DZIŚ JEST:   20   CZERWCA   2018 r.

Bł. Benigny z Trzebnicy
 
 
 
 

Czy Ty ufasz Jezusowi? Świadectwo Bożego Miłosierdzia. Poznaj niezwykłą książkę

Czy Ty ufasz Jezusowi? Świadectwo Bożego Miłosierdzia. Poznaj niezwykłą książkę

Spojrzenie moje z tego obrazu jest takie jako spojrzenie  z krzyża (Dz. 326) – powiedział Chrystus siostrze  Faustynie, ukazując Swoje miłosierne oblicze. Zapewne znasz ten obraz, ale czy wiesz, co Jezus przez niego mówi do Ciebie? Odpowiedź znajdziesz w książce „Świadectwo Bożego Miłosierdzia”.

 

W książce opublikowano m.in. świadectwa, przekazane przez osoby publiczne oraz przyjaciół Instytutu im. Ks. Piotra Skargi: Michała Lorenca, Brygidy Grysiak, Jana Pospieszalskiego, Radosława Pazury, Marka Citki i twórców filmu „Faustyna”.

 

Chrystus podczas objawień gorąco zachęcał do odmawiania Koronki z wielką ufnością: – Każdą duszę bronię w godzinie śmierci, jako swej chwały, która odmawiać będzie tę koronkę, albo przy konającym inni odmówią – jednak odpustu tego samego dostępują (Dz. 811). To cudowna modlitwa: – Chociażby był grzesznik najzatwardzialszy, jeżeli raz tylko odmówi tę koronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia Mojego – obiecał Zbawiciel (Dz. 687).

 

Tę wyjątkową książkę wraz z pięknym różańcem do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia można zamówić korzystając ze strony ufamjezusowi.plluk

DATA: 2017-04-20 14:44
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Choćby Jk2,24. Gdybyś nie był zapartym antychrześcijaninem, przyjąłbyś w końcu do wiadomości że uczynki są jednym z koniecznych warunków zbawienia.
ponad 1 rok temu / do Irrec
 
Irrec a gdzie są fragmenty w Piśmie Świętym przeczace słowom z Dzienniczka?
ponad 1 rok temu / Servus
 
TAK UFAM JEZUSOWI. I BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA ŚWIĘTĄ FAUSTYNKĘ,KTÓRA UCZY NAS PROSTOTY,ODDANIA I WIERNEGO PRZY TOBIE JEZU TRWANIA.
ponad 1 rok temu / Megi
 
"...jeżeli raz tylko odmówi tę koronkę, dostąpi łaski z nieskończonego miłosierdzia Mojego ? obiecał Zbawiciel" Czyż to nie zbawienie z uczynków? Ciekaw jestem gdzie w Biblii znajdziemy wersety na poparcie tego? "...czy wiesz, co Jezus przez niego mówi do Ciebie? Odpowiedź znajdziesz w książce ?Świadectwo Bożego Miłosierdzia?." Na pewno nie znajdziesz odpowiedzi w Piśmie Świętym....
ponad 1 rok temu / Irrec
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.