DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Deprawacja seksualna faktem. Groźne dla dzieci treści od września w szkołach

Deprawacja seksualna faktem. Groźne dla dzieci treści od września w szkołach
Zdjęcie ilustracyjne. FOT.REUTERS/FORUM
#GENDER    #SZKOŁA    #DZIECI    #SEKSEDUKACJA    #DEPRAWACJA    #LGBT    #EDUKATORZY    #GDAŃSK

Gdańsk – wbrew protestom obywateli – od września wprowadzi edukację seksualną w szkołach. To niebezpieczna praktyka, bo w ocenie ekspertów, zajęcia nie mają nic wspólnego z edukacją, a są deprawacją seksualną. A Gdańsk to tylko początek!

 

- To, o czym się mówi teoretycznie – mam tu na myśli gender – to się już stało praktycznie faktem. Od września będą wprowadzone zajęcia, które nie mają nic wspólnego z edukacją, a będą tylko deprawacją seksualną – tak wydarzenia z Gdańska skomentował na antenie TV Trwam ks. Krzysztof Gidziński, psychotraumatolog, wikariusz w parafii pw. Ducha Świętego i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni. Jego zdaniem, to co zapoczątkowano w Gdańsku, może teraz rozlewać się na całą Polskę.

 

Ks. Gidziński przyznał, że poznał tzw. seksedukatorów podczas spotkań w gdańskim magistracie. Jak się okazało, osoby te były głuche na argumenty merytoryczne i ustalenia naukowe, i nie były gotowe na rzeczową dyskusję. Głosy przeciwne traktowano zaś jak atak.

 

Zdaniem gości „Rozmów niedokończonych”, środowiska genderowe mają sprawdzony na Zachodzie sposób działania: obalenie autorytetów i ofensywa na instytucje. Dlatego właśnie tak zaciekle atakowany jest Kościół w Polsce. Niestety w Gdańsku zideologizowane środowiska znalazły wsparcie władz samorządowych. Efekt: wsparcie dla ideologii gender i środowisk LGBT oraz seksedukacja dzieci - już od września - w szkołach.

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA

 

Zobacz także:

 

"W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?"

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2018-07-17 00:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak to jest, że aktywiści z lgbt wprowadzają sobie ot tak edukację seksualną w szkołach? Żeby prowadzić takie lekcje trzeba posiadać odpowiednie wykształcenie kierunkowe i przygotowanie do pracy z dziećmi. A takie szajbusy lgbt, robią co chcą. Nie wiadomo dokładnie kim oni są, jak się nazywają, czy nie byli karani i oni chcę "edukować" seksualnie dzieci. To MEN i kuratorium oświaty powinno zajmować się takimi sprawami, a nie jakieś zboki z lgbt.
ponad 1 rok temu / NiePojmuje
 
jak to a gdzie wyzsze instytucje co to - no super beda z dzieci robic homo
ponad 1 rok temu / nea
 
@ma: Gdyby PiS jako rząd wypowiedział w imieniu Polski konwencję stambulską, PO lokalnie nie mogliby wprowadzić gender. Tak to rozumiem. PiS jako rząd zostawił otwarta furtkę lokalnym władzom.
ponad 1 rok temu / wow
 
Gdańsk to tylko konsekwencja dokumentów podpisanych przez Prem. Szydło na początku jej działania, ale wtedy wszyscy głucho wpatrzeni w obietnice dobrej zmiany pozostali głusi i ślepi na fakty i to ewidentnie oczywiste plucie Narodowi w Twarz. Jak u Psa Pawłowa, widzą i słyszą to co każą . . .
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 
@ZBIGNIEW: Do dzisiaj są tacy co ekscytują się PO (i dodatkami). Propaganda TVN-u zbiera swoje żniwo. Inna sprawa, że PiS wcale nie ułatwia sprawy, choć ja akurat entuzjastą p. Maciarewicza nigdy nie byłem. No, ale jeden Maciarewicz PiS-u nie stanowi. Niech się PO nie cieszy, że krytukuję PiS bo i tak folksdojczów popierać nie będę. Nawet jak PiS jest "be" to PO na pewno nie jest "cacy". Sprzedawczyki.
ponad 1 rok temu / ma
 
Tragedia wkracza otwartymi drzwiami. Wierzyć sie nie chce, że dorośli pozwalają na deprawacje niewinnych dzieci. Kim sa tacy dorośli? - moim zdaniem to PEDOFILE, którzy winni podlegac pod kodeks karny !!!!!
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.