Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   MARCA   2020 r.

Św. Jana Klimaka
Św. Leonarda Murialdo
 
 
 
 

Debata wokół Opcji Benedykta, czyli rzecz o przyszłości Kościoła - cz.2 [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Wokół Opcji Benedykta - pod takim tytułem 10 grudnia 2019 roku w Warszawie odbyła się debata z udziałem Marka Jurka, Krystiana Kratiuka, Pawła Lisickiego, dr. Pawła Milcarka, ks. dr. hab. Roberta Skrzypczaka, ks. dr Tomasz Jaklewicz oraz Małgorzata Samborska. Zapraszamy do wysłuchania dyskusji.

 

Zobacz także:

Debata wokół Opcji Benedykta, czyli rzecz o przyszłości Kościoła - cz.1 [VIDEO]

 


DATA: 2020-01-02 10:49:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Małe wspólnoty sprawdzą się pod jednym warunkiem, musi istnieć zdrowa doktryna, przykłady wspólnot pokazywane przez szanownych gości są godne polecenia ale rozwijały się, gdy Kościół pomimo światowej rewolucji głosił jeszcze zdrową naukę. Dlatego uważam za właściwe uwagi redaktorów Pawła Lisieckiego i Krystiana Kratiuka. Czy postępowy biskup np Berlina zaakceptowałby w swojej diecezji taką wspólnotę? Dlatego na obecny kryzys w Kościele nie ma prostych rozwiązań. Pozostaje jednak "ora et labora" "
3 miesiące temu / raf
 
Dla mnie wzorem katolika przyszłości jest Alexander Tschugguel i Instytut św. Bonifacego, założony w celu czynnej walki katolików dla Kościoła i dla narodu. Coś takiego powinno powstać też w Polsce jako opcja dla młodych. Do takich postaw powinny być formowane dzieci katolickie.
3 miesiące temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 132 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.