Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   01   GRUDNIA   2020 r.

Św. Edmunda Campion, męczennika
Św. Eligiusza, biskupa
 
 
 
 

Dlaczego tak trudno znaleźć w kinie wartościowe filmy? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Nie chodzi o to, że nie ma dobrych filmów, bo takie są. Problem polega na tym, że nasza wiedza o nich jest bardzo nikła. Z reguły mówi się bowiem o produkcjach nagrodzonych Oscarem bądź poruszających najmodniejsze trendy jak promocja tzw. standardów LGBT bądź ochrony klimatu. Z kolei dobre filmy, te za którymi tęsknimy, te które pokazują prawdę o człowieku i świecie są przemilczane i trudne do odnalezienia w kinowych repertuarach. Dlaczego? Tomasz Antoni Żak zaprasza na program „Kultura TAK”.


DATA: 2020-01-02 10:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

film wyśmiewał głupotę na przykładach -nie zrozumiałeś
11 miesięcy temu / do Janusz Szcz
 
aha ,a Marek Kondrat się podszywa pod Kwiatkowskiego ,a w ogóle jego ojciec był folksdojczem w okupowanej stolicy to trochę jak Rolicki & Rolicki
11 miesięcy temu / adam
 
Wziął rower i pojechał do Powstania warszawskiego-Kwiatkowski-nigdy nie wrócił ok 100 km rowerem do powstania. Ile radości sprawił film ,który pozwoli to objąć szerzej ,z bardziej wysoka,a chodzi przecież o to samo,o łezkę z międzywojnia film pt,,Aviator"kiedy wc były only for gentle. System szybko zareagował Avatarem by łezka z międzywojnia stała się łzami po Starym Świecie.A i łezka kręci się w oku gdy słyszę o języku śląskim -już nie moja łezka ,ale raczej świst jew'a Boże coś Polskę....racz nam wrócić Panie
11 miesięcy temu / adam
 
"Dlaczego taj trudno znaleźć w kinie wartościowe filmy?" Bo prym wiodą dwie sieciówki jedna od Waltera i druga od Agory. Jedni "całą prawdę całą dobę" a drudzy kompatybilni z koszernym.
11 miesięcy temu / M
 
Nie tylko narodowi polskiemu,to jest serwowane wszystkim narodom UE.Tak samo ogłupiany jest Niemiec,Francuz,Portugalczyk,Hiszpan,Słowak,czy Litwin.Nagrody będą dostawać filmy tylko na modne tematy,LGBT,klimat,ekologia i obrażające Chrześcijaństwo.
11 miesięcy temu / Johny Mnemonic
 
Dziękując Panu Tomaszowi Antoniemu Żakowi gratuluję ciekawego felietonu i ważkiego a niedocenionego motywu walki ze złem, jednak walki SKUTECZNEJ. Proszę jednak nie poddawać się w poszukiwaniach ukrytego kina dla normalnie nie pospolicie
11 miesięcy temu / andrzejUda
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.