DZIŚ JEST:   18   LUTY   2020 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Degeneracja BBC – absurdalna polityka równościowa brytyjskiej organizacji medialnej

Degeneracja BBC – absurdalna polityka równościowa brytyjskiej organizacji medialnej
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. Fot. Pixabay

Brytyjski nadawca publiczny BBC zapowiada zakrojoną na szeroką skalę politykę równości. Chodzi o umocnienie mniejszości seksualnych wśród pracowników i zwiększenie odsetka homoseksualnych postaci filmowych. 

 

Według Equality Information Report, BBC chce, aby przedstawiciele mniejszości seksualnych stanowili co najmniej 8 procent jego bohaterów ekranowych do 2020 roku. Jak twierdzi Life Site News, jest to więcej niż wynosi odsetek LGBT w społeczeństwie.

 

Wszak na przykład według „Williams Institute on Sexual Orientation and Gender Identity Law and Public Policy” (Instytutu na Rzecz Orientacji Seksualnej i Tożsamości Genderowej i Polityki Publicznej imienia Williamsa) jako homoseksualiści, lesbijki lub biseksualiści identyfikuje się około 3,5 procent populacji. Dodatkowo poniżej 0,33 procenta uznaje się za transseksualistów. Jeśli zatem aż 8 procent postaci w BBC ma należeć do mniejszości seksualnych, to oznacza, że będzie ich ponad 2 razy więcej niż w rzeczywistości.  

 

Jednak BBC powołuje się na statystyki, zgodnie z którymi znacznie większy odsetek populacji należy do mniejszości seksualnych – przynajmniej wśród ludzi młodych.

 

Polityka równości w wykonaniu BBC obejmuje także pracowników organizacji. Aż 11 procent z nich uważa się za seksualne mniejszości. Wśród kadry kierowniczej jest to 12 procent.    

 

Ponadto zgodnie z ujawnionymi pod koniec września planami BBC ma upewnić się, że wszyscy jego kierownicy i personel są dostatecznie uświadomieni w kwestiach ważnych dla mniejszości seksualnych.

 

Polityka równości w wykonaniu BBC obejmuje również dbałość o odpowiednią reprezentację kobiet, niepełnosprawnych i mniejszości rasowych.

 

Źródła: lifeesitenews.com / downloads.bbc.co.uk

mjend


DATA: 2018-10-19 13:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Media brytyjskie powinny też nieustannie wracać do swojej tradycji, klasyki(Moby Dick) a nie tylko promować wciąż coś nowego. Dwie opcje a nie jedna. Prawy do lewego, biały do czarnego.
ponad 1 rok temu / Writer
 
Jest gender, jest multi-kulti ale o mniejszościach narodowych albo podobnych nie ma nawet wzmianki.
ponad 1 rok temu / Pa
 
:)40 lat temu nazad dla bbc programy robili Monty Python,y teraz to wszystko z czego się śmiano jest ,,na poważnie,, i pod grożbą kar. A taka ,,Mała Brytania,, też cudna:):):)
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Nie kwalifikacje zawodowe, ale prawa "równościowe"? Brawo, to na pewno podniesie poziom i jakość produkcji BBC.
ponad 1 rok temu / PM
 
dyktatura mniejszości zniewala większość ! to jest już jawny totalitaryzm a nie zakamuflowany jak mówił [email protected] !
ponad 1 rok temu / nowy porządek masonów
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.