Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   KWIETNIA   2020 r.

Niedziela Palmowa
Św. Wincentego Ferreriusza
Św. Katarzyny Thomas
 
 
 
 

Czy w TVN mówili o Marszu dla Życia i Rodziny tak jak Trzaskowski? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Homoparada w Warszawie przypadła do gustu prezydentowi Trzaskowskiemu. A co stołeczny włodarz ma do powiedzenia o Marszu dla Życia i Rodziny? Jacek Ożóg zaprasza na Przegląd prasy PCh24.pl.  


DATA: 2019-08-23 21:22:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Prezydent Trzaskowski nie tylko promotorem lesbijek, pederastów, biseksualistów, transseksualistów i innych wynaturzeń ale o zgrozo, powołano go do Komitetu honorowego obchodów 100-lecia Związku Podhalan i 115-lecia Związku Górali, tak zacnych organizacji patriotycznych regionu Karpackiego. Co za szatański pomysł aby człowieka o takich przekonaniach powołać do tak zaszczytnego grona z arcybiskupem Markiem Jędraszewskim, czy prezydentem RP Andrzejem Dudą piastującym Patronat Honorowy nad uroczystościami? Czyżby prezes jednoosobowo zadecydował, za jaką cenę taka pogarda dla członków związku co w statucie organizacji mają wpisaną promocję rodziny i trzeźwości? Wątpliwym jest aby Zarząd podjął taką uchwałę. Był już taki góral W.K. co na Wawelu hołdował okupantom, o co chodzi w tej zdradzie postanowień statutowych? Czyżby te fakty nie były znane członkom Związku? Z wielkim bólem zwracam się do Zarządu Związku Podhalan o nawrócenie, nie podążajcie taką drogą!
9 miesięcy temu / TADEUSZ
 
Trzaskowskiego bardziej interesuje parada gayów niż Rodzin?
9 miesięcy temu / Obserwator
 
Skądinąd to niezmiernie interesujące, gdyż... Henryk Sienkiewicz uważał Olivera Cromwella za jednego z prekursorów SOCJALIZMU. Zainteresowanych odsyłam przede wszystkim do powieści "Wiry" naszego arcymistrza prozy niestety, jego publikacje prasowe - reportaże, felietony i inne artykuły - oraz olbrzymia kolekcja listów, są jeszcze trudniej osiągalne.
9 miesięcy temu / sorcier
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.