DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W swojej pracy mam kontakt z różnymi czasopismami nabywanymi przez ludzi i zauważyłem, jak wygląda akcja rozmiękczania ludzi na naprawdę przeróżnych frontach. W ciągu ostatniego tygodnia zauważyłem nagłówek "strefa wolna od nienawiści" na okładce pisma zrzeszenia przedsiębiorców "Teraz Polska", wielki nagłówek "Hejt" na periodyku przeznaczonym dla myśliwych, a do tego okładka zatytułowana "klimat się zmienia" na okładce czasopisma farmaceutycznego !. Widać, że operacja duraczenia narodu jest przeprowadzana z takim rozmachem i powodzeniem, że nawet już pisma stricte specjalistyczne nie próbują trzymać się właściwych sobie tematów. Pytanie czego usłucha naród polski- duchownych kierowanych Duchem Bożym takich jak abp. Jędraszewski, czy wszystkich tych tub propagandowych współczesnego neomarksistowskiego totalitaryzmu?
6 miesięcy temu / krisbac
 
Super!! Szacun!!
6 miesięcy temu / Marek
 
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen
7 miesięcy temu / Edu
 
tęczowa zaraza,tęczowy music box
7 miesięcy temu / ela
 
Brawo Eminencjo! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu! Brawo, brawo, brawo!
7 miesięcy temu / Gacek ;)
 
Ten brak poparcia dla biskupa Marka, wśród części biskupów, to już objaw niszczących skutków tyranii ideologii lgb...,oraz braku cnót moralnych wśród milczący pasterzy: odwagi cywilnej, miłości ojczyzny, wierności tradycji biblijnej, depozytów wiary. Smutne.
7 miesięcy temu / Mkj
 
walka z chorymi ,przykro się to czyta
7 miesięcy temu / cóż
 
Wypadałoby zaprosić JE bp Andrzeja Czaję wraz z sekretarzem ks Kobienią, których tak mocno oburzył tytuł wykładu, że odmówili salki do jego omówienia. Choć sami piszą na rzecz Tygodnia Jedności Chrześcijan Życzliwymi bądźmy! Widać zalezy wobec kogo i gdzie.
7 miesięcy temu / AnnaG.
 
Amen !
7 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
Dialogi z arcybiskupem cechuje głęboki humanizm religijny apelujący by trzymac się życia i myślenia uczciwego; zachęca by nabywac rozumu i ufac Bogu więcej niż nawet własnemu rozsądkowi który może byc zwodniczy.Jako wytrawny pedagog daje praktyczne wskazówki jak postępowac.Żadną miara nie jest homofobem o co oskarżają go nienawistne środowiska lewackie,którym się nie podoba,iż nie zamyka ust i oczy i nie akceptuje ich widzenia rzeczywistości.
7 miesięcy temu / t
 
Chwała Panu. Czy w podanej dacie nie ma czasem pomyłki? 15.10.2020 to dość odległy termin.
7 miesięcy temu / Robcik
 
Tu już nie ma co dialogowac!tu trzeba się bronić!czy tak mało ludzi wśród duchowienstwa dostrzega ważność chwili?To raczej nie czas na dialogi kiedy titanic tonie
7 miesięcy temu / Ewka
 
Sądzę, że niekoniecznie, odmowy użyczenia sal katechetycznych przy ważnych obiektach sakralnych w Polsce - autor wskazuje salę katechetyczną przy katedrze w Opolu - na spotkania pod tytułem "Tęczowa zaraza - antychrześcijańska rewolucja w Polsce", z redaktorem Łukaszem Karpielem jest wynikiem braku odwagi stanięcia oko w oko z "tak potężnym przeciwnikiem". Obawiam się, że może być również inny powód, określony w adhortacji apostolskiej papieża Franciszka po tytułem Amoris Laetitia, gdzie jest mowa o "rozeznawaniu" na temat grzechów człowieka, i ich lekkim odpuszczaniu przez spowiednika, bo najważniejsze jest miłosierdzie Boże. Późniejsze postępowania papieża Franciszka tylko utwierdziło w przekonaniu hierarchów , że nastąpiło przestawienie wektorów, nakazy religii muszą się dostosować do hedonizmu współczesnego człowieka. Obecny papież Franciszek nie mówi do młodzieży jak papież Jan Paweł II-gi, żeby wymagać od siebie nawet gdy inni od ciebie nie wymagają !!!
7 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
I to jeszcze u Jezuitów. Muszę przyznać, że mnie to rozbawiło.
7 miesięcy temu / mm
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.