Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Dlaczego Sejm „uciszył” ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego? Rozmowa z Tomaszem Rowińskim


Odtwórz w YouTube
 

Dlaczego Sejm, głosami KO, Lewicy i PiS, zdecydował się uciszyć ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego i uniemożliwił mu zajęcie się sprawą pedofilii w specjalnej komisji? O tym, a także o relacjach PiS-u z Konfederacją i nadziejach co do prezydentury Andrzeja Dudy mówi Tomasz Rowiński w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

 

 


DATA: 2020-08-05 11:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

ad.Brochwicz-jestem wierną katoliczką.Ale nie spodziewałam się tak przykrych doświadczeń,jakie mnie i moich bliskich spotykają ze strony wielu księży.Od paru lat lawina niegodziwości powiększa się i gna z prędkością światła.Praktycznie rzecz biorąc w moim otoczeniu na palcach można policzyć kapłanów mądrych,inteligentnych,dobrze wychowanych,którzy spełniają swą służebną rolę wobec wiernych.Księża siejący publiczne zgorszenie nie są wyjątkami,w zasadzie nie wiem,czy są jeszcze księża z prawdziwego powołania.Dzisiaj to niestety zawodowcy pilnujący swojej kasy w sposób bezwzględny, korzystający z świeckich uciech życia,księża,którym ciąży nie tylko sutanna,ale nawet koloratka w kołnierzyku.To nie jest walenie na oślep,tylko prawda,która bardzo boli i sprawia,że wobec "letnich" katolików nie potrafię znaleźć argumentów,by ich przekonać do wypełniania obowiązków wynikających z dekalogu.Z panem Brochwiczem chętnie wymieniłabym poglądy,co niestety na forum jest trudne.
6 miesięcy temu / Mela
 
Dlaczego wielebny pan Prezes Jarosław atakuje ks. dr hab. Piotra Natanka, kiedy sam nie umie się przeżegnać. Uruchomił szczujnię i wczoraj pokazał swoją bezbożność.
6 miesięcy temu / Jerzy
 
Dlaczego wielebny pan Prezes Jarosław atakuje ks. dr hab. Piotra Natanka, kiedy sam nie umie się przeżegnać. Uruchomił szczujnię i wczoraj pokazał swoją bezbożność.
6 miesięcy temu / Jerzy
 
Szkoda, że ten Portal, uchodzący za odważny stosuje ostrą cenzurę. W moich oczach stracił wiarygodność.
6 miesięcy temu / lamix
 
Ks Tadeusz Isakowicz Zaleski przez niepoważne podejście do sprawy zarzutów wobec niektórych Kapłanów , sam się dyskwalifikuje. Kto kierując się prawdziwą troską o Kościół, będzie stawiał zarzuty, bez dowodów, kapłanowm, hierarchom ze śmiechem na ustach. A tak postępuje Ks. Tadeusz. Myślę ,że waląc jak cepem na oślep przynosi Kościołowi więcej szkody niż pożytku
6 miesięcy temu / Brochwicz
 
To w następstwie przyniesie wielkie oburzenie, spadek liczby wiernych jak równie z głosujących na PiS
6 miesięcy temu / Kto>
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.