DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Dlaczego para homoseksualna nie wystartuje w łyżwiarstwie figurowym? Zaskakująca odpowiedź!

Dlaczego para homoseksualna nie wystartuje w łyżwiarstwie figurowym? Zaskakująca odpowiedź!
Pawel Hoffman / FORUM

Mimo iż coraz częściej sportowcy chwalą się swoją orientacją seksualną, środowiska LGBT powstrzymują się od oskarżeń, iż łyżwiarstwo figurowe dyskryminuje homoseksualistów. Dlaczego?

 

Podczas zimowych igrzysk w Pjongczangu, liczne media zdołały już kilkakrotnie wybić na pierwszy plan kwestię rzekomej dyskryminacji homoseksualnych sportowców. Dowód? Szeroko opisywany złoty medal w łyżwiarstwie figurowym dla Kanadyjczyka Erica Radforda, który zdobywszy krążek, wyraził zachwyt, iż jest pierwszym zdeklarowanym homoseksualistą, który stanął na najwyższym stopniu podium.

 

Mimo to środowiska LGBT nie usiłują zaatakować łyżwiarstwa figurowego jako „dyskryminującej” homoseksualistów dyscypliny sportu. Choć można sobie taki atak z łatwością wyobrazić. Przecież sam fakt, że łyżwiarzom zawsze towarzyszą partnerki, może być problemem dla homolobby, lansującego model jednopłciowy jako rzekomo normalny i oczywisty.

 

Dlaczego więc homolobby rezygnuje z atakowania łyżwiarstwa? Jak twierdzi lifesitenews.com, przede wszystkim dlatego, iż sport ten opiera się na komplementarności płci. „Bez uzupełniania się kobiety i mężczyzny sport ten przestałby istnieć” – napisał autor tekstu.

 

W opinii amerykańskiego portalu, środowiska LGBT nie będą w najbliższym czasie wywierały presji na tę dyscyplinę sportu, ponieważ mogłoby to – paradoksalnie – zniechęcić ludzi do kwestii „małżeństw homoseksualnych”, o które homolobby walczy w kolejnych krajach świata.

 

„Środowiska LGBT zdają sobie sprawę, że ewentualne umieszczenie na lodowisku dwóch mężczyzn lub dwóch kobiet wzmocniłoby niechęć do związków jednopłciowych i postulatu małżeństw dla homoseksualistów. Iluzoryczny obraz budowany przez te środowiska mógłby wówczas roztrzaskać się o ziemię” – czytamy na lifesitenews.com.

 

To właśnie dlatego, jak utrzymuje amerykański portal, nawet łyżwiarze przyznający się do homoseksualizmu, chętnie występują w parach z kobietami, nie domagając się  występów z partnerami.

 

 

Źródło” lifesitenews.com

ged


DATA: 2018-02-18 23:00
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To sie u żydów nazywa "haggada" - czyli wybiórcze traktowanie faktów - taki dobór informacji aby było z korzyścia dla nich.
ponad 1 rok temu / Hanys Górnośląski
 
Jednak istnieje nietolerancja, zaściankowość, ciemnogród, homofobie, ..... wśród przedstawicieli pederastii...
ponad 1 rok temu / opty
 
"środowiska LGBT nie będą w najbliższym czasie wywierały presji" Ale one mnie teraz zaimponowali. Mogli zabić i ten, tego, nie zabili. Szacunek.
ponad 1 rok temu / Terebesz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.