DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Dla imigrantów i planety choćby i samozagłada. Oto lewacka wizja świata!

Dla imigrantów i planety choćby i samozagłada. Oto lewacka wizja świata!
źródło: pixabay.com

Yves Cochet, były minister ekologii i zagospodarowania terytorium, z partii Zielonych (EELV) w socjalistycznym rządzie Lionela Jospin (1997-2000) głosi, że należy zmniejszyć ilość rodzących się dzieci, by jednocześnie obniżyć ekologiczne koszty populacji i móc przyjąć imigrantów.

 

W wywiadzie opublikowanym w tygodniku Le Nouvel Observateur, Yves Cochet (jednocześnie członek stowarzyszenia pro-eutanazyjnego ADMD) prezentuje swoje sposoby „rozwiązania” problemów ekologicznych i migracyjnych. Realizacja jego pomysłów byłaby  samobójstwem demograficznym i cywilizacyjnym.

 

- Kraje bogate jako pierwsze mają obowiązek zmniejszać się demograficznie, bo to one prowadzą najbardziej zanieczyszczający styl życia. Ponadto, ograniczenie naszych porodów pozwoliłoby nam lepiej przyjmować imigrantów, którzy pukają do naszych drzwi – głosi Cochet.

 

Przewodniczący instytutu „Laboratoire d’idée Momentum” nie boi się deklarować największych absurdów w opakowaniu pseudo-intelektualnym, występując jako ekspert głoszący maltuzjańskie idee. Otwarte są dla niego łamy lewicowej prasy, w której przekonuje, że należy odwrócić logikę zasiłków rodzinnych.

 

- Im więcej masz dzieci, tym mniej zasiłku, który zniknie przy trzecim dziecku – proponuje ekologista. Jego bowiem zdaniem nie decydowanie się na kolejne dziecko, to „pierwszy gest ekologiczny”.

 

Na zakończenie wywiadu, Cochet powołuje się przewrotnie na Biblię mówiąc, „rozwijajcie się i rozmnażajcie się, i napełniajcie Ziemię”. Stawia jednak swoje ograniczenie – nie więcej niż dwoje dzieci, najlepiej jedno lub wcale.

 

FLC

 


DATA: 2019-01-08 14:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Sługa szatana dobrze wie co mówi, dla nich to jak najbardziej jest logiczne i do tego dążą sądząc,że dostaną nagrodę od złego na tym świecie i po śmierci, są oszukiwani bo zły nienawidzi ludzi a najbardziej takich którzy zostali przez niego oszukani i którzy mu służą, po śmierci czeka ich tylko płacz, zgrzytanie zębów, wieczne cierpienie za swoje zbrodnie w piekle.
6 miesięcy temu / Alex Wolf
 
Tu chyba nie chodzi o tego człowieka ale o partię z której się wywodzi. To typowe od dawna poglądy Zielonych i esencja ekologizmu. Podobnie jak z komunizmem który przybieral różne formy to z tych stron bardziej niż z którykolwiek innych można się spodziewać kolejnych Hitlerow, Pol Potow i tym podobnych ludobójcow.
6 miesięcy temu / Non possumus.
 
Im wyższe stanowisko tym większa pewność, że zajmuje je jakiś nieszczęśnik.
6 miesięcy temu / Pejot
 
Nigdy się nie dowiemy, czy taki lub inny "mędrzec", głoszący herezje w stylu: "Przestańcie się rozmnażać, żeby muzułmanie mieli miejsce dla siebie", nie korzysta z pieniążków jakiegoś "życzliwego szejka", wspierającego finansowo takie właśnie tezy i naiwnych aktywistów... Można by jego i jemu podobnych, uznać za głupców i podatnych na propagandę prostaczków, gdyby nie fakt, że to ludzie zajmujący stanowiska w rozmaitych rządach, którzy z pewnością wykorzystują swoją pozycję do wszelkich zmian prawnych, podporządkowanych takim właśnie tezom...
6 miesięcy temu / Michael Wolf
 
ciekawe czemu nie propaguje swoich poglądów w krajach, z którym imigranci idą? a może niech tam pojedzie i osobiście ich do tego przekonuje, to może w krótkim czasie przestanie cokolwiek...
6 miesięcy temu / jun
 
Tyle tylko, że te lewackie nawoływania nie dotyczą samych nawołujących i ich rodzin, a powinno być odwrotnie. Powinni dla przykładu siebie i swoje rodziny zgładzić i po krzyku. Kto by chciał zrobiłby to samo co lewacy. Szafują ludzkim życiem i decydują kto ma żyć, a komu nie wolno, za wyjątkiem ich samych. Taka bezczelna nachalna dla bezmózgich mowa.
6 miesięcy temu / banita
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.