Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Czym jest Grupa Bilderberg i co tam robią polscy politycy? [PODCAST]


Odtwórz w YouTube
 

Rafał Trzaskowski uczestniczył w obradach tajemniczego Klubu Bilderberg. O czym, i z kim tam rozmawiał? Czy zobowiązał się do realizowania określonych działań wobec Polski? Czy zapadły tam decyzje dotyczące naszej przyszłości? – pisze Tomasz Nowak.


DATA: 2020-07-21 13:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To,że może nie ma Trzaskowski pojęcia i "jest tylko chłopcem na posyłki" wystarczy by wykonywał ich polecenia kosztem Pilski i Polaków. Czy ci "polscy politycy" co mają tyle wspólnego z Polską co owczarek niemiecki z Niemcem? Czyż nie bywał tam także Wicnect Rostowski Rothfeld który w ramach Sprzedam Polskę -msp.gov.pl 8-14 maj 2010r. w The Economist ogłosił 670 polskich przedsiębiorstw do wyprzedaży w tym m.in. RUCH -gdzie są ludzie z tych firm,którzy stracili pracę?
25 dni temu / Nick
 
Tylko dlaczego tak wiele osób z Konfederacji popiera Trzaskowskiego?
30 dni temu / Stefan
 
To jak RT sie wypowiada, jak buduje zdania dowodzi, ze nie moze byc nikim waznym. Jest to kolejna Kidawa tylko w spodniach. I wlasnie o takich prezydentow kopo i bildebergowi chodzi. Labilnych i slabych intelektualnie.
30 dni temu / magis
 
Klub Bilderberg...? To elita lóż masońskich i światowej finansjery, która obecnie ma ogromny wpływ na politykę wielu państw. Docelowo chcieliby tak ukształtować społeczeństwa, bo już móc oficjalnie objąć stery naszej planety. To, że Trzaskowski otarł się o to towarzystwo, to nie znaczy wcale, że jest tam kimś więcej, niż tylko "chłopcem na posyłki", który od spraw ważnych trzymany jest na dystans i nie ma o nich zielonego pojęcia. Gdyby udało mu się zostać prezydentem Polski miałby wówczas większe szanse na "zasługi" kosztem naszego państwa i naszej przyszłości.
30 dni temu / W-Sawa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.