Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   12   GRUDNIA   2019 r.

NMP z Guadalupe
Św. Finiana z Clonard
Bł. Konrad z Offidy
 
 
 
 

Czy Węgry uratują Europę?


Odtwórz w YouTube
 
#ISLAM    #SZLAK    #PRZEMYT    #UCHODŹCY    #SŁOWENIA    #IMIGRANCI    #CHORWACJA    #MUZUŁMANIE    #WĘGRY    #PETER SZASZ

Jestem pełen nadziei i uważam, że stanowisko Węgrów, ich wytrwałość i upór, pomoże Europie powrócić do jej chrześcijańskich korzeni.  Według mnie Bóg zezwala na inwazję islamu, na falę uchodźców, aby Europa wreszcie obudziła się ze snu Śpiącej Królewny, w którym jest pogrążona - mówi Peter Szasz z Węgierskiej Fundacji na rzecz Cywilizacji Chrześcijańskiej.


DATA: 2015-09-26 09:06:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Węgry nie mają znaczącego udziału w przemianach społecznych i politycznych w Europie.Głównymi graczami w Europie są Niemcy i Francja to oni ukierunkowują politykę przemian.Do chrześcijańskich korzeni świat nie ma ochoty powracać.Cywilizacja Chrześcijańska oparta na cesarstwie rzymskim została tylko w historii jako jedna z epok przemian w postępie cywilizacyjnym ludzkości.Islam obecnie nie prowadzi inwazyjnej polityki,tylko ludzie przemieszczający się z Afryki niosą ze sobą własną religię ,mimo tak silnego, misyjnego działania Kościoła.Widocznie religia Katolicka nie jest im przemawiająca jako prawdziwa.Argumentacja wiary islamskiej widocznie jest skuteczniejsza oraz mają swoją tradycję religijną,której nie chcą się wyzbyć.Dla przybyszy buduje się nawet meczety, aby mogli spełniać swoje ryty religijne.To jest społeczne podejście do przybyszów,mimo niesionego z tą wędrówką ludu groźnego terroryzmu zagrażającego tubylcom.
ponad 2 lata temu / NN
 
mądrze gośc mówił my Polacy mówimy również nie dziadowstwu i haosowi precz z brudasami won na Syberię
ponad 2 lata temu / Rafal
 
O tym samym pomyslalam ze ta inwazja jest dla Europy potrzebna do przebudzenia. Jesli tego nie zrozumie czeka ja samozaglada.
ponad 2 lata temu / Potop
 
Zadałem pytanie młodemu Syryjczykowi pracującemu nielegalnie w "kebabiarni" w Gdańsku ( pochodził ze stosunkowo spokojnego Damaszku ) , co skłoniło go do wyjazdu z Syrii. Odpowiedź była szczera i krótka : dostałem powołanie do wojska. Obowiązkiem walki z ISIS i wyzwoleniem Syrii mają się zająć amerykańscy żołnierze. A my Polacy idioci zawsze za "waszą i naszą ".
ponad 2 lata temu / reporter lokalny
 
Dlaczego Węgrzy potrafią a Polacy NIE ? Może dlatego że Polscy (a dokładnie polski rząd) NIE CHCE PODJĄĆ DZIAŁAŃ. Aż strach pomyśleć - dlaczego tak się dzieje.
ponad 3 lata temu / Don Roberto
 
oby nasz rząd był tak wytrwały, oporny i stanowczy na nieprzyjmowanie imigrantów jak orban!!! Boże dopomóż!!!!!
ponad 3 lata temu / dsf
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.