DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Napisała Pani: "Co należy robić wg Maryi? Poświęcić się Jej Niepokalanemu Sercu, codziennie odmawiać różaniec i wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca najpiękniej i najgodniej, jak to tylko możliwe." Czy to jakaś rosyjska wersja, bez poświęcenia Rosji? Proszę nie zakłamywać przesłania NMP!
7 miesięcy temu / @Ewca
 
Ave Maria! Zgadzam się szczególnie z opiniami pana Kratiuka bardzo doceniam również pozostałych prelegentów. Gdybym mogła tam być i przemawiać, powiedziałabym o gotowym planie ratowania tego świata, jaki dało nam Niebo przez Matkę Bożą Różańcową z Fatimy. To jest prawdziwa kontrrewolucja! Co należy robić wg Maryi? Poświęcić się Jej Niepokalanemu Sercu, codziennie odmawiać różaniec i wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca najpiękniej i najgodniej, jak to tylko możliwe. To jest pierwsze, a wszelkie inne działania powinny iść po tym.
7 miesięcy temu / Ewcia
 
zapomnieliście wszyscy o jednym i nikt z was o tym nie mówił, tzn o zaniku ducha Narodu, tak bliski nam Polakom, bo go doświadczyliśmy w czasach solidarności, nikt z was nie rozważył tego problemu, co się kryje za tą tzw "tradycją" amerykańsko-protestancką czyli budowania izolowanych wspólnot na wzór Opcji Benedykta, co za tym się kryję, nikt nie odważył się z was zauważyć tego problemu. Księdzu, który prowadzi taką wspólnotę w Polsce życzę powodzenia, ale muszą pamiętać, że bez Matki Bożej i Tradycji tzw duchowości Narodu Polskiego, łatwo zamieni się w protestancką wspólnotę amiszów, bo ta opcja jest dobra dla USA, gdzie masoneria przeniknęła cały system władzy i rzeczywiście trzeba się "ewakuować" z tego przewrotnego pokolenia.
7 miesięcy temu / axe
 
Najlepsi w debacie to Paweł Lisicki i Krystian Kratiuk.
7 miesięcy temu / tradycja
 
Bardzo inspirujacy wszyscy prelegeci. Nie opuscimy Boga pod zadnym wzgledem. Juz zaczynaja sie protesty wobec satanistycznej ideologii, ktorej nigdy nie zaakceptujemy pod zadnym wzgledem. W wielu wypadkach ludzie nie wiedza co czynia bo chca byc cool. Musimy ich uswiadamiac. Wygramy! Amen.
7 miesięcy temu / youtuberka
 
Znakomite wystąpienie Milcarka, zupełnie oderwane od takiego powierzchownego diagnozowania problemu. Że atakują "elgiebety", wszyscy wiemy.
7 miesięcy temu / mylc
 
Jestem pod wrażeniem. Według kolejności, najbardziej do mnie przemówiły dwie wypowiedzi: Pana Pawła Lisickiego i Pana Krystiana Kratiuka. Oczywiście inne prelekcje również były bardzo ciekawe. Najpierw Pana Pawła Lisickiego realistyczne podejście = myślałam, że już nikt nie wypowie się trafniej ale Pan Krystian Kratiuk, to był strzał w 10-tkę. Chyba wcześniej, podczas obecnego kryzysu, nie słyszałam prawdziwszej diagnozy. Brawa dla wszystkich prelegentów. Bóg zapłać! Oby tak dalej!
7 miesięcy temu / kwiatek77
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.