DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przypomnę że wtedy była pandemia hiszpanki i wojsko idące na front defilowalo i tłumy je zegnaly i w kościołach tłumy o ojczyznę różaniec odmswialy dodam na szczęście
2 miesiące temu / Katolikpolak68
 
oni nienawidzatych uroczystosci bo to budzi patriotyzm boja sie takze ludzi na ulicach maja strach ze Polacy juz wiedza kto im miesza wirusem w glowach i co przez ta mistyfikacje chca osiagnac
2 miesiące temu / olek
 
@ajwaj ciekawe, bo pracuję dość długo z metodą PCR i nigdy takiego ostrzeżenia nie widziałem
2 miesiące temu / Czytelnik
 
Dobrze że wtedy nie było"pandemi" bo nikt by się nie ruszył do waki. To co dzisiaj dzieje się z patriotyzmem wolą walki o wolność jest żałosne. Kpiny, robienie z patriotów faszystów, daliśmy sobie wmówić że jesteśmy gorsi od wszystkich. Krew przelana za wolną Ojczyznę w całej naszej historii to jak krew w piach. Bez powrotu do Boga nie będzie Wolnej Polski
2 miesiące temu / Dago102
 
Wystarczy spojrzeć na twarz pana Szumowskiego. Chodzący wyrzut sumienia!!! Ale prawdopodobnie zabrńął tak daleko w tej Corona dyktaturze, że się boi, albo mu wstyd zawrócić. Waść Szumowski, niech się Pan opamieta! Jeszcze nie wszystko stracone. Polacy mają serca i Panu wybaczą! Pozdrawiam...
2 miesiące temu / Jacek
 
Wybory z udziałem milionów mogły się odbyć. Podziękowanie Bogu i bohaterom za zwycięstwo nad bolszewią to już "aj-way, epidemia, nie wolno!". Służalcze pachołki, pseudopatrioci z PO pod szyldem PiS.
2 miesiące temu / Dante
 
A co na tegoroczne Święto przygotował wiernym prymas i episkopat, bo jakoś tak cicho, czyżby też przyłączyli się do rządzących, a co z beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia, też głucha cisza
2 miesiące temu / vera
 
Gdyby to miała być parada tzw. równości, nikt by się nie odważył odwołać.
2 miesiące temu / Republikanin
 
W powstającej właśnie na gruzach Polski judeopolonii nie ma miejsca na takie święta, zobaczycie wkrótce jaki prezent przygotowali nam na tegoroczne Boże Narodzenie.
2 miesiące temu / anty
 
Masoneria żydowska PiS upokarza Matkę Bożą, Autorkę tego zwycięstwa i Bohaterów 1020. Test PCR posiada w instrukcji zastrzeżenie, że nie wolno go stosować do wykrywania wirusów. PO POsiadające senat POmaga PiS w oszukiwaniu narodu polskiego.
2 miesiące temu / ajwaj
 
rząd niby patriotycznego PiSu nie potrafi nawet godnie uczcić jedynego polskiego zwycięstwa w XX wieku - nie pozwolono im? czy to tylko nieudacznicy?
2 miesiące temu / Tom
 
WSZYSTKO wg, planu to jest zwijanie Polski przez agresora ogloszenego medialnie i to wystarcza
2 miesiące temu / zbigniew
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.