DZIŚ JEST:   26   LUTY   2020 r.

Środa Popielcowa
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kiedyś tego typu zachowania były traktowane na równi z zaburzeniami psychicznymi... W XX wieku, coraz liczniejsi rozpustnicy zaczęli protestować przeciwko takiej klasyfikacji, środowiska medyczne, opierające się na ustaleniach "liberalnego" ONZ ostatecznie się ugięły... I tak oto chory, a nie lekarz, zadecydował o diagnozie. Porażka medycyny całego świata, ci ludzie nie mogą być normalni, im trzeba pomóc! Ulegają tęczowej indoktrynacji, myślą, że wszystko im wolno, zapominają o Bogu, zapominają o moralności... Potrzebują terapii, a nie wsparcia dla ich zaburzeń.
17 dni temu / Niktoś
 
Abp ma rację. Tęczowy pochód z Najświętszym Sercem w kształcie waginy to profanacja. Ciekawe, ze działacze LGBT nie odważyli się w podobny sposób zaatakować Islamu.
2 miesiące temu / Andrzej
 
PRZERAŻAJĄCY ARTYKUŁ, PRZERAŻAJĄCE KOMENTARZE. GDZIE MIŁOŚĆ DO BLIŹNIEGO????? Ciekawe jak poczułby się kler gdyby zacząć go nazywać czarną zarazą??????? To jest chrześcijaństwo??? Tego uczył Jezus?
2 miesiące temu / TOLERANCJA
 
Dehnel napisał w punkt patrz wyżej. Historii nie da się przekłamać.
5 miesięcy temu / sprawiedliwa
 
@ Edu to jest ideologia kochanego sojusznika USA.
6 miesięcy temu / Ryś
 
ABP JĘDRASZEWSKI MA RACJĘ LGBT GENDER bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NA
6 miesięcy temu / Edu
 
Czy zastanawialiście się czym jest "tęczowa zaraza"? To nie tylko gremia lgbt, których jest 2-3%. 40% Polajków wogóle nie chodzi do kościoła. 30% nie ma lub nie chce mieć dzieci, żyje bez kościelnego ślubu. Prawie 50% małżeństwn rozpada się. W niektórych miastach 50% licealistów nie chodzi na religię. 70% Polaków nie wyobraża sobie służby w wojsku. Pytem zatem - gdzie jest granica tęczowej zarazy?
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
@PolskaMówi Proponuję zapoznać się z historią Kościoła i tego kogo popierał, bo okazuje się,że wy bardzo lubicie twardą rękę. Więc nie zwrównuj innych ludzi do symapatyzowania z różnymi ideologiami, bo macie swoje za skórą. I o tym trzeba wam przypominać.
6 miesięcy temu / ollek
 
co ty masz z ta obsesją na temat onanizmu ,no grzech ale nie ma nic wspólnego z orientacją onanizować się może i gej i hetero
6 miesięcy temu / @Izydor Oracz
 
O tyle nie ma racji, że odwraca uwagę od prawdziwego inspiratora tej ZARAZY: Stanow Zjednoczonych Ameryki Północnej, a w Polsce - komnkretnie - ambasady USA.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Biedacy ! To Arc. Jędraszewski ma 100 % rację i popieram Go.Natomiast te chłopy ? z LGBT niech raczej milczą.
6 miesięcy temu / Marianna
 
Dlaczego onaniści nie są klasyfikowani do lgbt? O tym grzechu jako sodomskim mówił już św Augustyn!
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
6 miesięcy temu / KA Ma_
 
Wszystkie osoby homoterroryzmu tęczowego to prawdziwi naziści=komuniści=marksiści, którzy jeszcze w niedawnych latach obrażali powstańców, a teraz udają obrońców i oburzonych ? Diabeł się w tęczowe "dobro" przebiera i atakuje kościół !!! Widać bo żadnemu tęczowemu nic się nie dzieje, a za to księży się napada słowami i nożami !!!
6 miesięcy temu / PolskaMówi
 
@Polonus:D Stambuł,czy też wcześniej nazywane Bizancjum,Konstantynopol, Carogród, Miklagard, bądące obecnie pod panowaniem islamskim, czyni konwencję stambulską jako nieważną dla chrześcijańskiej Europy:D
6 miesięcy temu / szpulas11
 
@Jerry :D nazista to skrót od członka,,narodowo SOCJALISTYCZNEJ niemieckiej partii robotniczej,,której szefował, wybrany w demokratycznych wyborach, kanclerz niemiec adolf hitler
6 miesięcy temu / szpulas11
 
miłym początkiem byłoby wywalenie wszystkich lgcdzboq i byłych lub obecnych ubeków ze struktur, i władz:D, kościelnych. Ludzie womitują na myśl, iż ze spowiedzią trafią do jednego czy drugiego.
6 miesięcy temu / szpulas11
 
"arcybiskup ma rację porównując tęczową zarazę do marksizmu"; niech jednak będzie wolno dodać, że rozprowadzaną przez ambasadę USA.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Ma rację, tylko trzeba dodać, że ta wersja marksizmu szerzona jest przez ambasadę USA i amerykańskiego prezydenta.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Jestem za racja ...i popieram właściwy pogląd arcybiskupa ....Prawo BOZE ??I tak zwycięża ....
6 miesięcy temu / Maria
 
Bogu dzięki za słowa abp. Jędraszewskiego. Dziś nie wielu jest kapłanów i biskupów którzy otwarcie mówią o tęczowej zarazie, o tęczowym neomarksizmie. I nie jest to atak na konkretnych ludzi ale ujawnianie szerzonej przez nich ideologii która niesie śmierć - zarazę.
6 miesięcy temu / katoliczka
 
@ala wilk. Proponuję lekturę "Historia homoseksualizmu w Rosji - rzecz o historii. Od Iwana Groźnego do Stalina, czyli krótka historia homoseksualizmu w Rosji i Związku Sowieckim."
6 miesięcy temu / Hanka
 
"arcybiskup ma rację porównując tęczową zarazę do marksizmu". O tyle nie ma racji, że marksizm w wymiarze filozoficznym jest naśladowcą heglizmu, i ma pewien poziom. W wypadku tej zarazy o żadnej filozofii nie ma mowy.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Arcybiskup nie ma racji bo w krajach marksistowskich takich jak PRL i ZSRS homoseksualizm był nielegalny.
6 miesięcy temu / ala wilk
 
@ @ Hanka TO BYŁO. I Marks i Engels od ponad stu lat nie żyją. TERAZ działa rząd amerykański, ambasada amerykańska i amerykański prezydent.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Wziąwszy pod uwagę tempo w jakim chore idee lobby [email protected]#& :- infekują instytucje państwowe i społeczne to mamy do czynienia z zarazą właśnie - i to w medycznym tego słowa znaczeniu.
6 miesięcy temu / Bond (James)
 
@Ryś. Engels w 1884 r. opublikował "O pochodzeniu rodziny, własności prywatnej i państwa", gdzie małżeństwo uznał za klasową formę zniewolenia płci żeńskiej przez męską, a wyzwolenia od klasowego ucisku upatrywał w zniesieniu małżeństwa. Feminizm się do tego odwoływał postulując wolne związki, a pokolenie `68 promiskuityzm, czyli jak leci, każdy z każdym. Na to zjawisko zwrócił uwagę ks. Dariusz Oko, lektura Engelsa to potwierdza wg mnie. Spotkałam argumentację ateisty, że skoro w miarę zrównano status kobiety i mężczyzny przez coraz częstsze pożycie poza małżeństwem, to płeć przestała mieć znaczenie jako pole ucisku klasowego, zatem pora na usunięcie jej jako konstytutywnej dla małżeństwa. Doszło do wypaczenia samej idei małżeństwa przez obalanie jego biologicznej podstawy na skutek uznawania homoseksualizmu za prawidłową, naturalną orientację płciową człowieka. Popieranie pochodnych marksizmu przez USA sięga daleko wstecz, ale to odrębny temat.
6 miesięcy temu / Hanka
 
@ Hanka Nie Marksa, nie Engelsa, ale rządu amerykańskiego i prezydenta Trumpa.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Czym jest "tęczowa zaraza"? To nie tylko lgbt, to także cisi wyznawcy antynatalizmu - ideologii "child free". Tylko prof Chodakiewicz trafnie ocenia sytuację. Musimy zaostrzyć kodeks karny tak by postawy nieobyczajowe np praktyki homoseksualne były zakazane. Abp Jędraszewski niech nam przewodzi!
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Teraz każdy hetero i katolik to nazista. Tyle agresywnych wpisów co tęczowi na fb i Twitterze jeszcze nie wiedziałem. Ta pseudokultura jest dla społeczeństwa coraz większym zagrożeniem.
6 miesięcy temu / Jerry
 
Wielkie dzięki Arcybiskupowi Jędraszewskiego za to że jako jedyny z wyższych hierarchów odważył się powiedzieć prawdę . Godny następca Kardynała Wyszyńskiego.Niech Bóg ma w opiece księdza Arcybiskupa
6 miesięcy temu / Maria
 
Z jednej strony rozumiem arcybiskupa negatywnie nastawionego do homoseksualizmu, bo jest on określony przez Kościół grzechem. I tu nie ma co dyskutować. Pragnę jedynie zwrócić uwagę autora, że wśród osób duchownych też są osoby praktykujące homoseksualizm - to tak odnośnie interpretacji przez autora wypowiedzi Biedronia. Ten fragment tego tekstu, którego przesłania nie podważam, jest bezsensowny. JesZcze raz powtórzę, nie dyskutuje z teza.postawiona przez autora.
6 miesięcy temu / Ja
 
Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski - godny następca św. Stanisława i św. Jana Pawła II.
6 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
Murem za arcybiskupem!
6 miesięcy temu / M
 
Dlatego,że twórcami jednego i drugiego byli tacy sami w wartościach i in. ludzie?
6 miesięcy temu / tor
 
ARCY WAŻNE! Wpisujcie i przekazujcie ten post aby inni mogli go zobaczyc bo sprawa jest EXTREMALNIE WAŻNA. Należy okazać wsparcie arcybiskupa Marka Jędraszewskiego po jego wystąpieniu. Wysyłajmy wiadomośći do przełozonego dominikanów o. Tomaszem Nowakiem OP oraz najbardziej znanego Dominikanina na youtube Ojca Adamema Szustaka o wyrażenie poparcia lub o odniesienie sie do tej sprawy. To bardzo ważny moment dla katolików w obliczu ostatnich masowych ataków i prowokacji ideologów L.G.B.T i G.E.N.D.E.R na wartosci na dla katolików najważniejsze. UPOMNIJMY SIĘ o reakcje na słowa Dominikanina Pawła Gużyńskiego ktory to zacheca do wysylania listów do arcybiskupa z wezwaniem go do dymisji. Wygłasza on poglady sprzeczne z nauczaniem koscioła, miesza i szkodzi. Zachećmy Ojca przełożonego Tomasza Nowaka, Ojca Adama Szustaka i ich braci do upomnienia brata i zajęcia się tą sprawą w klasztorze. Wklejalmy ten post na kanał Langusta na Palmie i dominikanie.pl i wysyłajmy maile.
6 miesięcy temu / Marcin
 
@Gerard. Ten rząd nie jest prawicowy. To czysta lewica, tyle że przed światem "pobożna". Wystają na rogach ulic i pokazują jak się modlą.
6 miesięcy temu / test
 
@Ryś. Nie Marksa, ale Engelsa.
6 miesięcy temu / Hanka
 
Wściekły, wulgarny wrzask podnoszą nie tylko zboczeńcy, ale ci obcego pochodzenia, którzy opanowali 4 władze po 45.roku co utracili władzę i głębokie budżetowe koryto, a przestrzeganie zasad Dekalogu jest dla znienawidzonego "ciemnogrodu", czyli Polaków i polskości. Pod pretekstem walki z Kościołem dążą do obalenia rządu prawicowego przemocą.
6 miesięcy temu / Gerard
 
Po kibicowsku do biskupów: JESZCZE JEDEN!
6 miesięcy temu / Wojtek
 
@ Ksee Nie Marksa, ale rządu amerykańskiego i prezydenta Trumpa.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Precz z faszyzmem, z tą brunatną "hołotą"
6 miesięcy temu / "Falanga"
 
Cóż za MOCNE i nie KULTURALNE słowo: zaraza. Uszy postępowych chrześcijan , ateistów , różnych WOLNYCH i GODNYCH SZACUNKU LUDZI otwartych na dialog z kulturalnymi Biskupami są nieprzyzwyczajone do takich określeń. Nadto, sami wierni już się NAUCZYLI, że słowo WOLNOŚĆ, MIŁOŚĆ, SZACUNEK , JEDNOŚĆ , kultura zastąpiły MOCNE SŁOWA Pana Jezusa o poganach, bluźniercach, ZBOCZEŃCACH. Należy OCZEKIWAĆ , że WRESZCIE Pasterze ODWAŻĄ SIĘ dokładnie cytować SŁOWO BOŻE NIE BOJĄC SIĘ ataków wściekłych WILKÓW , które NIE NALEŻĄ DO OWCZARNI , NIE SĄ LUDEM BOŻYM ? dlatego tak UJADAJĄ i WYJĄ . TO PRAWDA tak BOLI .
6 miesięcy temu / iskierka
 
Jazgot, wrzawa, wycie, toczenie piany, bełkot, kwik i sczekanie wiernych sług Marksa jest dowodem, że słowa arcybiskupa trafiły tęczowa zarazę boleśnie i były bardzo potrzebne. Może połączą im się nogi w marszu przez instytucje.
6 miesięcy temu / Ksee
 
Dopóki mamy Konwencję Stambulską dopóty mamy tą "tęczową zarazę"!! Koniecznie trzeba Wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej
6 miesięcy temu / Polonus
 
Epidemiologia uczy nas że Zarazy tak jak się zaczynają tak też przemijają. Ta też przeminie. Szkoda tylko tych chorych dusz, skazanych na "tęczowe" piekło, które swoją chorobą duchowo-mentalną chcą zainfekować zdrowych ludzi. Dokładniej ich masońsko-neomarksistowscy ideolodzy tego chcą, sterując nimi by wymusili na Polakach legalizację grzechów śmiertelnych. A przecież chcą nawet legalizacji kazirodztwa!. Mamy im na to pozwolić?. Jeśli to nie są dzieci szatana to kim są ci antyludzcy biedacy?. Są "normalni"?. Może "są" ale wg zasad spisanych do góry nogami, po ciemku i w komnacie krzywych luster.
6 miesięcy temu / Moja opinia
 
Trzeba też pamiętać, że tę zarazę wprowadza Ameryka, jej amabasada i sam prezydent Trump. I trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jest to odpowiedni sojusznik Polski - Królestwa Maryi?
6 miesięcy temu / Ryś
 
@ cywilizowany\\ Kto to jest następcą komunizmu. Przecież wyznawcą tej haniebnej propagandy jest rząd amerykański i sam prezydent Trump, najwazniejszy sojusznik katolickiej Polski. Marks od dawna śpi w grobie.
6 miesięcy temu / Ryś
 
co to za autorytety Ci wszyscy śmiszkobiedroniolisy?????? żadne!!!!! kompletne zera moralne
6 miesięcy temu / alex
 
Wreszcie ktoś z wyższych duchownych otwarcie wyraził krytykę wobec ideologii gender, która jest następcą komunizmu. Brawa dla wszystkich tych co nazywają rzeczy po imieniu i nie boją się im przeciwstawić. Nie chodzi tu o to, że mamy nienawidzić grzeszników, ale mamy nienawidzić ich grzechy i zbrodniczą ideologię, która opętała ludzi. Należy walczyć z marksizmem kulturowym, aby nie zagarnął pod swe diabelskie skrzydła kolejne części społeczeństwa.
6 miesięcy temu / cywilizowany
 
@Hanka - wolne od tęczowej zarazy społeczeństwo, to wolne od tej zarazy duchowieństwo. Przykładem: czerwona zaraza.
6 miesięcy temu / xxx
 
Kiedy koniec z tęczową zarazą w szeregach duchowieństwa katolickiego i propagandzie różnych mediów katolickich?
6 miesięcy temu / Hanka
 
''Tęczowa Zaraza'' - nic dodać, nic ująć.
6 miesięcy temu / xxx
 
Abp Jędraszewski wyraził opinię o IDEOLOGII LGBT+!!!! Powiedział świętą prawdę. Jestem całym sercem i duszą za Abp.
6 miesięcy temu / Beata D
 
Alleluja i do przodu ,jego Ekscelencjo księże Biskupie
6 miesięcy temu / jurek
 
@czytelnik 1945 cyt.: >ale jakoś ta ,,czerwona zaraza" nie zakazała wstępować do Seminarium Duchownego< --- czerwona zaraza miała lepszy plan: wprowadzić do seminariów swoich, czyli kretów.
6 miesięcy temu / czytelniczka 19
 
Wielkie Ukłony, za te piękne słowa! W końcu kościół zajął stanowisko w słusznej sprawie!. W obronie rodziny, dzieci, młodzieży, profanacji, uczuć religijnych, narodowo-patriotycznych. Pan Bóg, niech ma Arcybiskupa w swojej opiece. Bóg zapłać za dobre słowo. Tacy księża powinni być w każdej parafii - odważni i patrioci, kochający swój kraj.
6 miesięcy temu / RGU
 
JEDEN biskup... Pamiętając o Białymstoku - dwóch. A inni?
6 miesięcy temu / Bronisław
 
Prawda jest niewygodna!!! Każdy kto ją będzie głosił zostanie nazwany nazistą, faszystą, a może i gorzej. Niestety, ta tęcza ma najwięcej w sobie czerwieni. Ja jestem murem za tymi, którzy nie boją się mówić jak jest naprawdę!
6 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Arcybiskup Jędraszewski powiedział tylko prawdę! To co się dzieje w ostatnim czasie w Polsce i na świecie, to rzeczywiście zaraza! Tęczowa zaraza, która opanowała umysły nie tylko zindoktrynowanej gawiedzi, ale i celebryckiej euro-inteligencji. Jestem przekonany, ze 90% z nich robi to tylko ze strachu przed ostracyzmem własnego środowiska i dla pieniędzy. Tacy mali, przestraszeni oportuniści stylu NWO.
6 miesięcy temu / gwoli ścisło
 
Szanowni gorliwi katolicy, moi rodzice urodzeni przed I wojną światową mieli akty urodzenia wypisane po rosyjsku. Ja urodzony po II wojnie światowej mam tak, jak wszyscy obywatele Polski akt urodzenia napisany po polsku. Owszem było zakłamanie w PRL-u, ale jakoś ta ,,czerwona zaraza" nie zakazała wstępować do Seminarium Duchownego, czego dowodem jest arcybiskup Jędraszewski urodzony w 1949 roku. Natomiast brunatna hitlerowska zaraza miała w planach całkowite unicestwienie polskiego narodu. Powstańcy, jak wiecie, nie podjęli walki na Pradze gdzie zatrzymały się wojska Stalina, lecz walczyli z hitlerowcami. A obecnie rządzący domagają się reparacji tylko od jednego wroga. Ciekawe dlaczego?
6 miesięcy temu / czytelnik 1945
 
Twoje retoryczne pytanie dowodzi nieznajomości Pisma św. Chrystus mówił w jednej ze swoich wypowiedzi, że jeżeli ktoś stałby się powodem zgorszenia, to lepiej by było, gdyby uwiazano mu kamień młyński i w wodę. O czystości i wierności seksualnej Chrystus powiedział wyraźnie. Św. Paweł w swoich listach wypowiadał się na ten temat niejednokrotnie w formie przestrogi. To kanon Nowego Testamentu. Na resztę pytań odpowiedź sobie sam... Nie chodzi tutaj o ponizanie kogokolwiek, lecz o prawdę Chrystusa... Kto ją odrzuca wybiera własny los... Dopóki żyjemy mamy szansę powrotu... Później wszystko będzie konsekwencją jak zylismy... Nie zważając na osobę Chrystusa...
6 miesięcy temu / Do Jot
 
Najwyrazniej Biskup czyta Krzysztofa Karonia.Gratuluje!
6 miesięcy temu / krzych
 
Wspaniały Arcybiskup i Wielkie Ukłony za te słowa! Nie zrozumią - może już rodzina i in. im tłumaczyli zawróc z swojej drogi, uwolnij się ze zniewolenia, nie przynoś wstydu rodzinie,rodzicom, dzieciom. Czy za "srebrniki " zrobią wszystko - jak już pokazali co zrobili ze swoim własnym życiem? Upadek, upadek, upadek! Na łożu smierci niejeden komuch prosił kapłana by go wyspowiadał, niejedna rodzinka komusza żądała pochówku w kościele katolickim dla pokazu s,ąsiadom i in.
6 miesięcy temu / Robert
 
Coz,nie dziwi, ze kazdy protest z nazywaniem rzeczy po imieniu, tej obrzydliwej ,postmarksistowskiej , cywilizacji smierci, nie podoba sie tym, ktorzy ja popieraja, z racji zle pojetej tolerancji. Bardzo sie ciesze, ze w koncu w gronie hierarchow koscioła katolickiego znalazła sie osoba, arcybiskup,ktory potepił znamiona cywilizacji smierci nazywajac ideoligie gender, teczowa zaraza.Pan Biedron, jako polityk w marszu rownosci w BIAŁYMSTOKU, ktory wykorzystał do potrzeb swojej kampanii przedwyborczej skandaliczna postawa! nawołuje:..." budujmy wspolnote, budujmy dom,ktory nazywa sie POLSKA". DOBRE SOBIE!! JAKAZ TO BEDZIE TA POLSKA, KIEDY NA URZEDACH ZASIADA JEGO KOLEZANKI I KOLEDZY Z TEJ SAMEJ GRUPY SRODOWISK LGBTGQ. BOZE CHRON NAS PRZED TA CZERWONATECZOWA ZARAZA!. Ruch LGBTQ TO NIC INNEGO TYLKO EMANACJA CYWILIZACJI SMIERCI,BEZ PROKREACJI/ BEZ RODZINY W CHRZESCIJANSKIM POJECIU , czyli bez zwiazków małzenskich kobiety i mezczyzny i zrodzonych z tego zwiazk
6 miesięcy temu / paniula
 
Prawda niektórych boli, gniewa a nawet doprowadza do wściekłości, jeśli w słuchaczu jest mocno osadzona pycha.
6 miesięcy temu / non paevalebunt
 
Ciekawe, że są skojarzenia z nazizmem a nie z wierszem z czasów Powstania Warszawskiego. Tam autor pisał o czerwonej zarazie. Pisał o zarazie a przecież nie był nazi
6 miesięcy temu / M
 
W pełni utożsamiam się ze słowami Arcybiskupa Jędraszewskiego. Wielki szacunek! Cenię Go za mówienie prawdy, wierność Ewangelii i odwagę. Taki powinny być każdy kapłan. Oczekiwałem tego od całego Episkopatu. Daremnie. Episkopat pozostaje wciąż niejednoznaczny i tchórzliwy, ceniąc niekiedy zalecenia GW i poprawność polityczną bardziej niż Ewangelię.
6 miesięcy temu / Mirosław Kubic
 
Jeden z ostatnich, który ma odwagę głośno mówić prawdę. Postęp mu tego nie wybaczy.
6 miesięcy temu / Kwiat
 
Arcybiskup Jedraszewski to mendrca. Sam Bog przez niego przemawia. Wszyscy ktorzy mowia przeciwko niemu to falszywcy I czerwona zaraza, ktora chce nas zniszczyc poprzez swoje zwariowane wymysly. Ten Tomasz Lis to uwaza sie za kogos kto pozjadal wszystkim rozumy a jest glupcem. Tylko spojzec na niego to widac ze sie unosi tak wysoko ze niedlugo spadnie I rozkruszy sie na nic. Z wszystkimi jego sojusznikami stanie sie to samo. Pan Bog jest nierychliwy ale sprawiedliwy. Przyjdzie czas ze te wszystkie cierpienia,ktore oni zadaja nam sami odczuja w wogole niewyobrazalnej mierze.
6 miesięcy temu / Bogumila
 
Wielki szacunek dla ks. arcybiskupa za odwagę, wsparcie dla katolików, którzy czekają na głos zgodny z nauką Chrystusa.
6 miesięcy temu / oko
 
Bawią mnie te pełne bezradności słowa różnych celebrytów. Trudno to komentować. Słowa Chrystusa, czy św. Pawła są konkretne. Na nic się zda zaklinanie rzeczywistości. Zdobycie nieba jest obwarowane konkretnymi warunkami. Nowy Testament nie zostawia złudzeń. Myślę, że słowa prawdy bolą, lecz postawa pokory dla tamtych środowisk jest widocznie za trudna do przelkniecia.
6 miesięcy temu / Krakusik
 
Nawet nie bedac kardynalem, Arcybiskup Jedraszewski moze zostac wybrany papiezem poniewaz na konklawe kardynalowie-elektorzy nie musza go wybierac z wlasnago grona. Nie ma rzeczy niemozliwych dla Boga, ktory jasno przemowil do nas ustami Swojego Wiernego Slugi.
6 miesięcy temu / kot
 
"Chrystus deprawatorów zalecał topić"???
6 miesięcy temu / @Jot
 
ale można chyba zachować kulturę języka?
6 miesięcy temu / @Stefan Jr
 
Kościól jest Chrystusowy i żadne moce piekelne go nie przemogą EW Mt 21
6 miesięcy temu / atra
 
Lgbt nie jest obecne od 30 lat tylko od zawsze. Kiedyś sie nazywali sodomici. Chrystus deprawatorów zalecał topić i przepowiedział że brak reakcji skończy sie zgorszeniem - i mamy. Parady dumy gejowskiej. Parady dumy sodomickiej.
6 miesięcy temu / Jot
 
Tęczowa zaraza twór satanistyczny
6 miesięcy temu / Mr. ??
 
Takich słów prawdy oczekujemy także od wszystkich pozostałych pasterzy naszego Kościoła. Nie można być POprawnym POlitycznie i uciekać od odpowiedzialności za lud Boży.
6 miesięcy temu / Stefan Jr
 
Wszelkie "AKCJE" mają swego autora w komunizmie, to nie jest metoda i sposób działania Katolika. Nam podano na tacy sposób i miejsce ratowania Ojczyzny i KK - Gietrzwałd i treść objawień Matki Bożej do Narodu Polskiego: Chcecie wolnej Polskie, Wolny Kościół, Gorliwych Kapłanów, Trzeźwych Mężów, posłuszne i pobożne dzieci . . . Módlcie się na Różańcu tutaj w Gietrzwałdzie gdzie stanął Tron zniesiony z Nieba przez Aniołów! To jedyne takie miejsce na świecie, i tam czeka na nas Polaków nasza Królowa! Wreszcie zacznijmy realizować Prośby naszej Królowej, a nie kolejne "cudowne" wymysły ludzkie. Warta Różańcowa Narodu Polskiego przed Kaplicą Objawień - oto recepta, oto sposób, oto miejsce! Wszystkie inne "pomysły", których jedyny skutek to "chwała" autorów i motywatorów, sobie róbcie, ale najpierw spełnijcie Prośby Matki Bożej Królowej Narodu Polskiego! - i to bezwarunkowo literka w literkę, bez pokusy poprawiania i genialnych poprawek do Słów Bogarodzicy!
6 miesięcy temu / Andrzej BR
 
"W imieniu MOJEGO kościoła przepraszam wszystkich urażonych" - to jest właśnie kwintesencja myślenia tzw. "otwartych katolików". Kościół oczywiście z małej litery jest ICH a nie Pana Boga...
6 miesięcy temu / Zmartwiony
 
W końcu ktoś nazwał rzecz po imieniu, taką postawę powinien reprezentować każdy katolik. Co jeszcze muszą sprofanować siły szatana żeby ludzie się w końcu obudzili. Jeżeli jeszcze ktoś nie zauważył że została wypowiedziana wojna ludziom wierzącym, katolikom,to jest ślepy. Potrzebny jest powszechny sprzeciw przeciwko cywilizacji śmierci i jednoznaczne poparcie ks.Abp.Jędraszewskiego nie tylko przez Episkopat ale przez wszystkich którym zależy na tym aby jego dzieci i wnuki miały normalną przyszłość, bo główny atak jest właśnie na dzieci i normalną rodzinę.
6 miesięcy temu / ddark
 
może innych hierarchów tez poraził ton i forma ,gdyby przemawiał ks .prof.Wierzbicki zobaczyłbyś różnicę
6 miesięcy temu / @lamex
 
LGBT jest obecne na świecie od 30 lat ,co biskup z tym robił do tej pory
6 miesięcy temu / @Janek
 
Dziękuje arcybiskupowi. Nareszcie padły słowa prawdy na temat kolejnego wcielenia zła, prowokacji i kolejnych prób zniszczenia naszej cywilizacji, kultury, rodziny i naszej wiary
6 miesięcy temu / Janek
 
Nie dziwią mnie ataki lewactwa na księdza Arcybiskupa. Taka ich lewacka natura. Dziwi mnie natomiast, zasmuca i poraża to, że nikt z polskich hierarchów nie poparł Księdza Arcybiskupa. Czy sa tak zastraszeni, czy przestraszeni, że nie potrafią stanąć w obronie prawdy? Widać wyraźnie, że Kościół w Polsce przeżywa głęboki kryzys. Tym boleśniejszy, że zaczynający się od góry.
6 miesięcy temu / lamex
 
Myślę, że niema co się przejmować. "Prawda jest prawdą nawet jeśli nikt jej nie uznaje". Takich kapłanów nam trzeba. I o takich trzeba się modlić. Reszta jest w rękach stwórcy.
6 miesięcy temu / Rcznr
 
trzeba dużo się modlić za tego kapłana !!!!
6 miesięcy temu / gender studies
 
@Tom Bombadil usiłowałam w tamtym roku skontaktować się z organizatorami "Różańca do granic", bo nie rozumiałam dlaczego taka wspaniała akcja, ktora miała miejsce w 2017 nie została powtórzona rok później. Nie udało mi się to... Myślę że taki różaniec ma moc uratować Polskę i świat, tylko trzeba taką akcję powtarzać...
6 miesięcy temu / Polka
 
trudno zrozumieć ze wszyscy słyszeli to samo a tak różnie odebrali
6 miesięcy temu / ewa
 
Oni krok za krokiem, z bezwzględną konsekwencją, w perfidny, wulgarny i brutalny sposób, wyszydzają nasze najświętsze wartości vide: durszlak. Jednocześnie to nas oskarżają o nietolerancję i wmawiają nam najgorsze winy. Sami bez żenady stosują prowokacje, manipulacje, oszczerstwa. A jednocześnie prawda o nich. wypowiedziana w bardziej jednoznaczny sposób, staje się kamieniem obrazy i powodem medialnej histerycznej nagonki vide: atak na ks. abpa Jędraszewskiego. W ten sposób odbiera się nam narzędzia obrony, gdy oni neutralizują z góry nasze argumenty. Więc my, krok po kroczku, musimy się wycofywać, być "kulturalni" vide: wypowiedź pana Prezydenta, słowem: musimy oddawać pole, by jeszcze bardziej nie zaogniać sytuacji w kraju przed wyborami. Oto cała ich strategia: bezwzględna strategia faktów dokonanych i permanentnej, demagogicznej nagonki. Czy w tym starciu mamy jakieś szanse? Sami - żadnych. Musimy masowo odmawiać Różaniec. Tylko... kto nas do tego wezwie?
6 miesięcy temu / Tom Bombadil
 
Dziękuję arcybiskupowi Markowi Jedraszewskiemu za nazywanie rzeczy po imieniu. Będę polecał Arcybiskupa opiece matki boskiej.
6 miesięcy temu / Marcin Bergchau
 
Brawa dla ks.arcybokupa za odwagę mówienia prawdy. A gdzie sa inni; kardynał Nycz, prymas Polak? Popieram wpis Noego, przejmujac język wroga stawiamy się w gorszej pozycji. Żadne postępowe, żadna parada równości, tylko marsz sodomitów. Nie lgbt tylko sodomici, homoseksualiści czyli zboczeńcy. Nie geje, bo gay w języku angielskim znaczyło wesoły, radosny. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
6 miesięcy temu / Kontra
 
TĘCZOWA ZARAZA - nic dodać, nic ująć. Strzał w dziesiątkę.
6 miesięcy temu / Ewa
 
Po pierwsze - koniecznie musimy przywrócić normalność i zboków nazywać zbokami. Jeśli będziemy mowic ze są normalni to sami zamykamy sobie opcje krytykowania ich - jak skoro normalni? Zatem nazywac ich zgodnie z prawda - sodomitami. A gorszycieli Jezus zalecał topić. Nasz Pan nie zalecał miłowac deprawatorów - mówił że lepiej kamień młyński takiemu.
6 miesięcy temu / Jot
 
Może teraz wreszcie KEP zauważy, że ulegliśmy już totalnie prawom robactwa, jak nas ostrzegał Antoine de Saint-Exupéry!
6 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Szanowni Państwo! Chyba już najwyższy czas by zacząć pewne zjawiska i rzeczy nazywać tak, by nie wprowadzać zamętu i nieporozumień. I tak na przykład co znaczy "partie postępowe" czy "liberalne"? Co te partie mają wspólnego z postępem i prawidłowo rozumianą wolnością? Co znaczy "marsz lub parada równości"? Jaka równość? I kogo z kim? Żyjemy w orwellowskiej rzeczywistości, gdzie "pokój jest wojną a wojna pokojem", gdzie "wszystkie zwierzęta są równe a niektóre równiejsze", a "postęp jest cofaniem się". ""Postępowy liberalizm to neomarksizm lub neokomunizm, "marsz równości" to pochód dewiantów i gorszycieli. Przestańmy się bać! Zacznijmy odważnie używać właściwych i mocnych słów Bóg Słowem stworzył światod nich bowiem zaczyna się prawdziwy postęp, a nie cofanie się jak dzieje się obecnie. Wczoraj dał nam przykład arcybiskup Jędraszewski.
6 miesięcy temu / Noe
 
Dziękuję! W końcu głos pasterza!
6 miesięcy temu / Cava
 
Ale prawda boli. Gdy ktoś kędzierzawemu powie: "ty łysa pa..ło", to kędzierzawy się serdecznie uśmiechnie. Ale jak się powie to łysemu oj boli, boli... No cóż, metropolita krakowski trafił w sedno.
6 miesięcy temu / xbrw
 
Może lepiej zamiast akcji internetowych należałoby zorganizować marsz popierający arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.
6 miesięcy temu / Tadeusz
 
Zaraz tęczowi znajdą jakąś babę bo nie kobietę która w lewackich mediach nakłamie że biskup Jędraszewski to czy tamto zrobił i taką nagonkę na niego zrobią że naprawdę będzie potrzebował dużo siły i wiary, dlatego módlmy się za niego!
6 miesięcy temu / Polka
 
Może teraz KEP zauważy... Powstańcy byli Katolikami i grzech wołający o pomstę do Pana Boga widzieli dużo bardziej jednoznacznie aniżeli "tęczowo"!!! Plują w twarz nie tylko nam, żyjącym, ale obrażają naszych Bohaterów, a My, cóż my jeszcze możemy, poza słowami?!
6 miesięcy temu / Andrzej BR
 
Abp jest łagodny! To nie jest "zaraza" to jest bolszewicka zgnilizna.
6 miesięcy temu / comparatio
 
Miał w końcu ktoś odwagę nazwać po imieniu tą dziką i obcą pyszną i buńczuczną hordę. Brawo !
6 miesięcy temu / Dąb
 
Boże broń i wspieraj abp. Jędraszewskiego.
6 miesięcy temu / Robert
 
Reductio ad Hitlerum - na nic więcej sługusów tęczowej zarazy nie stać? Racjonalnych kontrargumentów brak? Smuteczek... Brawo Arcybiskup Jędraszewski!!!
6 miesięcy temu / Marcin
 
@Johny. Jak o manewrach PiSu wokół Trybunału Konstytucyjnego mówiła Bruksela i KOD, to była "ulica i zagranica", a jak na ulicach mnożą się obscena homoseksualistów i hasła "Odraza uczuć religijnych" z poparciem ambasady USA, to już wszystko jest OK. Sorry, takiego mamy sojusznika.
6 miesięcy temu / Hanka
 
P Maślak ma kościół, do którego katolicy na szczęście nie należą. Ks arb życzę odwagi i darów Ducha Św w te czasy tęczowego pogaństwa.
6 miesięcy temu / Arvena
 
@ Johnny Oczywiście, PiS lubi to lubi Ameryka, a ściślej Trump.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Odezwali się żydowscy cwelebryci
6 miesięcy temu / Łuki
 
No to arcybiskup Jędraszewski nie ma co myśleć o kapeluszu kardynalskim.
6 miesięcy temu / TZ.
 
"Być może dlatego, że jednoznaczny sprzeciw wobec ideologii LGBT brzmi w Kościele w Polsce zbyt rzadko." OTÓŻ TO!
6 miesięcy temu / Magdalena
 
Prawdziwy Pasterz to taki, który życie swoje oddaje za owce, a owce rozpoznają Jego głos i idą za nim. Dziś w osobie Arcybiskupa Jędraszewskiego, który nie zląkł się medialnej nagonki, bo bardziej umiłował Prawdę i powierzony mu przez Pana lud!
6 miesięcy temu / sp
 
Brawo !!!!! dla arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. A ja się pytam co PiS jako partia rządząca robi poza gadaniem i to delikatnym dla powstrzymania zarazy. Mam nawet wrażenie, że po wygranych wyborach zacznie Polaków cywilizować i nawet polubi LGBT, bo już dziś łatwiej być mile widziany choćby przez policję za udział w marszu zwolenników kolorowej flagi niż jej przeciwników.
6 miesięcy temu / Johnny
 
Teraz będzie wrogiem nr1. Już lewacka szczujnia miesza abpa z błotem. Reszzta episkopatu co robi? Jest jałowa i milczy w obliczu niszczenia Kościoła
6 miesięcy temu / Michu.
 
te wszystkie opinie pochodzą od ludzi którzy winni najpierw dokształcić się, poczynając od nauki znaczenia poszczególnych słów. Prymitywny lęk przed prawdą - oto co reprezentuja krytycy biskupa Jędraszewskiego. Prawda zawsze kole w oczy. Tam gdzie brakuje argumentów pojawia sie skretynienie
6 miesięcy temu / alex
 
Wygląda na to że mamy w Polsce jednego pasterza, który jeszcze chce prowadzić nas drogą Prawdy. Tylko gdzie reszta?!
6 miesięcy temu / Polka
 
te wszystkie opinie pochodzą od ludzi którzy winni najpierw dokształcić się, poczynając od nauki znaczenia poszczególnych słów. Prymitywny lęk przed prawdą - oto co reprezentuja krytycy biskupa Jędraszewskiego. Prawda zawsze kole w oczy. Tam gdzie brakuje argumentów pojawia sie skretynienie
6 miesięcy temu / alex
 
Nasi Pasterze nie są po to żeby ich chwalono. Więc bardzo dobrze. Tylko za pózno trochę.
6 miesięcy temu / Mirrro
 
zgadzam się że tęczowa zaraza jest zagrożeniem dla naszego młodego pokolenia, będą próbować patologizować naszą młodzież 10 % rocznie, proszę czytać co się dzieje w innych krajach zachodnich jest już źle w Polsce nie możemy do tego dopuścić
6 miesięcy temu / realista
 
CZERWONA ZARAZA Czekamy ciebie, czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci, byś nam Kraj przedtem rozdarłwszy na ćwierci, była zbawieniem witanym z odrazą. Ostatnia zwrotka Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły Nowa się Polska ? zwycięska narodzi. I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić czerwony władco rozbestwionej siły. Autor Józef Szczepański ? ?Ziutek? Utwór powstał 29 sierpnia 1944 r., 1-go września ?Ziutek? otrzymał śmiertelny postrzał, zmarł 10-go września.
6 miesięcy temu / Czesław
 
@ Poprawność Trzeba najpierw wiedzieć co się pisze. Wczesny Kościół odnosił się bardzo życzliwie do Seneki i Jego pism. Tertulian pisał o Nim ?nasz Seneka?. Św. Hieronim włączył Senekę na listę pisarzy chrześcijańskich. Podobnie myślał o Senece Św. Augustym. Filozof bowiem potępiał walki gladiatorskie, domagał się szacunku dla niewolników i prze­baczania nieprzyjaciołom.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Nie ma u was za grosz dobrej woli...tak drzycie tchorze o swoja wiare by jej nie stracic - kneblujac usta...macie serca zatwardziale juz...i z takimi sercami chcecie uszlyszyc o Jezusie ktory uzdrawia?
6 miesięcy temu / mee...
 
Śledzę wypowiedzi/homile Arcybiskupa Jędraszewskeigo. Jako jeden z NIELICZNYCH hierarchów naszego Koscioła jest wyrazisty i jednoznaczny, broniący prawdziwej tradycyjnej doktryny KK. Niestety coraz częściej zabierają głos relawitystyczni mąciciele - hierarchowie . Byłem bardzo miło zaskoczony czytając homilię z wielkiego piątku 2019 arcybiskupa Jędraszewskiego bodajże z Kalwarii Zebrzydowskiej. Z bogiem. Co do słów s. Łucji : WALKA O RODZINĘ I MAŁŻEńSTWO trwa na dobra. Ostateczna walka o ludzkie dusze.
6 miesięcy temu / Piotrek
 
Pożal się Panie co za Polacy! Załamac się można. Potężna Modlitwa za Polskę i arcybiskupa bo nas zniszczą nie damy rady.
6 miesięcy temu / Gosc
 
Chcialem Wam powiedziec jak to jest pierwszy raz uzdrowic nie moca swoja, a wstawiajac sie u Pana...uzdrowic w imie Jezusa. Ale tu caly czas stopuje mnie cenzura.
6 miesięcy temu / mee...
 
@Moc Seneka jest wiele bo był poganinem. Proszę nie szarpać tego miejsca cytatami z pogańskich pseudofilozofow. To dla czytelników i arcybiskupa lekko obraźliwe.
6 miesięcy temu / Poprawność
 
Nadal czekamy na głosynaukę pozostałych biskupów-nie w riposcie na atakinie chodzi wszak o wymianę poglądówale o pouczenie wiernych,że toczy się wojna o dusze. Moim zdaniem bdb tekst p.Walacha należałoby czytaća może i wydrukowaćzaczynajac od drugiej części.Wtedy nie byłoby konieczne tak obszerne cytowanie ideologów tęczowej rewolucji
6 miesięcy temu / pe4
 
Był kiedyś projekt zaliczenia duchownych w szeregi urzędników państwowych i objęcia ich ochroną prawną. Tak jak atak na napaść na strażaka czy ratownika medycznego jest ścigana z urzędu, tak ataki na duchowieństwo powinny być ścigane. Parafia jest jednostką administracyjną i podobnie jak gmina ma prawo domagać się jej mieszkańców podstawowych obowiązków płacenie podatków zachowanie zgodne z prawem - np odpiwiwdnich danin czy uczestnictwa w obowiązkowych nabożeństwach. Nie rozumiem czemu takich rozwiązań nie ma jeszcze w katolickim kraju.
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
ogromną większość razi nie treść i sens ale forma ,po co jest krzykaczem ? nie głośność stanowi o racji
6 miesięcy temu / @ Spostrzegawcz
 
W mojej ocenie te komentarze pisali religijni fundamentaliści. Jedyną autorką godną poparcia jest wpis osoby podpisanej - Pani. Od siebie dodam, że uczniowie nieraz mówią : "dzień w szkole spędzony, to dzień stracony". W efekcie mamy zwroty często słyszane w telewizji: Te podanie , te pismo, półtorej roku, wziąść, włanczam itd. zamiast to pismo,poproszę mleka pięć deka kaczki dziwaczki, wziąć itd.
6 miesięcy temu / czytelnik 1945
 
2Tm 4,2: głoś naukę,nastawaj w porę,w nie w porę. ABp Jędraszewski realizuje polecenie Boga przekazane przez św.Pawła. "Tęczowa zaraza" i tak ma szczęście, że jeszcze nie została wytępiona ogniem i siarką, jak Sodoma i Gomora. Ale Bóg nie pozwoli z siebie szydzićGa 6,8.
6 miesięcy temu / marek
 
Ale szatan się wściekł. Został ujawniony???
6 miesięcy temu / Robert
 
Odpowiedź powinna być prosta: referendum z zapytaniem "Czy jesteś za wpisaniem do KK propagandy i praktyk homoseksualnych?". Mam nadzieję, że ponad 50% Polaków powiedziało by tak, a wtedy owa "tęczowa zaraza" zostanioe użyta np w postaci robót publicznych.
6 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
@ Pani A co Pani zrobi, gdy ta zaraza przyjdzie do szkoły, w której jest Pani dziecko. I jeśli Pani powie, nie pozwalam, by gorszyć malego, wtedy prokurator powie, że trzeba Pani dziecko odebrać, bo nie dba Pani o rozwój dziecka, wydzierając je z rąk zboczeńców.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Dlaczego pch koncentruje się na opiniach marginalnej grupki stojącej za dewiancka sektą LGBT ?! Olbrzymia większość Polaków zwłaszcza katolików w pełni popiera słowa arcybiskupa Jedraszewskiego.Tak trzymać !Tych słów Świętego Kościoła oczekują katolicy i inni normalni Polacy !
6 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Tak jak jestem w stanie uzdrowic, nie ja a Jezus i swiadkow na to wielu...tak nawet nie probuje prosic Pana, by was zmiotl, bo Bog nie posyla po to by niszczyc wroga swego, a posyla po to by uzdrawiac...macie zatem jeszcze troche czasu by szalec z cenzura w obronie zlego, w obronie...wielkiego nierzadu. A wiecie to juz, ze tych, ktorych zwerbowalisci dwa razy bardziej od was sa winni piekla...ale wielu z nich serca watpiace w was ich uratuja, mimo, ze z tego nie zdaja sobie sprawy dzis.
6 miesięcy temu / mee...
 
Zaraz potwierdza że należy ją dezynfekować i detoksykować, żeby nie było epidemii.
6 miesięcy temu / DNA
 
"Tęczowa zaraza" nie ma sobie równej w swojej niszczycielskiej siłę. Wszelkie inne zarazy niszczą lub zabijają ciało, ta zaś "tęczowo-demoniczna zarażą" zabija duszę. To szatańska ideologia śmierci duchowej. I niestety każdy kto ją popiera i nie przeciwstawia się, szykuje sobie miejsce w piekle. Dotyczy to każdego nie wyłączając hierarchów KRK ani żadnego kapłana. Albo się jest z BOGIEM albo przeciwko czyli z diabłem.
6 miesięcy temu / Daro
 
Drogi Arcybiskupie Krakowa Prosimy o patrzenie na krzykaczy przykładem wielkiego zwierza, który ze spokojem patrzy na szczekanie małych piesków - Seneka
6 miesięcy temu / Moc
 
Jeśli takie wypowiedzi pod adresem Ks. Arcybiskupa ujdą bezkarnie, będzie to oznaczało, że państwo polskie niewiele sobie robi z Konkordatu zawartego ze Stolica Apostolską. Konkordat potwierdza "doniosły wkład Kościoła w rozwój osoby ludzkiej i umacnianie moralności". Jak to się ma do rozpętanej nagonki.
6 miesięcy temu / Ryś
 
A może by dać spokój tym hom. A zająć się wychowaniem dzieci żeby wiedziały co to szacunek do starszych, co to narkotyki, co to uczciwość ludzka, jak należy cenić innych, tego trzeba uczyć w domu, szkole i w kościele. Nie bawmy się w aniołów. Bo nie jeden musi uderzyć się w piersi
6 miesięcy temu / Pani
 
Dziękuję księdzu arcybiskupowi za słowa prawdy o inwazji bezbożnej tęczowej zarazy skrywającej się pod kilkuliterową zbitką.
6 miesięcy temu / stan
 
Porażająca i żenująca jest nieznajomość zasad Katolickiej Wiary tych neopogańskich ateistów i neomarksistowskich nowoczesnych "pasterzy" komentujących słowa arcybiskupa Jędraszewskiego. Oto podstawowa katecheza, jeśli ją przeczytają: Złe, grzeszne czyny potępia Bóg i Kościół, a grzesznika nie potępia za życia, tylko napomina, aby ten nawrócił się jak najszybciej i póki żyje. Ale też skąd ta czerwona "elita" może to wiedzieć? ..."zostali skazani na pastwę bezużytecznego rozumu"... razem z sodomitami.
6 miesięcy temu / gość
 
?Przyjdzie kiedyś czas, kiedy ludzie oszaleją. I kiedy zobaczą, że ktoś nie jest szalony zaatakują go mówiąc: Jesteś szalony, ponieważ nie jesteś taki jak my?, powiedział ponad 1700 lat temu św. Antoni Wielki.
6 miesięcy temu / lolo
 
Uderz w stół a podniosą się wszelkie nieczystości.
6 miesięcy temu / Roni
 
Brawo! Chwała Bogu za odważne słowa Arcybiskupa!
6 miesięcy temu / Maciej
 
Bardzo dobrze, że ci panowie się przedstawili. Widać też w czyich rękach był ruch związkowy "SOLIDARNOŚĆ". Szkoda, że tylko niektórzy komuniści przed nim ostrzegali. Zdziwionych, Ks. Prymas Wyszyński zbywał swoim porzekadłem: WROGOWI TRZEBA NIE TYLKO PRZEBSACZYĆ, WROGOWI TRZEBA CZASAMI POMÓc.
6 miesięcy temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.