Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   31   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Alfonsa Rodrigueza
Św. Wolfganga, biskupa
 
 
 
 

Dlaczego prawica przegrywa walkę o młode pokolenie? Odpowiada kurator Barbara Nowak


Odtwórz w YouTube
 

Widzimy w przestrzeni publicznej wielu młodych ludzi, którzy są agresywni i wulgarni. Rodzi się pytanie: czy młode pokolenie jest właśnie w ten sposób wychowywane? Na ile szkoła ma wpływ na to, jak dzieci i młodzież się zachowują i jakie wartości wyznają? Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego lewicowy światopogląd jest tak popularny wśród młodego pokolenia Polaków? Czy możemy zaszczepić wśród dzieci i młodzieży tradycyjne, konserwatywne wartości, których będą się trzymać? Na te i wiele innych pytania w rozmowie z Marcinem Austynem odpowiada Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty.


DATA: 2020-10-07 13:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Niesamowita kobieta, warto jej posłuchać.
1 miesiąc temu / Munio
 
Pani Kurator nie wspomniała o tym, że nie są jeszcze obowiązkowe. Tak jak nie ma "fakultatywnego" języka polskiego, tak nie powinno być mowy o "nieobowiązkowej" religii. Język polski i wiara katolicka to filary naszej tradycji narodowej i muszą być na tych samych prawach.
1 miesiąc temu / Izydor Oracz
 
Jaka prawica PiS to lewica a konfederacja to liberałowie żadnej prawicy nie ma w Polsce
1 miesiąc temu / zdziwiony
 
Stając do walki z tak potężnym przeciwnikiem należy znaleźć i próbować trafić w jego najsłabszy punkt. Szukajmy tego punktu.
1 miesiąc temu / tak tylko
 
O młode pokolenie walczy tylko lewactwo, i to ze wszystkich sił. Prawica? Gdzie jest prawica?
1 miesiąc temu / Uwaga!
 
samokrytyka jest początkiem naprawy ,szkoda ze blokujecie wpisy
1 miesiąc temu / :(
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 115 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.