Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Dariusz Walusiak: ideologia LGBT niszczy młodych. Modlitwa jedynym ratunkiem


Odtwórz w YouTube
 

Katolicy są dziś spychani do narożnika, a atak na Kościół katolicki jest coraz mocniejszy. W tej sytuacji wierni muszą stanąć murem w obronie wiary i chrześcijańskich wartości. Trzeba dziś ratować młodych ludzi przez niebezpieczną i zgubną dla nich ideologią. Oni potrzebują modlitwy o nawrócenie - mówił Dariusz Walusiak, organizator modlitwy różańcowej w intencji nawrócenia osób zaangażowanych w ruch LGBT. Modlitwa została zorganizowana przed Bazyliką Mariacką w Krakowie jako odpowiedź na manifestację aktywistów spod symbolu „tęczowej flagi LGBT”.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 13:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Myślę, że więcej powinno być takich akcji. Lekcje religii powinni prowadzić tacy księża jak ks. D. Chmielewski, ks. P. Glas i im podobni. Kazania w kościele też powinny być takie żeby młodymi wstrząsnęło. Urszula Żydek. Szczęść Boże wszystkim.
2 miesiące temu / Babcia
 
Niech każdy odmawia Różaniec w intencji nawrócenia Polaków. To da efekt.
2 miesiące temu / zz
 
Czy te dzialania nie są zadaniem kapłanów KK. ? Czy próby Ich zastąpienia mogą ich wzmocnić ? Czy też bardziej osłabią? Czy można bronić Kościoła obok lub wbrew kapłanom?
2 miesiące temu / ReCarstwo
 
Amiszów. Bierzmy z nich przykład. Myślicie, ze to takie proste?
2 miesiące temu / Podziwiam
 
Kiedy jesteś LGBT katolikiem i zastanawiasz się czy nie zmienić wyznania bo inni ludzie z twojego wyznania uznają że szatan tobą zawładnął i trzeba się z ciebie modlić
2 miesiące temu / Cykada Afryki
 
tak to żyją Amisze jedynie
2 miesiące temu / do Trzeba jeszc
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.