DZIŚ JEST:   19   WRZEŚNIA   2020 r.

NMP z La Salette
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A następnym tematem będą warunki porozumienia z Szatanem.
11 miesięcy temu / DNA
 
Ta sieć w kolorze 6-barwnej tęczy jest dużo bardziej przerażająca niz wszystkie pochody sodomitów razem wzięte.
11 miesięcy temu / Katolik
 
I jeszcze w temacie ekologii. Teologia mówi, że im bardziej człowiek grzeszy tym bardziej świat obraca się przeciwko niemu. Harmonia życia człowieka ze stworzeniem powinna wynikać ze świętości człowieka. Tymczasem Kościół mając największą apostazję w historii zamierza sadzić drzewa?!! Do tego go Jezus powołał?! Gdyby dla rządzących człowiek był ważniejszy niż pieniądze nie mielibyśmy trujących dodatków w żywności, dopłat dla megakoncernów spożywczych za produkcję trującego jedzenia, itd. Co więcej wówczas człowiek dbałby o środowisko naturalne z serca a nie z przymusu. Druga sprawa to fakt, że cała obecna fala "ratowania Matki Ziemi" "dla dobra przyszłych pokoleń" jest już dawno rozpisana w dokumentach ONZ. Osobiście myślę, że masoneria doszła do wniosku, że łatwiej jest przekierować Kościół na fałszywą ścieżkę niż go zlikwidować. Tak więc obserwujemy próbę podmiany Kościoła Chrystusa na kościół masoński: ekologiczno - dialogujący.
11 miesięcy temu / gluś
 
Do Neptun: Proszę tak nie mówić, że zwali się mój świat. Proszę się zastanowić na Kim budujesz swoje życie na wiecznej Prawdzie czy na słowach ludzi. Na Świętym Magisterium czy na ludziach, którzy chcą je zmienić i zmienią wkrótce. Historia zatacza koło wyobraź sobie Jerozolimę gdy 2000 lat temu chodził po niej Pan Jezus. Gdy ludzie zaczęli iść za Nim najpierw być może w swoim sercu zadawali sobie pytanie co na to uczeni w piśmie oni go odrzucają. To byli tacy sami ludzie jak my teraz, w takiej samej sytuacji. Wybrali jednak umiłowanie Prawdy i poszli za Panem. W Wielki Piątek wszyscy uciekli zwątpili może pomyśleli jednak faryzeusze mieli rację?. Cała wiara w Pana została tylko w jednym sercu, w sercu Matki Najświętszej, tylko ono naprawdę wierzyła w Jego Słowa, że powstanie z martwych i że to wszystko musiało się dokonać. Powierz się pod Jej opiekę, a nie zginiesz patrząc jak rozrywają Ciało Naszego Pana i za chwilę usuną Go z tego świata zniosą Eucharystię.
11 miesięcy temu / Gość
 
Teczowy cyrk. Jako pierwsza bedzie no ktora to?
11 miesięcy temu / Jara
 
Prawosławie ma swoje Amoris Laetizia już dawno. Tam się jak potrzeba "zdejmuje błogosławieństwo" i można się dalej żenić. I TO W CERKWII!!!
11 miesięcy temu / Kasia
 
@Neptun, rozumiem Cię doskonale, dla mnie to również straszna perspektywa. I dlatego ostatnie co chciałbym zrobić, to sie załamać. Myślę, że na miarę naszych skromnych możliwości trzeba jakoś się temu sprzeciwić, trwać przy jedynej prawdziwej wierze. Pytanie tylko jak to zrobić, żeby się nie pogubić? Kogo słuchać? Mam tylko nadzieję, że jeśli nawet dojdzie do najgorszego, ostaną się kapłani, którzy nie pójdą za tym szaleństwem.
11 miesięcy temu / Wernyhora
 
Kiedy Izrael podbijal obce narody mężczyźni brali sobie za żony kobiety z innych krajów. Kobiety szybko zmieniają wiarę. Wystarczy, że muzułmanie wezmą sobie za żonę katoliczke, za chwilę one chodzą w hijabach i są jeszcze bardziej praktykujace od dzihadystow. Kobiet trzeba pilnować.
11 miesięcy temu / Second
 
Bardzo cenię swoją żonę, ale muszę powiedzieć, że kobiety się nie nadają na pasterza. Maja swoje humory związane z cyklem. Parę dni trzeba przecierpiec. I t
11 miesięcy temu / Second
 
do Wernyhora naprawdę nie wiem i mam na dzieję, że do tego nie dojdzie, że jednak Duch Święty zapanuje nad tym chaosem, ale gdyby tak się stało to zawali się mój świat, bo jestem wierzącym katolikiem
11 miesięcy temu / Neptun
 
Że niby kobieta to nie człowiek? Hmm, chyba bym polemizował z tym. Co prawda niektóre kobiety mają pokrętną logikę, ale znam wiele kobiet znacznie bardziej logicznych od przeciętnego faceta.
11 miesięcy temu / Robert
 
do Second absolutnie się nie nadajesz, bo powinieneś jeszcze czcić jakieś amazońskie bóstwa, a przynajmniej być członkiem zakonu starożytnych druidów i generalnie bardziej cenić jakiś bełkot Grety ze Szwecji niż na przykład Biblię, a poza tym nie jest dobrze, że nie oglądasz się za obcymi paniami, bo wiernie zachowujesz to co przysięgałeś przed Bogiem w czasie ślubu, a co może oznaczać, że jesteś radykałem, faryzeuszem i katolickim fundamentalistą i nie nadajesz się jako przykład do zastosowania "nowego miłosierdzia" i Amoris Letitia. Paniał? Teraz takie są trendy w Kościele.
11 miesięcy temu / Katolik
 
Tęczowy papież?
11 miesięcy temu / Aleksander
 
@ Michał: Masz sporo racji. Chyba najwyższy czas na rewizję naszego, cokolwiek protekcjonalnego, stosunku do tradycji chrześcijaństwa wschodniego... Ex oriente lux!
11 miesięcy temu / Karol
 
nie rozumiem .Po co ewangelizować jak Franciszek mówi że Bóg dopuścił istnienie różnych religii.
11 miesięcy temu / kolo
 
@Katolik: ale co wtedy zrobisz? Pytam bez cienia uszczypliwości, bo sam nie wiem, co będzie dalej i co będzie słuszne w takiej sytuacji.
11 miesięcy temu / Wernyhora
 
Jestem żonaty, 2 dzieci wychowanych całkiem dobrze. Nie oglądam się za obcymi paniami, nie potrzebuję dużo pieniędzy, lubię czytać Piśmo Święte i pouczać innych. Czy nadaję się?
11 miesięcy temu / Second
 
Byłam dumna ze swojej religii,że wydała wielu świętych i męczenników, że prawdziwa, a teraz gdzie jest prawdziwy katolicyzm?Będzie tak, jak Ratzinger przewidywal-zejdzie do podziemia.
11 miesięcy temu / panda
 
Zakonnica trzymająca sieć w 6 kolarach tęczy!To chyba jakieś nieporozumienie. Świat szaleje a wraz z innymi ludzie z Kościołem związani. To koniec czasów
11 miesięcy temu / Siegfried
 
wprowadzenie "diakonatu kobiet" będzie moim ostatnim dniem obecności w kościele Bergolgia, bo to już nie będzie Kościół Apostolski
11 miesięcy temu / Katolik
 
Ohyda satanistycznego spustoszenia
11 miesięcy temu / Alex Wolf
 
@DNA - gorzej. To preludium do Apokalipsy.
11 miesięcy temu / zagubiona owiec
 
Światłem niech będzie mi Krzyż Święty,a nigdy wodzem smok przeklęty.Idź precz, szatanie, duchu złości,nigdy mnie nie kuś do marności.Złe to, co proponujesz mi.Sam swoją truciznę pij!
11 miesięcy temu / Nick
 
Czas na Prawosławie.
11 miesięcy temu / Michał
 
Ujawniają to, co na wielką skalę funkcjonuje od dekad.
11 miesięcy temu / Sal
 
To jakaś kpina czy kabaret...
11 miesięcy temu / DNA
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.