Boże!
ponad 6 lat temu / JAS
 
Warto was wspierać jesteście ostoją strony prawicowej, i za to was cenimy. Razem z "Najwyższym Czasem" jesteście nam czytelnikom bardzo potrzebni, bo dostarczacie nam cennych wiadomości i wskazówek ! Bardzo edukacyjne są w PCH24 wykłady ,prelekcje na żywo, z których zawsze korzystam ! Życzymy wam ciągłego rozwoju, a my z wami będziemy się rozwijać intelektualnie !!!
ponad 6 lat temu / Robert
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 125 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.