Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Dlaczego katolewicy nie przeszkadza homoprofanacja? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Homoherezja dotarła do Polski. Czym jest i kto ją promuje? I dlaczego przedstawicielom tzw. katolewicy nie przeszkadzają bluźniercze ataki? Z Pawłem Chmielewskim, autorem książki "Niemiecka rewolucja", publicystą "Polonia Christiana" rozmawia Marcin Austyn.


DATA: 2019-08-23 21:21:00
AUTOR: ROZMOWA Z PAWŁEM CHMIELEWSKIM
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie ma czegoś takiego jak Katolik lewak To tacy sami katolicy jak ci homoseksualiści dzisiaj nazywani gender/lgbt i SBeccy pedofile przebrani za księży. To ta sama grupa społeczna. To heretycka sekta. To ropień na ciele KK Czas ją odciąć od KK. W zdrowym Kościele zdrowy Duch.
6 miesięcy temu / banita
 
@JestemDumnymMoc: To nie są katolicy. Warunkiem bycia katolikiem jest wiara we wszystkie prawdy, które Bóg objawił i Kościół podaje do wierzenia. Ci ludzie odrzucają prawdę nt. sodomii, którą znajdujemy w Piśmie Świętym i Tradycji.
6 miesięcy temu / M.
 
JestemDumnymMoc...ktos , kto wybiórczo traktuje Ewangelię sam się " dzieli" " - Jak po drodze ci z miłośnikami homoseksualizmu i innych drwiacji to nie oszukujmy sie- jedność w zatraceniu jest żalosna
6 miesięcy temu / Lex
 
Katolewica? To nie wystarczy dzielenia społeczeństwa teraz trzeba nadać łatki katolikom?! Na zasadzie dziel i rządź?... sprytne tyle że wierzący w Jezusa są ponadto.
6 miesięcy temu / JestemDumnymMoc
 
Dlaczego nikt z was nie przygląda się wydawnictwu warszawskiego KIKU które cyklicznie od lat wychodzi pod nazwą KONTAKT? Czy widzieliście na ich stronie www list otwarty do Przewodniczących Episkopatu Polski? A WIĘŹ - co oni wypisują w obronie profanantów>> To sa pisma katolickie?!?!?!
6 miesięcy temu / wiem to mówię
 
przypominam Zawiejskiego z KIKu. to wiele tłumaczy...
6 miesięcy temu / gosc
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 118 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.