Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Ksiądz Waldemar Cisło o cierpieniach wyznawców Chrystusa

Dla nas Święta, dla nich prześladowania!


Święta to dla chrześcijan żyjących w krajach zdominowanych przez islam okres niezwykle niebezpieczny. Wyznawcy Chrystusa są wtedy szczególnie narażeni na ataki – wynika ze słów księdza Waldemara Cisły, przewodniczącego polskiej sekcji papieskiego stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Jednak nie tylko Boże Narodzenie oraz Wielkanoc, ale i codzienność jest groźna dla życia ludzi na Bliskim Wschodzie. Dziś niebezpieczny jest brak żywności, środków do życia, lekarstw oraz… obojętność, bowiem oprócz Polaków nikt już nie udziela pomocy ogarniętej wojną domową Syrii, zaś informacje o kolejnych ofiarach konfliktu przechodzą niezauważone.

 

 

 

 


DATA: 2018-04-02 17:58:00
AUTOR: ROZMOWA PCH24.PL
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

No, nie do końca prawda, że tylko Polacy udzielają pomocy, Także i Rosja pomaga Syryjczykom i to nie tylko militarnie ale także przesyłają tam żywność. Reszta krajów,rzeczywiście ma to poniżej pleców. Rozpętano wojnę w imię amerykańskich, syjonistycznych interesów i jest to ich haniebny udział, a pretekstem było zabicie przez Asada 50 tys. ludzi, teraz liczba zabitych idzie w setki tysięcy, jeśli nie ponad milion dzięki szerzycielom demokracji. I nie można tego przemilczeć, bo byłby to grzech zaniechania powiedzenia prawdy.
11 miesięcy temu / taki 1
 
Gdzie jest ta masońska ONZ?
11 miesięcy temu / Piotr
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 93 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.