DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Abyś nie był za PIS-em może na ciebie zagłosuje.
4 miesiące temu / Henrykxx
 
@Gość To proszę o poważną odpowiedź, dlaczego nie Bosak. Jeżeli to jest takie oczywiste, to chyba nie powinien/powinna Pan/Pani mieć problemu z uargumentowaniem.
4 miesiące temu / BP
 
Ten pomysł przebił stary: Lis na prezydenta.
4 miesiące temu / normal
 
Ta nieciekawa figura? Z autentycznym katolicyzmem nie ma nic wspólnego - to dywersant!
4 miesiące temu / Zbigniew
 
to określenie niestety pasuje do obecnego
4 miesiące temu / do hhmm
 
Ja chyba śnię. Bosak, Hołownia i ludzie tak na poważnie. Odpowiem podobnie: nie świrujcie tylko Pszoniak.
4 miesiące temu / Gość
 
To jest jakiś dramat. Ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o wierze katolickiej. Mógłby otwarcie założyć swój kościół przynajmniej się wycieralby twarzy KK.
4 miesiące temu / Jestemzgdanska
 
Pamiętajmy, że prezydent zawsze ma doradców i raczej realizuje politykę taką, jakie jego zaplecze. Żaden człowiek nie zna się na wszystkim, w kilku kwestiach może być samodzielny, w innych jest zdany w tym przypadku na Zielonych, PO, itp. Co do IQ to naprawdę nie jest najważniejsze, ale jestem przekonana, że Bosak ma wyższe... a jest duże prawdopodobieństwo, że to on będzie reprezentował prawicę. Nie mam pojęcia, jak zagłosować w drugiej turze, liczę na cud - że będzie tam Bosak.
4 miesiące temu / BP
 
Od kiedy świnki, przyjaciółki pana Hołowni, mają prawa wyborcze?
4 miesiące temu / Ana
 
tak jak sam mówił, że na sądzie ostatecznym komary nas będą sądzić to może myśli, że ma szanse wygrać w wyborach na prezydenta kraju pod zaborami naszej nieszczęśliwej Polski bo te same komary, które mają nas sądzić, oddadzą na niego głos!
4 miesiące temu / Zawodowy Polak
 
Żądam praw wyborczych dla zwierząt!!! Powoli dochodzimy do granic absurdu. Upadek cywilizacji jest już gwarantowany i pewny. Idzie to wszystko bardzo szybko.
4 miesiące temu / Gość
 
To ten katolik z tvnu?
4 miesiące temu / buaha
 
Przede wszystkim jest heretykiem - modernistą. W swoich książkach piszę o wierze jako o czymś subiektywnym, doświadczeniu, uczuciu, "osobistym odczuwaniu wiary", czyli propaguje potępione błędy modernistyczne i protestanckie i dalej relatywizm. W przeciwieństwie do tego Kościół katolicki mówi, że wiara jest przylgnięciem rozumu do prawd wiary objawionych przez Boga i podanych przez prawdziwy Kościół Chrystusowy do wierzenia.
4 miesiące temu / M.
 
Cyrk na kółkach
4 miesiące temu / Jerr
 
Po co się czaić? Może od razu Żorżeta?
4 miesiące temu / aaa
 
Chyba też zastartuję...
4 miesiące temu / Hmmm
 
Hołownia? Przecież to jakieś kpiny... To jest wyznawca postępactwa i tolerancjonizmu, w dodatku wojujący wegetarianin, czyli zamiast rozumu używa ideologii.
4 miesiące temu / Bondaree
 
W kancelarii planuje zatrudnić zwierzęta?
4 miesiące temu / ?
 
Mam tylko jedno pytanie do Hołowni. Jak rozumie tzw. zrównoważony rozwój według WHO? Odpowiedź na to pytanie powie wszystko o stanie świadomości tego pana.
4 miesiące temu / michał
 
Trzeba zmienić często używane określenie kościół otwarty ponieważ dla wielu osób niewierzących lub wierzących ale na co dzień nie interesujących się tematami kościoła jest to coś co się pozytywnie kojarzy i może łatwo zwieść. Osobiście proponuję określenie kościół upadły, kościół niewierzący lub kościół judaszowy. To jest jednoznaczne i trafia w punkt, chyba że macie lepszy pomysł. Szanowna Redakcjo, zacznijmy zmianę od pch24.
4 miesiące temu / hhmm...
 
Chyba najwyższy czas na nowego, koncesjonowanego katolika w polityce, bo pan Gowin się opatrzył. Potrzebny jest ktoś eko-, poprawny politycznie, niewymawiający słowa "Żyd", ekumeniczny kandydat- obowiązkowo postępowy i otwarty. A może pan Terlikowski by się zgodził ? Ktoś wie, czy on je mięso ?
4 miesiące temu / Józef z Tallin
 
@ Tramwajarka Na czym ma polegać ta mądrość?
4 miesiące temu / Ryś
 
Hołoty na taki poważny urząd nie należy zgłaszać.
4 miesiące temu / DNA
 
Zarejestruję się do prawyborów Konfederacji zróbmy tłum, jakieś 3 mln chętnych, ale padłby na lewactwo strach!!, idę głosować w I turze na kandydata Konfederacji. Jeżeli nie przejdzie do II tury to zostaję w domu. Boję się gniewu Bożego. Wybór między cwaniakiem a wesołkiem a dewiantem a ? nie jest żadnym wyborem. Tylko władza królewska pochodzi od Boga, a z demokracji - dzieła szatana, katolik korzysta w ograniczonym zakresie. Takim jaki podoba się Bogu .
4 miesiące temu / Rzymianin
 
Chyba przestanę czytać komentarze. Karierowicz, człowiek który zrównuje was ze zwierzętami, popiera Agendę 2030 i nie ma pojęcia co tak naprawdę dzieje się na świecie ma być waszym prezydentem...to samo Duda...załamka..
4 miesiące temu / żart?
 
Nie ma "kościoła otwartego". Są heretycy i bałwochwalcy, krócej wilki w owczej skórze. Hołownia to niebezpieczny człowiek. Za fasadą ułożonego katolika czai się nie tylko synkretyzm ale przede wszystkim wtłaczanie do Kościoła wszelkiej maści herezji. Od eko-herezji, po otwartość Kościoła na wszystko. To wilk w owczej skórze. Więc należy się wystrzegać takich "katolików".
4 miesiące temu / najmniejszy
 
Patrząc racjonalnie, ja dopóki nie przeczytałem powyższego artykułu, w ogóle nic nie wiedziałem o panu Szymonie Hołowni. Zaznaczam, nie jestem na pół analfabetą nie czytającym niczego, poza klikaniem w internecie. Więc przeciętny Kowalski - do których ja się zaliczam - jak będzie mógł głosować na kogoś, o którym pierwszy raz usłyszał przy okazji wyborów prezydenckich w maju 2020 roku ? Trochę zdrowego rozsądku, jak z powyższego widać, nikomu nie zaszkodzi.
4 miesiące temu / Druh Ryszard
 
Skąd się ten osobnik akurat teraz wziął?
4 miesiące temu / Zbigniew
 
@Rocky a jak Duda poleciał z przejęciem podnieść Pana Jezusa na jednej z Mszy Świętych na jakiś błoniach, bo zwiało kapłanowi z ręki to katolik czy nie ? Tego nie dałoby się wyreżyserować. Pan Hołownia też by tak zrobił ? Mam co do tego wątpliwości. Andrzej Duda ma wady, nawet wiele, ale czy Pan Hołownia jest lepszy ? No powątpiewam.
4 miesiące temu / DamianK
 
Hołownia to ze stylu bycia taki nasz polski Michael J. Fox. Proponuję polską wersję filmu Powrót do przyszłości z jednoczesną zmianą zakończenia. Bez tytułowego powrotu.
5 miesięcy temu / hhmm...
 
Byłby prezydentem z najwyższym IQ jakiego dotąd mieliśmy. Ma Pan mój głos.
5 miesięcy temu / Ago
 
jestem za Konfederacją od początku jej powstania. Ale mając do wyboru w drugiej turze czy głosować na Dudę czy na Hołownię, yyyyyyy wybieram Hołownię. Duda kompletnie nie sprawdził się jako przede wszystkim KATOLIK. A dodatkowo Second'a zaleje krew, że jego Duda nie wygra. To taka wisienka na torcie.
5 miesięcy temu / Rocky
 
Trochę się wstydzilem za pana Wałęsę, czy Kwasniewskiego, więc chciałem by prezydentem Polski był Tusk. Dobrze, że inni Polacy się na nim poznali. Potem myślałem, że pan Lis mógłby być prezydentem. Teraz wiem jak bardzo się myliłem. Ale, kiedy na horyzoncie pojawił się pan Duda, popieralem go z calej siły. I nie zawiodłem się.
5 miesięcy temu / Second
 
Tylko Hołownia! To będzie najmadrzejszy prezydent!
5 miesięcy temu / Tramwajarka
 
Tylko swoj pozna swego. Otoz kolega po fachu niejaki Tomasz Lis, powiedzial o panu Holowni cytuje "Załgany pseudoliberalny, pseudodoktrynalny, dwie piersi ssący, liberalny katolik, kuriozalny dwulicowiec? A dzisiaj w necie tytuły cytujace pana Holownie z jego wlasnej ksiazki, o tym ze dal ksiedzu w morde. Ale wejdzcie panstwo na jego profil fb, gdzie robi wode z mozgu swoim wyznawcom i tam juz pisze: "Jak ja kocham, po prostu kocham te tytuly: "Holownia uderzyl ksiedza! Pisze tez, ze jednemu ksiedzu owszem dal w pape. O daniu w morde juz jakos nic nie wspomina. To jest bardzo niebezpieczny, inteligentny cwany lis i tylko taki ktos jak T.Lis wyczul swego na kilometr.
5 miesięcy temu / Smutne to wszys
 
Najpewniejszym kandydatem postkomunistów jest Donald Tusk . Jedyna rzeczą , która go hamuje jest 700 godzin nagrań jego rozmów w tzw willach rządowych .Mysle , że trwaja negocjacje niemiecko-amerykańskie , ewentualnie niemiecko-izraelskie. Jeśli nie on to tylko Trzaskowski. W ostateczności moze byc jakaś kobieta , ale chyba brak kogos odppowiedniego. Kandydatura Hołowni jest bez znaczenia . Nie da sie w żadne sposób skleić antykatolickiego trzęsawiska z najbardziej postepowym katolicyzmem. Postkomunisci po prostu stracą wiarygodność, nie to , żeby nie psołuchali sie swoich oficerów prowadzących
5 miesięcy temu / Mirek
 
Kończ wąść! Wstydu oszczędź!
5 miesięcy temu / PrPr
 
A może przypomnieć jego rozmowę z W Cejrowskim?
5 miesięcy temu / Qwerty
 
czyli co? P. Hołownia będzie teraz wspierał Lgbt, czarne marsze, będzie protestował przeciw molestowaniu krów w celu pozyskania mleka ... itd itp - gratulacje panie H
5 miesięcy temu / karierowicz
 
myślę, że wśród zwierząt, miałby duże poparcie, myślę, że będzie też postulował o prawa wyborcze dla zwierząt! w końcu na sądzie ostatecznym będą go sądzić z obietnic wyborczych.
5 miesięcy temu / axe
 
Ma moje poparcie.
5 miesięcy temu / Aga
 
Wtedy dopiero byłaby reforma sądów: sądziłyby nas zwierzęta!
5 miesięcy temu / sp
 
Może nie wygrać, ale zabrać Dudzie znaczną część głosów. A tam, gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta. Szymonie, kiedy zostaniesz Szymonem-Piotrem?
5 miesięcy temu / kid
 
Hmm. W pierwszej turze poprę kandydata Konfederacji. Jeśli dojdzie do drugiej tury między Dudą a Holownią to poprę Holownię. Jeśli będzie Duda vs ktoś z KO to idę na piwo.
5 miesięcy temu / Jacek
 
Pan Hołownia pospolity karierowicz gw. Ta jego tzw kariera jest sterowana określonymi siłami ideologicznymi tzw palikotowego kościoła otwartego hahaha Dobry żart. Ekologia to jest tylko taka zasłona dymna,:sam wylatał się samolotami, bardzo dobry samochód i kominek w domku w lesie hahaha -ekohołownia w sam raz. Nan pewno nie jest antypartyjny.
5 miesięcy temu / obywatel
 
Co to jest katolicyzm otwarty? Mam wrażenie, że to coś z Antychrystem ma wspólnego. Takie rzeczy jakie głosi ten człowiek to jest po prostu koszmar.
5 miesięcy temu / Gość
 
Czy Kuba Wojewódzki bedzie kandydatem na prezydenta? Czy Killer bedzie kandydatem na prezydenta?? Itd itp....
5 miesięcy temu / Krol Artur
 
Pan Hołownia z całym swoim dossier ideologicznym jest zadaniowanym funkcjonariuszem systemu z misją "pobożnego" rewolucjonisty.
5 miesięcy temu / gość katolik
 
,,a tą częścią Polski i Kościoła, która przywiązana jest do tradycyjnych wartości ? o której to głosy znów walczyć będzie Andrzej Duda." To taki żart? Demokracja jest jedną wielką bzdurą, więc celebryta jak najbardziej może zrobić dobry wynik w wyborach.
5 miesięcy temu / Cava
 
Jeśli w starożytnym Rzymie koń mógł zostac senatorem,to czemużby nie p.Hołownia na prezydenta się by miec nie nadawał? ; mieliśmy już p.Palikota,p.Grocką i inni kontrowersyjnie persony - łaska wyborczego elektoratu,co pokazują każdorazowe wybory na "pstrej kobyle jeżdzi" i kto wie, może ma szanse!
5 miesięcy temu / t
 
bardzo dobra kandydatura,mniej partyjniactwa
5 miesięcy temu / lob1
 
Czytając ten artykuł myślałem sobie, co to za piramidalne bzdury!... Ale z drugiej strony kto 4 lata temu spodziewał się, że nikomu nie znany europoseł D. może wygrać wybory prezydenckie? W dodatku pokonując popularnego prezydenta. Wszystko jest możliwe.
5 miesięcy temu / Leniwiec
 
Jeśli o mnie chodzi, to nie zagłosowałbym na niego. No chyba, że w II turze byłby Hołownia i Biedroń.
5 miesięcy temu / M
 
"staje się bowiem liderem ruchów ekologicznych w Polsce! Jego książka zatytułowana "Boskie zwierzęta", w której namawia do wegetarianizmu i zwiększenia wysiłków w walce ze zmianami klimatu" świadczy, że ma on nie wiele wspólnego z katolicyzmem.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Nie ma niego teczki więc NIE.
5 miesięcy temu / Xyz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.