Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   SIERPNIA   2019 r.

Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Dlaczego „Pasja” Gibsona bije na głowę wszystkie filmy? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

O filmie „Pasja” (2004) w reżyserii Mela Gibsona rozmawiają Jerzy Wolak i Tomasz D. Kolanek.


DATA: 2019-04-20 04:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jim Caviezel aktor grający Pana Jezusa w Pasji. Zagrał również w filmie : Paweł, apostoł Chrystusa.
3 miesiące temu / agatkaa2
 
Ten aktor to ,,Jim Kawizel".Przepraszam ale nie wiem jak się to pisze po angielsku.Nie zapominajcie że w czasie kręcenia sceny ukrzyżowania,w krzyż uderzył piorun,a odtwórcy Chrystusa nic sie nie stało.Czyż to też nie jest znak z góry?
3 miesiące temu / Gryzli
 
Mel Gibson stworzył przejmujacy film,to prawda,ale nie byłb takim,gdyby nie gra głównego bohatera filmu,grajacego postać Jezusa.Az dziw bierze,ze o tym nie wspomniano.Po zagraniu postaci Jezusa,stał sie głeboko wierzacym człowiekiem. Wspaniały aktor,niestety nazwisko mi umkneło.O zagraniu postaci Jezusa,dużo pisze na You Tube.
4 miesiące temu / [email protected]
 
Bóg nie pragnie cierpienia On pragnie Miłości.
4 miesiące temu / m
 
Panie Jezu Miłosierny ty który mnie wysłuchujesz w modlitwie sióstr z Łagiewnik Ty który dajesz mi to o co cię proszę w tej cudownej koronce dziękuje ci i błagam zmiłuj się nad cierpiącymi broń krzywdzonych . Panie Jezu Zmiłuj się nad nami.
4 miesiące temu / służębnica
 
..bo jest Autentyczna, płynie pod prąd zdechłych ryb poprawności politycznej
4 miesiące temu / lex
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 109 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.