DZIŚ JEST:   09   LIPCA   2020 r.

Św. Weroniki Giuliani
Św. Augustyna Zhao Rong
 
 
 
 

Dlaczego katolicy bojkotują „Kler”? Wojciech Cejrowski o związkach pedofilii i homoseksualizmu

Dlaczego katolicy bojkotują „Kler”? Wojciech Cejrowski o związkach pedofilii i homoseksualizmu
fot. Tomasz Krufczyk/Forum

Wojciech Cejrowski odniósł się na Facebooku do twierdzeń, że katolicy bojkotują film „Kler”, gdyż nie chcą debaty o problemie pedofilii. Tymczasem, jak przypomina pisarz i podróżnik, przypadki wykorzystywania seksualnego nieletnich mają bardzo często związek z homoseksualizmem. Autor wpisu ma jednak świadomość, że jego tekst może zostać wkrótce ocenzurowany przez lewicową administrację portalu społecznościowego.


„Zestawienie danych z policji, sądów i więzień wykazało, że najwięcej pedofilów jest wśród nauczycieli, a nie wśród duchownych. Czyli... dzieci są statystycznie bezpieczniejsze na plebanii niż w szkole.


Ale to nie wykonywany zawód jest prawdziwym czynnikiem ryzyka – wspólny mianownik jest inny – homoseksualizm.


Największe badanie naukowe skandalu pedofilskiego w kościele amerykańskim – John Jay Study (uznawane przez prawicę i lewicę, cytowane równie często przez Fox News, co przez CNN) – wykazało, że prawie wszystkie ofiary księży to chłopcy. Najczęściej mieliśmy do czynienia z relacją księdza-zboczeńca (często młodego) z nastolatkiem.


Czyli... był to skandal HOMOSEKSUALNY, a nie tylko pedofilski, bo kler rzadko brał się za nieletnie dziewczynki” – zauważył we wpisie Wojciech Cejrowski, informując też, że ze statystyk policji, sądów i służb więziennych wynika, że odsetek pedofilów wśród homoseksualistów jest wyższy niż wśród ogółu społeczeństwa. Dlatego też największe zagrożenie pedofilią wynika nie z obecności w życiu społecznym duchowieństwa, a homoseksualistów, których więcej jest poza strukturami Kościoła.


Rzeczowa debata na temat związków homoseksualizmu i pedofilii jest jednak niemożliwa za sprawą aktywistów lewicowych, którzy chcą ocenzurować każdego zwracającego uwagę na problem. Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego dla lewicy ważniejsza jest ochrona uczuć i reputacji homoseksualistów niż obrona dzieci przed pedofilami.


Poniżej cały – jeszcze nieocenzurowany – wpis Wojciecha Cejrowskiego:


 

 

Źródło: FB
MWł

 

 

 

 


DATA: 2018-10-10 12:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kto idzie na,,Kler" to trochę jakby kupił,,Nie". Ludzie jednak albo chcą walki ze złem albo pociąga ich zło tylko tak naprawdę.
ponad 1 rok temu / s
 
Właśnie, właśnie, a przecież właśnie w seminariach ukrywali się homoseksualiści ... I co? Nagle zniknęli?
ponad 1 rok temu / GEDI
 
Film jest filmem. I rozmawia się o filmie wtedy a nie o pedofilii. Moda przeminie, rozmowy pozostaną.
ponad 1 rok temu / S.
 
I za to cie szanuje. Mowisz prawde niezaleznie od konsekwencji. Jestes jednym z niewielu ludzi honoru w tym businesie. Uznanie I szacunek
ponad 1 rok temu / Klimek
 
Popieram w pelni opinie W.Cejrowskiego
ponad 1 rok temu / G
 
To skandal, że od kilku lat rozmowy dot. spraw poniżej pasa ....promocja siermiężnego języka, i jako trendy bycie dewiantem. Margareth Peeters "Polityka globalistów przeciwko rodzinie". Kto organizował a kto zgodził się na marsze homoseksualistów w czerwcu 2017r. w Krakowie?
ponad 1 rok temu / Neon
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.