Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Czy w końcu doczekamy się realnego konserwatyzmu Andrzeja Dudy i PiS? Powyborczy „Prawy Prosty” [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Powyborczy odcinek programu „Prawy Prosty”. Gośćmi Łukasza Karpiela są Michał Wałach i dr Paweł Momro.

 

 

Miniatura:Fotograf:Anatol Chomicz,Archiwum:Forum

 

 


DATA: 2020-08-05 11:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Domagajmy się od Pana Prezydenta inicjatywy ustawodawczej, kładącej kres działaniom przeciw życiu. Trzeba zakazać aborcji, eutanazji, praktyk homoseksualnych, rozwodów i konkubinatów. Prawo polskie, którego Andrzej Duda jest strażnikiem, musi opierać na fundamentach chreścijańskich, głównie na naukach Tomasza z Akwinu.
25 dni temu / Izydor Oracz
 
Bla,bla.. Duda ,prawicowy? Przez 5 lat nawet ustawy nie wniósł do sejmu ws. aborcj.Duda jest tak samo prawicowy jak prawicowy jest Pis.Duda + Pis = CDU.CDU jest tak samo konserwatywne.
25 dni temu / Michał
 
Czy doczekamy sie "realnego konserwatyzmu" cokolwiek to oznacza ze strony rządzących? Czyli wykoncypowanego w głowach "jedynie prawdziwych katolików"? OBY NIGDY
25 dni temu / Mirek
 
Gadu, gadu, a tymczasem - czy czeka nas powtórka z "wirusa"? jeśli tak, to co tu gadać...
26 dni temu / Noe
 
Ile procent Polaków jest Konserwatystami?? Polityka to skuteczność i nawet Kościół nie jest ortodoksyjny- słyszał ktoś o ekskomunice jawnych gorszycieli?? Z waszymi oczekiwaniami to prędzej do katakumb zejdziemy niż zatrzyma się napór ideologii LGBT
26 dni temu / Darius
 
A czy doczekamy się zjednoczonej prawicy? Konfederacja w 50 procentach poparła lewaków. Wstyd!! Ja nigdy bym nie zagłosowała na komucha mając do wyboru prawicowego kandydata. Sprzedaliście się!!!
26 dni temu / Kasia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.