DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Disney psuje dzieci

Disney psuje dzieci
Żródło: wikia.com
#PROPAGANDA    #LGBT    #HOMO    #DISNEY    #KRESKÓWKI    #STUDIO

Disney XD postanowił dołączyć do grona postępowców i pod płaszczykiem tolerancji kolportuje w swoich produkcjach pochwałę dla homoseksualizmu. Twórcy uważają, że „tęczowe” postaci naszpikowane licznymi pozytywnymi cechami, to właściwy wzór do naśladowania dla dzieci.

 

Jak informuje Leonardo Blair z christianpost.com, „Disney XD – po raz pierwszy w historii firmy – uwzględnił kilka całujących się homoseksualnych postaci w odcinku Star vs. The Forces of Evil” – telewizyjnej kreskówki znanej polskim dzieciom pod tytułem Star Butterfly kontra siły zła. Kreskówka pokazuje główną bohaterkę Star Buttefly, która jest księżniczką z innego wymiaru. Disney XD z wyprzedzeniem zamówił czwartą serię serialu, zanim jeszcze ukazała się premiera trzeciej.

 

„W scenie, w której postaci śpiewają piosenkę Just Friends podczas koncertu, pokazanych jest kilka całujących się par homoseksualnych i lesbijskich. Inne postaci wydawały się być transgenderowe”. Spotkało się to oczywiście z przychylnym przyjęciem przez niektórych homoseksualistów, gdy „konserwatyści potępili firmę za promowanie programu LGBT”.

 

Charakterystyczne są wypowiedzi niektórych krytyków: „Kiedy dorastałam, nie mieliśmy tego typu kreskówek. Były one po prostu fajną rozrywką, która nie zawierała seksualnej agendy. Sądzę, że ci ludzie powinni się skupić na czymś innym niż swoje genitalia... i genitalia naszych dzieci. Disney, przygotowujesz się na stratę sporej forsy!” – skomentowała niejaka Janie Miles.

 

Z kolei inny widz (Dewayne Kester) zauważył: „Hollywood to takie obrzydliwe szambo. Nie ma nic, co nie uwłaczałoby ich godności. Żadnych zasad moralnych. Żadnych wartości. Żadnego Boga. To ci sami ludzie, którzy chwalili i nagradzali pedofilskich aktorów i reżyserów”.

 

Dziennikarz zauważa też, że według portalu HeatStreet jest to pierwszy tego typu pokaz czułości par tej samej płci w historii Disneya, chociaż sporadycznie pojawiały się „nie-heteroseksualne relacje”, jak np. lesbijska para w sitcomie Powodzenia, Charlie! czy homoseksualna para w serialu Wodogrzmoty Małe.

 

Disney stwierdza, że nigdy nikogo nie wykluczał i że ich opowieści „odzwierciedlają akceptację i tolerancję i opiewają różnice, które sprawiają, że ich postaci są na swój sposób wyjątkowo wspaniałe, (...) gdyż charakteryzuje je życzliwość, lojalność, humor, odwaga, dowcip i inne cechy charakterystyczne dla dobrego przyjaciela”, a dzieci mogą do nich nawiązywać.

 

 

Źródło: christianpost.com

Jan J. Franczak


DATA: 2017-03-06 16:31
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bajka to bajka, nie doszukujcie się w niej zboczenia
ponad 1 rok temu / Noname
 
Diabeł, wąż starodawny wsacza jad w niewinne dzieci posługując sie badlakami z wypaczoną osobowością. Rodzice, na Miłość Boską, chroncie i pilnujcie swoich dzieci!!! Czy juz calkiem tvn i szehterowa banda odjęła wam rozum?!!!
ponad 3 lata temu / psycholog dziecięcy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.