DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Czytał „Golgota Picnic”. Bojkot Karolaka!!!

Czytał „Golgota Picnic”. Bojkot Karolaka!!!
fot.Krzysztof Jarosz / FORUM

Proponuję wysłać krótkie powiadomienie do zarządu TVP, że z dniem dzisiejszym wraz z cała rodziną przestajecie oglądać produkcje TVP z udziałem Tomasza Karolaka, w związku z jego udziałem w czytaniu  „Golgota Picnic” – namawiają internauci.


Karolak nie tylko wziął udział w czytaniu bluźnierczego spektaklu, ale zdążył także „przyłożyć” krytykom przedstawienia. - To cenzura! Chciałem wszystkim powiedzieć, że Jezus Chrystus nie był Polakiem i Matka Boska nie była Polakiem. To byli Żydzi! Wydaje mi się, że cały ten konflikt to sztucznie spreparowana akcja przez środowiska katolickie, które szukają tożsamości w dzisiejszym świecie. Żaden z zapytanych i modlących się pseudowidzów nie był na tym przedstawieniu! Nie był w ogóle w teatrze od lat dwudziestu, gdy państwo jeździli za komuny z klasą, bo był taki oblig. Jan Paweł II mówił, żeby tego nie robić, co robią obrońcy kultury! Widziałem rozmowy z protestującymi – oni nie mają pojęcia, co się dzieje w kulturze polskiej, teatrze! – mówił w TVP Info aktor.

 

Reakcją internautów jest wezwanie do bojkotu aktora. „W związku z tym namawiam wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w protestach, by zrobili to dobitnie i boleśnie w kieszeń. Proponuję wysłać krótkie powiadomienie do zarządu TVP, że z dniem dzisiejszym wraz z cała rodziną przestajecie oglądać produkcje TVP z udziałem Tomasza Karolaka ( Rodzinka PL, BarON 24 ), w związku z jego udziałem w czytaniu „Golgota Picnic”.

 

Adres mailowy na który należy wysłać protest - [email protected]

 

 

luk


DATA: 2014-07-02 08:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jacy aktorzy, takie seriale
ponad 6 lat temu / koteq
 
Otóż Karolaku się mylisz. Jezus i jego rodzina byli Żydami ale nie byli żydami. Ty nawet nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy Żydem a żydem, więc zamilcz.
ponad 6 lat temu / [email protected]
 
Banda darmozjadów obraża Pana Boga. On także za nich umarł na krzyżu, dlatego należy modlić się o nawrócenie dla tych nieszczęśników.
ponad 6 lat temu / Śmiesław
 
I tak nie ogladamy tv w ogole.
ponad 6 lat temu / gosc
 
Już widzę jak są wstrząśnięci w TVP waszymi listami. Abonament Tak czy siak płacić będziecie a o tym czy seriale z udziałem Pana Tomasza będą emitowane zadecydują reklamodawcy a nie licha grupa niezadowolonych katolików.
ponad 6 lat temu / Maniek
 
I tak go nie oglądam. Nie podoba mi się ani jego wygląd ani gra, a teraz i jego poglądy.
ponad 6 lat temu / ewa
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.