Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Czy z Polski wyjdzie antyaborcyjna iskra, która zmieni świat? ZOBACZ najnowszy RAPORT PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Jacek Ożóg zaprasza na najnowszy odcinek Raportu PCh24.pl.


DATA: 2020-10-23 12:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W raporcie zawarte są tematy ważne dla człowieka, istotne dla istnienia i ciekawe. Polecam.
1 miesiąc temu / Maszynista Polr
 
Nikt nie chce dostrzec prostej prawdy: nauka katolicka nakazuje przyjmować cierpienie, nawet niezasłużone. Bo Jezus nakazał "brać swój krzyż...". Tymczasem dla dzisiejszego człowieka takie nastawienie jest nie do przyjęcia! Coraz bardziej natarczywe są pytania: "A niby dlaczego?! Z jakiej przyczyny dobrym ludziom przytrafiają się złe rzeczy, a przed niektórymi z nich nawet nie wolno się bronić?!". I nie ma na to dobrej odpowiedzi, bo gdyby istniała, pytania by się skończyły. Więc któż może się dziwić, że dziś cierpienie /a takim jest niewątpliwie posiadanie kalekiego lub nieuleczalnie chorego dziecka!/ jest powszechnie nieakceptowane! Jest uosobieniem wszelkiego zła i dla wielu ludzi każdy, absolutnie każdy sposób, by go uniknąć, jest dobry! Rozwiążcie ten dylemat na płaszczyźnie możliwej do przyjęcia dla zwykłego zjadacza chleba. Nie da się? Jakże mi przykro...
1 miesiąc temu / To mrzonki
 
Jeśli się nie będzie modlić i wspierać na Bogu sami nic nie zdziałamy
1 miesiąc temu / Olo
 
Brawo Ordo Iuris. To wasz początek końca.
1 miesiąc temu / ollek
 
Iskra wyjdzie, ale w kierunku przeciwnym do zamierzonego
1 miesiąc temu / Jarecki
 
raczej się na to nie zanosi
1 miesiąc temu / janka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.