Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Demoralizujące parady równości zostaną ZAKAZANE? || Jaka jest prawda?


Odtwórz w YouTube
 

Czy państwo zdecyduje o zakazie demoralizacji w przestrzeni publicznej? Czy parady równości, w trakcie których dochodzi do obscenicznych zachowań a także profanowania symboli religijnych, zostaną zakazane? O tym mówi nam Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

 

 


DATA: 2021-01-12 13:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zło krzyczy tam gdzie brak jest pokazywanego dobra.A może piękne rodziny z dziećmi powinny się organizować i masowo promować życie w rodzinie w różnych wspólnych akcjach np.Orszak Trzech Króli czy Marsze dla życia i rodziny oraz upowszechnianie w Samorządach Karty Praw Rodziny.
1 miesiąc temu / Ewa
 
Wiem że się czepiam, ale w żadnym kraju na świecie nie jest dozwolone kupywanie już urodzonych dzieci, taka drobna poprawka, uważam że wszelkie obnażanie się w miejscu publicznym powinny być karane nie ważne że to parada równości, podobne mam zdanie co do profanowania symboli religijnych, wiadomo jest wolność słowa nikt nie ma przymusu bycia osobą wierzącą, można krytykować różne wierzenia czy kapłanów ale nie można znieważać osób wierzących, swoją drogą ciekawe jest że większość organizacji LGBT rzadko krytykuje islam mimo że w wielu krajach muzułmańskich oni wszyscy by zawiśli albo skończyli w więzieniu. Myślę że organizacje LGBT szkodzą osobom homoseksualnym, znam wiele osób o takich skłonnościach są normalni, surogacja jest dla mnie niemoralna ale adopcje dla par homoseksualnych to mam pewne wątpliwości do do tego pomysłu ale z drugiej strony moimi sąsiadami jest para gejów z córeczką, świetnie się nią zajmują, nie zauważyłem żeby ta sytuacja odbiła się negatywnie
1 miesiąc temu / Eric
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.