DZIŚ JEST:   25   LUTY   2020 r.

Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Schizofrenia. "Zachód" to zakład dla obłąkanych i nerwowo chorych.
ponad 3 lata temu / agricola
 
Politycy niemieccy aktualnie rzadzacy bankowo będą chcieli zaostrzyć przepisy dotyczace posiadania broni,ale zrobią to bynajmniej nie z troski o bezpieczeństwo swoich obywateli,ale bardziej dlatego,żeby nie doszło do niekontrolowanych nagłych wybuchów społecznych i w ten własnie sposób po prostu chcą rozbroić społeczeństwo i odciac dopływ broni dla zwykłych niemieckich obywateli.To wszystko moi drodzy zle śmierdzi i coś czuć w powietrzu jakiś ogromny potencjalny wybuch gniewu społecznego w Europie zachodniej głównie we Francji i Niemczech jest baardzo prawdopodobny.Swoją drogą chyba jest to jedyny sposób na to zeby zmusic polityków do tego aby ustapili ze swoich stanowisk i oddali rzady w Europie ludziom którzy beda w stanie obronić Europę przed islamizacją i zaprowadza definitywnie porzadek i zaczną traktowac muzułmanów na terenie Europy tak jak na to zasługują czyli krótko i zdecydowanie.Ta kultura bowiem innego jak siłowego ich traktowania po prostu nie rozumie!
ponad 3 lata temu / CośWisiwPowietrzu!
 
Może dać wszystkim? Na polskiej wsi zamiast sztachetami byłyby pojedynki podczas dyskotek. Darwin dałby radę!
ponad 3 lata temu / p[llp
 
Brawo!!! Zabrać wszystkim! Wojsku i policji także!!! Nie zabierać tylko mułzumanom i homoseksualistom, bo muszą się bronić przed rasizmem oraz homofobią. Brawo UE! Uśredniony poziom debilizmu właśnie dziś przekroczył 50% i bardzo szybko rośnie. Ten świat rzeczywiście nie rokuje zbyt dobrze a ludzie z "górnej półki", których ochrona posiada po 2 sztuki broni na osobę, bredzą coś o zaostrzeniu przepisów odnośnie broni. Napisał bym w kilku dosadnych słowach, co powinno się zrobić z tymi, którzy nie mieszczą się w ogólnie przyjętej skali "normalności", ale post zostanie skasowany.
ponad 3 lata temu / hej
 
oczywiście stara śpiewka i oczywiście zamachowiec miał dostęp do legalnej broni. Wszystko jest robione po to aby łatwiej było kontrolować szare masy i żeby szare masy nie mogły sie zbuntować. Gdyby chociaż jedna przyzwoita osoba posiadała w tym centrum handlowym broń to nie byłoby tyle ofiar bo jak sie widzi że szaleniec strzela do ludzi to sie go unieszkodliwia (tak czasem dochodzi do śmierci napastnika) i nie pozwala na rzeź na niewinnych ludziach.
ponad 3 lata temu / damian
 
Czy terroryści występują o pozwolenie na broń?
ponad 3 lata temu / Jacek
 
Świat już dawno odleciał w schizofrenię. Nikomu z ludzi opłacanych z pieniędzy podatników nie zależy na efektach pracy, tylko na wykazaniu się. I tak - naukowcy zamiast nauki robią punkty w różnych klasyfikacjach, publikacje na ilość a politycy i urzędnicy muszą się wykazać. Chore. Mam nadzieję, że to wszystko w końcu utonie w jakimś szambie.
ponad 3 lata temu / Pokręć
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.