Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Debata wokół Opcji Benedykta, czyli rzecz o przyszłości Kościoła - cz.1 [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Wokół Opcji Benedykta - pod takim tytułem 10 grudnia 2019 roku w Warszawie odbyła się debata z udziałem Marka Jurka, Krystiana Kratiuka, Pawła Lisickiego, dr. Pawła Milcarka i ks. dr. hab. Roberta Skrzypczaka. Zapraszamy do wysłuchania wykładów.

 

 

Zobacz także:

Debata wokół Opcji Benedykta, czyli rzecz o przyszłości Kościoła - cz.2 [VIDEO]

 


DATA: 2020-01-02 10:48:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Napisała Pani: "Co należy robić wg Maryi? Poświęcić się Jej Niepokalanemu Sercu, codziennie odmawiać różaniec i wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca najpiękniej i najgodniej, jak to tylko możliwe." Czy to jakaś rosyjska wersja, bez poświęcenia Rosji? Proszę nie zakłamywać przesłania NMP!
6 miesięcy temu / @Ewca
 
Ave Maria! Zgadzam się szczególnie z opiniami pana Kratiuka bardzo doceniam również pozostałych prelegentów. Gdybym mogła tam być i przemawiać, powiedziałabym o gotowym planie ratowania tego świata, jaki dało nam Niebo przez Matkę Bożą Różańcową z Fatimy. To jest prawdziwa kontrrewolucja! Co należy robić wg Maryi? Poświęcić się Jej Niepokalanemu Sercu, codziennie odmawiać różaniec i wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca najpiękniej i najgodniej, jak to tylko możliwe. To jest pierwsze, a wszelkie inne działania powinny iść po tym.
6 miesięcy temu / Ewcia
 
zapomnieliście wszyscy o jednym i nikt z was o tym nie mówił, tzn o zaniku ducha Narodu, tak bliski nam Polakom, bo go doświadczyliśmy w czasach solidarności, nikt z was nie rozważył tego problemu, co się kryje za tą tzw "tradycją" amerykańsko-protestancką czyli budowania izolowanych wspólnot na wzór Opcji Benedykta, co za tym się kryję, nikt nie odważył się z was zauważyć tego problemu. Księdzu, który prowadzi taką wspólnotę w Polsce życzę powodzenia, ale muszą pamiętać, że bez Matki Bożej i Tradycji tzw duchowości Narodu Polskiego, łatwo zamieni się w protestancką wspólnotę amiszów, bo ta opcja jest dobra dla USA, gdzie masoneria przeniknęła cały system władzy i rzeczywiście trzeba się "ewakuować" z tego przewrotnego pokolenia.
6 miesięcy temu / axe
 
Najlepsi w debacie to Paweł Lisicki i Krystian Kratiuk.
6 miesięcy temu / tradycja
 
Bardzo inspirujacy wszyscy prelegeci. Nie opuscimy Boga pod zadnym wzgledem. Juz zaczynaja sie protesty wobec satanistycznej ideologii, ktorej nigdy nie zaakceptujemy pod zadnym wzgledem. W wielu wypadkach ludzie nie wiedza co czynia bo chca byc cool. Musimy ich uswiadamiac. Wygramy! Amen.
6 miesięcy temu / youtuberka
 
Znakomite wystąpienie Milcarka, zupełnie oderwane od takiego powierzchownego diagnozowania problemu. Że atakują "elgiebety", wszyscy wiemy.
6 miesięcy temu / mylc
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.