Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Dlaczego Judasz został potępiony? Znamy prawdziwe powody! ZOBACZ VIDEO


Od ucznia do zdrajcy, od apostoła do samobójcy. Wszystko dlatego, że nie uwierzył w Eucharystię oraz Boże Miłosierdzie, którego bezkres mógł objąć także jego – winnego wydania na śmierć Syna Człowieczego. Oto cała prawda o Judaszu Iskariocie.

 

Polskie napisy po włączeniu. Video publikujemy dzięki uprzejmości churchmilitant.com.

 


DATA: 2018-03-30 07:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Podobno na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia prezydent Wałęsa proponował prymasowi Glempowi ustanowienie Wielkiego Piątku dniem wolnym od pracy. Prymas miał ponoć odpowiedzieć, że nie ma takiej potrzeby, bo "my w naszym Kościele kładziemy większy akcent na Niedzielę". Jeżeli to prawda, to dzięki "geniuszowi" byłego prymasa Polska jest jednym z niewielu krajów Europy, gdzie Wielki Piątek jest dniem pracującym. Chyba jednym z dwóch, razem z laicką Francją.
11 miesięcy temu / Może czas na zmianę?
 
Co jeszcze Judasz musiałby zrobić, aby wasze wątpliwości co do jego losu się rozwiały? Co jeszcze musiałoby o nim zostać napisane? A co Hitlera też macie wątpliwości? Owszem, zawsze jest jakaś niepewność, ale w statystyce są różne poziomy istotności (sigma 1, 2, 3 ...). O jakiej sigmie tutaj mówimy? Dwucyfrowej?
11 miesięcy temu / aaa
 
@luka: odkąd to katolik powołuje się na autorytet demonów? pierwsze słyszę
11 miesięcy temu / bvr
 
W książce "Egzorcyzmy Annelise Michel" opisującej egzorcyzmy dokonywane na tej kobiecie dowodzą, że jeden z demonów zmuszony przez egzorcyzstę do podanie swego imienia powiedział: "Judasz".
11 miesięcy temu / kapłan
 
Komentarz ciekawy i w większości prawdziwy. Osobiście jednak wątpię w skruchę Judasza. Była to raczej złość, że żołnierze i arcykapłani wystawili go do wiatru. Przekonuje mnie na ten temat Anna Kararzyna Emmerich; polecam wszystkim. Michał Obrębski
11 miesięcy temu / Michał Obrębski
 
@asdf - akurat o tym, że Judasz jest potępiony, wiemy z usta samego Pana Jezusa - poczytaj Ewangelie, to sam się o tym przekonasz
11 miesięcy temu / Jan
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.