DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Departament stanu USA promuje homoseksualizm

Departament stanu USA promuje homoseksualizm
By Chatham House [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons

Światowy Fundusz Równościowy, utworzony w 2011 r. przez ówczesną szefową amerykańskiego Departamentu Stanu Hillary Clinton, otrzymuje od prywatnych podmiotów dotacje na promocję… homoseksualnego stylu życia. Tym też oficjalnie zajmuje się amerykańska dyplomacja.


Jednym z priorytetów amerykańskiej polityki zagranicznej za czasów administracji Baracka Obamy jest promocja „praw” tzw. wspólnoty LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów). W 2012 r. Fundusz Równościowy został zasilony kwotą 1 mln dol. przez Fundację Arcus, której dyrektorem jest Kevin Jennings - założyciel Gay Lesbian Education Network (GLSEN), organizacji promującej homoseksualizm w szkołach i na uczelniach.


Jennings przez pewien czas pracował w administracji Baracka Obamy w Departamencie Oświaty. Był odpowiedzialny za wdrażanie programu „Bezpieczna Szkoła”. Program zakładał propagowanie homoseksualnego stylu życia, w tym poprzez zakładanie w placówkach oświatowych „tęczowych” klubów i organizację homoseksualnych imprez. Jako dyrektor GLSEN Jennings decyduje o podziale dotacji, tak w przypadku samych Stanów jak i działań podejmowanych za granicą. Jego fundacja wspierana jest finansowo przez Johna Strykera, homoseksualistę, który odziedziczył firmę produkującą sprzęt medyczny.


Fundacja Arcus współpracowała z Open Society Institute George’a Sorosa, organizacją działającą na skalę globalną, w tym także w Polsce . Obydwie fundacje razem realizowały pomysł powołania Russia Freedom Fund, podmiotu mającego walczyć o „prawa” LGBT w Rosji. Fundacja Arcus zaangażowana jest też w działalność w tzw. środowiskach religijnych. Jej aktywiści starają się pozyskać przychylność działaczy i polityków związanych z grupami religijnymi.


Arcus współpracuje też z Gill Foundation, jedną z największych w Stanach Zjednoczonych organizacji pozarządowych realizujących cele homolobby, a także z Fundacją Forda.Źródło: barbwire.com, AS.


DATA: 2014-05-14 10:01
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.