DZIŚ JEST:   29   STYCZNIA   2020 r.

Św. Anieli Merici
Św. Walerego, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Tereska. W zasadzie tak, ale dla nas to wybór jak między dżumą a cholerą.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Znam dobrze Niemcow i NIemcy. Trudno o bardziej trafna opinie.
ponad 1 rok temu / Zygmunt Jaslowski
 
Nie cieszmy się ponad miarę. Tak naprawdę jesteśmy podziwiani z bardzo niskiego pułapu jakim są przeorane przez rewolucję współczesne Niemcy. Ale gdybyśmy mieli np. ocenić prawo obowiązujące w Rzeczypospolitej Polskiej współcześnie z prawem obowiązującym u nas przed rozbiorami (czyli również przed Rewolucją Francuską)?! Mordowanie nienarodzonych, rozwody, zupełnie bezkarne promowanie nierządu i antykoncepcji- współczesna Polska również nie jest wolnym krajem tylko prowincją ogólnoświatowej masońskiej republiki (pod wielorakim szyldem- ONZ, UE, NATO, Rada Europy itd.)
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Ludność na terenie RFN wnosi prawie 83mln. Rozumnych chrześcijan-katolików jest tam już zaledwie garstka a reszta katolików tak jak i reszta ludności landów niemieckich to już nawóz historii. Jeśli niektórym niemcom podoba się polska pobożność i polski patriotyzm to powinni wyrzec się niemieckiego obywatelstwa postarać się o azyl uchoców w polsce, po upływie wymaganego czasu złożyć prośbę o przyznanie polskiego obywatelstwa i wtedy można by powiedzieć że niemcy są zachwyceni Polską i polskim patriotyzmem. W przeciwnym razie pozostaje analogia starej rzymskiej sentencji niedzo zmienionej do kontekstu: "obawiam się [niemców] nawet kiedy przychodzą z darami".
ponad 1 rok temu / Krzysiek
 
Według mnie iskrą może być to, że podobno co dziesiąty ksiądz katolicki na świecie jest Polakiem. To nawet nie iskra, to pochodnia.
ponad 1 rok temu / Samanta
 
do kokoto wg mnie błędne myślenie nie trzeba nikomu życzyć zła a poza tym chciałby poa by Polska graniczyła z kalifatem?
ponad 1 rok temu / Tereska
 
Czasem gdy ktoś dostanie po tyłku to mu rozum wraca. Bicz muzułmański przywraca co poniektórym Niemcom jasność myślenia.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
Po obejrzeniu: "Imigracja. Czy Polska powtórzy tragiczne błędy Szwecji? [VIDEO]" muszę napisać, że polski patriotyzm niestety nie idzie w parze ze świadomością realnej sytuacji w naszym kraju. Jeśli chciałabym podziwiać, to nie marsz Niepodległości raz w roku ale obronę przyszłych pokoleń przez migracją, która w sposób nieodwracalny zmieni te ziemie. Gdyby te siły patriotyczne skupiły się na choćby petycji masowej do rządu albo na protestach przy przejściach granicznych = to może można by zobaczyć prawdziwą miłość do Ojcowizny...która by warta była pochwały innych narodów...A tak, to jest jak chwalenie gry grających na skrzypcach, gdy Tytanic tonie...Przyszłość Polski leży w działaniu lub w braku działania polskich mężczyzn!!!
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 
Wygląda na to, że pojawia się poważny rozdźwięk pomiędzy tym czym walą oficjalne media na Zachodzie a tym co widzą zwykli obywatele. No to ciekawe co z tego wyniknie.
ponad 1 rok temu / ma
 
Nacjonalizm JEST zdrowy,to szowinizm zieje nienawiścią do innych narodów jednocześnie gloryfikując swój naród.
ponad 1 rok temu / kap
 
Słabe Niemcy to dobrodziejstwo dla Polski, dlatego władze polskie powinny wspierać islamizację Niemiec.
ponad 1 rok temu / KoKo
 
Wielkie brawa dla p. Samp oraz tych, którzy jej poglądy popierają. Napisała najszczerszą prawdę wprost. Widać, że i w Niemczech nie brakuje osób o wielkiej odwadze i zdrowych poglądach, z otwartymi oczami oraz kochających prawdę. Oby jej artykuł dotarł do jak największej liczby osób i żeby nie spotkały jej żadne negatywne konsekwencje. Szczęść jej Boże i miej w swej opiece.
ponad 1 rok temu / LU
 
Polskę ocali intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski - taki jest warunek: 10 przykazań Bożych do wprowadzenia do prawa Polski (unijne szambo tu nie ma nic do gadania). To, co odbyło się w Łagiewnikach w 2016 roku było oszustwem władz Polski, sama szefowa rządu uciekła z wizytą do Izraela
ponad 1 rok temu / irtur
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.