DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Depopulacja w „białych rękawiczkach”? Bill Gates przekazał miliony dolarów aborcjonistom

Depopulacja w „białych rękawiczkach”? Bill Gates przekazał miliony dolarów aborcjonistom
Melinda i Bill Gates. By World Economic Forum from Cologny, Switzerland [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Z danych opublikowanych w najnowszym raporcie przygotowanym przez Live Action wynika, że fundacja Billa Gatesa przekazała prawie 68 milionów dolarów na rzecz DKT International – jednej z największych na świecie organizacji pozarządowych zajmującej się „odpowiedzialnym planowaniem rodziny”, czyli aborcją.

 

Według danych Live Action DKT International wysłał „potrzebującym” w 2018 roku 3,5 miliona „zestawów” do aborcji. Rok później liczba ta przekroczyła 4,2 miliona. Organizacja sprzedaje „leki aborcyjne” i „zestawy do ręcznego zasysania próżniowego”, które jak podkreśla „pomagają zapobiegać niebezpiecznym aborcjom”. Zapewnia również środki antykoncepcyjne i inne usługi służące „odpowiedzialnemu planowaniu rodziny” na całym świecie.

 

Z informacji, do których dotarli autorzy raport Live Action wynika, że w latach 2001-2019 fundacja Billa Gatesa przekazała DKT prawie 68 mln USD:

Luty 2019: 4 949 604 USD

Listopad 2018: 4 900 000 USD

Listopad 2018: 99 000 USD

Listopad 2017: 7 000 000 USD

Listopad 2017:   3 007 129 USD

Sierpień 2017: 5 000 000 USD

Sierpień 2016: 29 500 000 USD

Listopad 2015: 3 000 000 USD

Kwiecień 2015: 1 500 000 USD

Listopad 2014: 3.285.574 USD

Październik 2013: 1 190 363 USD

Lipiec 2001: 4 500 000 USD

 

To jednak nie wszystko. Fundacja Gatesa miała przekazać na rzecz  Planned Parenthood i organizacji z nią współpracujących co najmniej 81 009 329 USD, a także 46,1 miliona dolarów brytyjskiej sieci aborcyjnej Marie Stopes International.

 

Źródło: lifenews.com

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-04-19 11:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No żal chłopa - 65 lat - jeszcze pewnie przy tej pozycji czyli lekom ze 30, 40 lat a potem spotkanie z Panem Jezusem Chrystusem Królem Wszechświata - co wybierzesz panie Gates jeśli służysz złemu? Co z pańskimi dziećmi panie Gates - takie przekleństwo im zostawisz?
6 miesięcy temu / Robert
 
Ludobójstwo szerzy się na świecie. Jakie to smutne! Nie potrafię zrozumieć, jak to się dzieje, że nibydorosły człowiek daje w prezencie miliony $ na mordowanie ludzi, a nikt nie przeciwdziała temu procederowi. Przesadziłem - są, nawet w Polsce organizacje broniące życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Jednak one nie mają takiej "siły przebicia", jak organizacje ludobójcze zasilane ogromnymi pieniędzmi nie tylko Billa Gatesa. Inną sprawą jest, że jemu się to po prostu opłaca materialnie Rozdaje pieniądze Fundacji, a bogaci się sam. Czy nikt mu nie powiedział, że czyni przeogromne zło??? Dlaczego ludzie ustanowili sobie "prawo" decydowania o życiu i śmierci drugich? Czymże różni się mordowanie ludzi przed ich urodzinami od mordowania ludzi po- jak czynili słynni ludobójcy Lenin, Stalin, Hitler, Duce, Pol Pot, Churchill i inni? Boże, zmiłuj się nad nami, gdyż wygląda na to, że i ja jestem Kainem...
7 miesięcy temu / witkacy
 
A poza tym zarabia na wirusie i szczepionkach
7 miesięcy temu / Emi
 
Gdyby wiedzial jakim jest nedzarzem to by palil na stosie smieci tez swoje banknoty az by bylo widac dym w w Polsce.
7 miesięcy temu / Nick
 
Już teraz mi żal Gatesa: najpierw Bóg ukarze go za "windows" a zaraz potem za kilkadziesiąt milionów zabitych dzieci. Już teraz Gates wyprzedziła Hitlera i zbliża się do rekordu Stalina.
7 miesięcy temu / Hanys
 
STOP ABORCJI
7 miesięcy temu / iE
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.