Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Czym naprawdę są standardy seksedukacji WHO. Wstrząsające słowa prezesa Ordo Iuris [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Wykład mec. Jerzego Kwaśniewskiego, prezesa Ordo Iuris pt. Edukacja seksualna według standardów WHO, wygłoszony w Krakowie podczas konferencji „Gdy seksedukatorzy zapukają do drzwi szkoły”, 10 lutego 2020 r.

 

CAŁĄ KONFERECJĘ OBEJRZYSZ TUTAJ:

 


DATA: 2020-03-12 21:39:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Te standardy to upośledzanie społeczeństwa i tworzenie mięsa armatniego dla pedofilów.Szukajcie syndrom Kinsleya.
5 miesięcy temu / Johny Mnemonic
 
Ze swojej strony bardzo dziękuję Panu mecenasowi Kwaśniewskiemu za świetny, precyzyjny wykład. Oby dotarł do jak najszerszej rzeszy rodziców. Można by np. pomyśleć o cyklach prelekcji czy prezentacji takich wykładów w parafiach z możliwością dyskusji i wymiany informacji, doświadczeń pomiędzy rodzicami. Jest też kwestia wyjaśnienia praw do publikacji tego czy podobnych wykładów.
5 miesięcy temu / tak tylko
 
Świetny wykład: prosto, jasno i ...strasznie. Musimy przed tym obronić nasze dzieci. Boże dopomóż.
5 miesięcy temu / L
 
Co na to polski katolicki rząd? Polska jest przecież członkiem ONZ, a WHO jest agendą właśnie ONZ.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Podstawa programowa edukacji to zakaz jakiejkolwiek aktywności poniżej 18 roku życia. Wszelkie programy powinny być oparte na pismach Tomasza Akwinaty, a nie na jakimś who. Ów święty mąż wyrazie określił standarty, klasyfikując m.in. homoseksualizm i mastrubację jako grzechy najcięższe, wołające o pomstę do nieba.
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Przyznaje ze po wstepnie odsluchanych bodajze 15 min, jestem w niemalym szoku,slucha sie jak bluznierczego planu wymierzonego w pozadek Bozy.Odruchowo cisnie sie na usta, Potezna Niebios krolowo i Pani Aniolow... Domyslam sie ze dalej jest jeszcze gorzej.
5 miesięcy temu / Nick
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 150 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.