DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Porządek lewicowy zawsze był budowany przez proletaryat. Nigdy przez jakieś wyższe sfery. Władze także zawsze wywodzą się tam z tego proletaryatu. Dlatego ci co budują, budowali porządek są najliczniejszą grupą która też broni tego porządku jako swojego.
13 godzin temu / ws
 
Temat jak najbardziej do kampanii wyborczej. Za 9 dni II tura.
15 godzin temu / Ryś
 
a ja się pytam szefa policji i ministra sprawiedliwości, czy już chociaż jeden przedstawiciel tej bandyckiej hołoty został zatrzymany, czy czekamy aż dojdzie do rozlewu krwi i kogoś ci ludzie zranią lub zabiją
22 godzin temu / zapytam
 
W ciągu dekady skazano ok 1000 pedofili w tym 400 pedofili-homoseksualistów. O czym to świadczy? Problem pedofilii w społeczeństwie jest marginalny - na poziomie błędu statystycznego. U gejów pedofilia występuje oczywiście 20-40 razy częściej niż u hetero homo stanowią 1-2% populacji odpowiadają za 40% pedofilii ale nadal - w liczbach bezwzględnych to jest nic nie znaczący margines. na ok 200'000 polskich homoseksualistów w ciągu 10 lat na pedofilii złapano zaledwie 400. krzywdzący dzieci nawet sród LGBT to grupka niemal niedostrzegalna. Pojawia się inicjatywa "Stop pedofilii" i nagle LGBT odbija palma... nie rozumiem - dlaczego LGBT tak zapiekle bronią tych szczurów!? Czy tych 400 jest ważniejsze niż 200 tyś? Gdybym był homoseksualistą pierwszy zadałbym o oczyszczenie swojego ruchu z ludzi którzy krzywdzą dzieci, wkurzają hetero i plują do zupy reszcie!!!
1 dzień temu / next
 
Lewaccy bojówkarze zaatakowali w sobotę w Warszawie furgonetkę akcji Stop pedofilii. Kierowca został pobity, a samochód zniszczony. Jak udało się ustalić reporterowi telewizji wPolsce.pl Maciejowi Zemle, osoby, które brały udział w ataku na kierowcę, przeszły szkolenie z taktyki miejskiej, które w listopadzie ubiegłego roku zorganizowano w Biennale Warszawa. Wszystko było opłacone z podatków płaconych przez warszawian. CO NA TO PiS?
1 dzień temu / Ryś
 
nie czytasz odpowiedzi na twoje posty ,rozjaśnij jak chcesz to przeprowadzić praktycznie
1 dzień temu / @Izydor Oracz
 
Trzeba sie uzbroic w rewolwery czarnoprochowe i bronic samemu, skoro Milicja nie zapewnia bezpieczeństwa.
1 dzień temu / Kris
 
do Człowiek bez u nie przyjmujesz do wiadomości, że lewacy są agresywni? Nie obrażaj kiboli. Jak mówisz o historii, to narodowy socjalizm i komunizm wymordowali najwięcej ludzi.
1 dzień temu / nick
 
Aż trudno mi uwierzyć, że taką nienawiścią mogłyby się kierować osoby z grupy LGBT. To się wydaje mało prawdopodobne, bo drastyczne opisy przypominają raczej działalność zdegenerowanych stadionowych kiboli, którzy bezkarnie atakują ludzi, dewastują Kimkolwiek by nie byli sprawcy, jeśli rzeczywiście doszło do tak drastycznego ataku i pojawiły się takie nazistowskie komentarze. Ja osobiście staram się być katolikiem, ale też szanuję osoby homoseksualne, gdyż mam świadomość, że po pierwsze są ludźmi, po drugie w historii było bardzo dużo przykładów prześladowania takich osób obozy koncentracyjne, więzienia, a nawet wyroki śmierci w muzułmańskich krajach oraz w średniowicznej Europie. Znaczna większość patologii przemoc,nałogi dotyczy ludzi hetero, którzy stanowią większość społeczeństwa, więc to wydaje się logiczne. Nie znaczy to, że heteroseksualiści czy homoseksualiści są gorsi lub lepsi. Chodzi mi o poszanowanie uniwersalnych praw i winnych trzeba surowo ukarać.
1 dzień temu / Człowiek bez u
 
Odpowiedź musi być prosta - tuż po wygranych przez Andrzeja Dudę wyborach - przygotujmy referendum zakazujące praktyk lgbt pod karą więzienia. Nie będzie już "tęczowych aktywistów" na ulicach.
2 dni temu / Izydor Oracz
 
Jest jeden problem: lobby LGBT nie chce uczyć dzieci: "czterolatki masturbacji, sześciolatki powinny uczyć się wyrażania zgody na seks, dziewięciolatki pierwszych doświadczeń seksualnych. Lobby LGBT chce forsować edukację seksualną, żeby jak najwcześniej zainteresować dzieci seksem, żeby dzieci uczynić jak najwcześniej seksualnie dostępnymi". Wręcz przeciwnie - edukacja seksualna, którą chce wprowadzić wiele osób spoza społeczności LGBT ma na celu uświadomienie dzieciom zagrożeń, jakie mogą je spotkać ze strony dorosłych, i nauczenie dzieci mówienia "nie".
2 dni temu / Olek
 
Kto rządzi POlicją w Warszawie ? Najwyższy czas powiedzieć DOŚĆ . Zgłosić sprawę do prokuratora generalnego , to chyba jedyne wyjście . Do POlicji powtórze za kimś : chcecie chyba zostać najbardziej znienawidzoną formacją , za mycie auta na myjni wystawiacie mandaty , a bandytów "POuczacie" , biada wam !!!
3 dni temu / Willy
 
@Second , twój komentarz jest niedorzeczny. Zacytuj fragment Pisma św , który zaleca chrzescijanom poddawanie się złu.
3 dni temu / Mirek
 
Pan Jan Bienias powinien dopominać się o dane policjantów odmawiających interwencji albo nie reagujacych na przestępstwo. Oni muszą mieć na widoku numery służbowe. One też umożliwiają identyfikację . Może są zdjęcia tych policjantów . To może być również materiałem umożliwiającym postawienia im zarzutów. Bez tego nie ma możliwości wyegzekwowania od policji przestrzegania prawa . Na początek trzeba zrozumieć , że w Polsce pierwszym wrogiem walki z zabijaniem ludzi jest policja. Lewaccy bandyci okupujacy jakąś nieruchomość są na jej usługach . Bez jej ochrony nie są w stanie funkcjonować . Oni utrzymują się z przestępstw , co jest wiedzą oczywistą, a jednak pozostają bezkarni . Policja w Polsce jest wrogiem Polski i katolicyzmu . Nic się nie zmieniło od czasu PRL-u . 30-letnie doświadczenie mówi nam ,że nie da się żadnej słuzby powstałej pod okupacją przekszatłcić w służbę lojalną Polakom. Policję trzeba dopiero zbudować od samego początku.
3 dni temu / Mirek
 
Dopuki z wami na pace nie będzie jeździło 5 chłopa wielkości Pudziana, doputy będziecie napadani. To są tchóże ale coraz groźniejsi ! Znajdą się chętni.
3 dni temu / Adek
 
Co do zagrożenia życia to trzeba na to odpowiedzieć twierdząco ale wszystko jest związane z szerszym problemem. W miarę upadabniania się do zachodu szczególnie do hameryki walczaki lewicowe będą robić to samo co wzorce na zachodzie. Więc te rewolucje na zachodzie raczej nie przybiora oblicza walki o jakieś dobro.
3 dni temu / bfr
 
Czy św. Paweł nie napisał, że "walczymy przeciwko zwierzchnościom"? Tak, przeciwko demonom i diabłu samemu. Ludzie, kiedy się nawrócą i zostaną uwolnieni stają się innymi ludźmi, bożymi. Zatem nie trzeba nikogo potępiać, ale starać się by znaleźli Drogę. Nieważne jak długo pracujesz dla Pana, ważne byś przestał grzeszyć. Zapłata jest jedna. Te panie opisane w artykule staną się innymi ludźmi kiedy Bóg ich dotknie.
3 dni temu / Second
 
Władza daje jasno do zrozumienia że tą całą fundację pro to ma głęboko w poważaniu, i na dodatek wygląda na to że jest ciche przyzwolenie fundacja aby była gnębiona, wnioski nasuwają się same w Polsce - po cichu wdraża się wytyczne WHO.
3 dni temu / Janek
 
Rozumiem ze te lewicowe faszystowskie bojowki to dzialaja za cicha zgoda Policji podlegajacej quasi-prawicowemu PiSowi ?
3 dni temu / ciekawy
 
Gdzie są oddziały antyterrorystyczne ?!
3 dni temu / Frondo z Krainy
 
Co myślicie, jak na miejscu Jana Bieniasa zachowaliby się ci, którzy teraz rządzą, na przykład Pan Kaczyński, pan Morawiecki, czy pan Kamiński? Czy na ulicy byliby tak odważni i pewni siebie, jak przy mikrofonach? A pan Trzaskowski? Ten to chyba w ogóle nie wiadomo, po której byłby stronie? Najlepiej to byłoby całe to towarzystwo z Wilczej przetransportować do Arabii Saudyjskiej i niech by tam pokazali, co potrafią?
4 dni temu / Wojtek
 
@spostrzeżenie. To się dzieje pod rządami wyznawców Prawa i Sprawiedliwości. Policja podlega chyba MSWiA a ministrem tego resortu jest Błaszczak, wyznawca Prawa i Sprawiedliwości. Gnębienie obrońców cywilizacji życia i jawna bezkarność cywilizacji śmierci jest faktem już od wielu wielu lat bez znaczenia czy prezydentem jest bezbożny socjalista z obozu zdrady i zaprzaństwa czy pobożny socjalista wystawiony przez obóz rekonstruktorów przedwojennej sanacji chytrze trzymający monopol na patriotyzm. Duda czy Trzaskowski, nie ma żadnej różnicy tak więc nie siej propagandy.
4 dni temu / Krzysiek
 
Powszechny dostęp do broni niczego nie załatwi, a być może pogorszy sprawę. Tęczowi bandyci wyjdą na ulice nie z nożami, a z kałachami. Natomiast nie rozumiem bierności policji. Wygląda na to, że oni mają jakieś rozkazy, żeby nie interweniować? Może premier albo minister spraw wewnętrznych wyjaśniliby tę sprawę?
4 dni temu / TZ.
 
Na Wilczej same wilki. Ale jakby spotkać grupę prawdziwych wilków to tak samo zaatakowałyby.
4 dni temu / bfr
 
Nie bardzo rozumiem, dlaczego Panowie z fundacji jak widać na filmach wdają się w dyskusję z dzieciarnią, która odgrywa rolę wszelkich służb np. Sanepidu władnego do kontroli poziomu hałasu, Prawników na ulicy wmawiających co jest dozwolone, co nie itd. Niezależnie od tego WIELKI SZACUNEK Panom z fundacji poparty również moim datkiem...
4 dni temu / niko
 
Brak dostępu do broni przez zwykłych ludzi w rzekomo wolnym kraju... Takie są efekty! Rodacy, zrobili z nas eunuchów
4 dni temu / Jac61
 
Moze trzeba do prokuratury a nie policję? Napad z uzyciem niebezpiecznego narzedzia...
4 dni temu / Legwan
 
To będzie eskalować jeżeli konfederaci poprą Trzaskowskiego w II turze
4 dni temu / spostrzeżenie
 
Doskonały temat do nagłaśniania a przede wszystkim zadania pytania "od publiczności" w najbliższej debacie prezydenckiej obu kandydatom: GDZIE JEST POLICJA I GDZIE SĄ WŁADZE MIASTA wobec kamienicy przypominającej łagodnie rzecz ujmując "klub trudnej młodzieży Tolka Banana" !
4 dni temu / podajdalej
 
Policja sobie nie radzi, ale mam nadzieję że ojcowie poradzą sobie z pedofilami.
4 dni temu / Mataleo
 
Jeśli pojawia się na każdym kroku tylu agresorów widać, jak zdemoralizaowana jest ludność. Gdzie sie podziała Katolicka Polska. Gdzie praca ewangelizacyjna, gdzie pokolenie JP2. Niedługo katakumby.
4 dni temu / Ryś
 
Gdyby coś podobnego wydarzyło się dewiantom to sprawcy byli by już zidentyfikowani i aresztowani. Czy mamy do czynienia z nietykalnymi?
4 dni temu / Klasyk
 
Bo to bolesne i czuły punkt! KK na nich!
4 dni temu / Paweł K.
 
Niegodziwe prawo, niegodziwe służby, niegodziwe państwo. A ludzie w przerażeniu jeżdżą samochodem w maseczce bo pan w TV powiedział że umrą.
4 dni temu / Gość
 
!!!!!!
4 dni temu / skandal
 
A nie możecie mieć ze sobą gazu?
4 dni temu / Kris
 
S Twierdze, ze moglo sie to wydarzyc, i bezkarnie, jedynie fzieki akceptaci i wspatciu wladz administracyjnych i porzadkowych. Mic lepdzego n ie czeks nas pod duda 2 czy trzaskowskim
4 dni temu / Piotr78
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.