Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Czym jest braterstwo i dlaczego nie tym co sądzi świat? || Ja katolik


Odtwórz w YouTube
 

Czym różni się chrześcijańskie rozumienie braterstwa od masońskiego rozumienia braterstwa? Czym różni się braterstwo rozumiane przez Chrystusa od braterstwa rozumianego przez współczesny świat? Co z tym wszystkim wspólnego mają Święty Michał Archanioł oraz papież Franciszek? Krystian Kratiuk zaprasza na program „Ja, Katolik”.


DATA: 2020-10-07 14:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ave MARIA! Droga Wioletto, nie masz racji. Potomstwo Niewiasty to również w szerszym znaczeniu dzieci Kościoła, dzieci Boże a przez to dzieci Maryi. Polecam m. in. traktat św. Ludwika de Montfort.
27 dni temu / ewcia
 
Witam siostro.sprostowanie wersetu z ks.Rodz ...miedzy ciebie i niewiaste z malej litery,pomiedzy potomstwo twoje czyli diabelskie a potomstwo jej czyli potomstwo Marii .a potomstwem Marii jest nasz i Jedyny Pan Jezus Chrystus Mocny Bog.zwracam uwage gdyz wiekszosc zle interpretuje ten wlasnie tak WAZNY werset.to Pan J.Chrystus zmiazdzy glowe szatana gdy powtornie przyjdzie na swiat i wrzuci go do ognia siarki.nikt inny poza Chrystusem nie jest w stanie tego dokonac jak sam Bog.pozdrawiam.
29 dni temu / Wioletta
 
Ave Maria! Piękny komentarz, mądre wyjaśnienie tematu, bardzo dziękuję. Dodałabym do tego jeszcze przypomnienie słów skierowanych przez samego Boga do szatana w ogrodzie Eden po grzechu pierwszych ludzi: "wprowadzam nieprzyjaźń między potomstwo twoje a potomstwo Niewiasty, ono zmiażdży ci głowę".
29 dni temu / ewcia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.