DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie istnieje coś takiego jak sztuczna inteligencja , to są po prostu algorytmy napisane przez ludzi , jeśli stworzą już robota który będzie mógł być żołnierzem nie obróci się przecież przeciw swojej armii Chyba że ktoś go "zhakuje " ale i tak mało kto przewidzi wszystkie ruchy przeciwnika tak aby robot mógł by go pokonać , to tak jakby nazwać sztuczną inteligencją nasz smartfon bo włącza się budzik np : o 6:00 Jest to po prostu zaprogramowane i jest to algorytmem jest zapisane w systemie . Aczkolwiek jestem za rozwojem tego co pozwoli szybsze i bardziej skuteczne działanie medycyny .
9 miesięcy temu / $STOPACTA2
 
To wszystko jest po prostu mało śmieszny żart. "Sztuczna inteligencja" nie istnieje, to co nazywane jest tym mianem to algorytmy optymalizacyjne z adaptacyjnymi parametrami. Tzw. "singluarity" (czyli samoświadomość) to jest mit, taka nasza wieża babel z 21 wieku. Nikt nie wie jak to zrobić, bo ludzie nie rozumieją tak podstawowych rzeczy jak przepływ krwi w mózgu nie mówiąc już o tym dlaczego mózg działa i jak on działa.
9 miesięcy temu / Gość
 
Liberalna demokracja miałaby zapobiec autorytaryzmowi niesionemu przez AI? Tego nawet nie warto komentować, skoro w tzw. wolnym świecie PO TO WŁAŚNIE nad tym się pracuje.
9 miesięcy temu / burak
 
Trzeba uchwalić prawo, że przed każdą SI ma biec człowiek z chorągiewką i trąbką, ostrzegający przed SI
9 miesięcy temu / Stachu
 
Trzeba sie przyzwyczaic do tego ze ten swiat powoli staje sie niezdatny do zycia.
9 miesięcy temu / ggggg
 
Pisze o tym wiele David Icke w książce Iluzja percepcji. Jednak w moim przekonaniu AI może pomóc w walce z chuliganami. W przeciwnym razie będzie sfołocz.
9 miesięcy temu / 1
 
...Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: ?Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię!? I poszedł pierwszy,i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach1, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz. A drugi wylał swą czaszę na morze. I stało się ono krwią jakby zmarłego, i każda z istot żywych poniosła śmierć - te, które są w morzu. A trzeci wylał swą czaszę na rzeki i źródła wód: i stały się krwią. A czwarty wylał swą czaszę na słońce: i dano mu władzę dotknąć ogniem ludzi. I ludzie zostali dotknięci wielkim upałem, A piąty wylał swą czaszę na tron Bestii: i w jej królestwie nastały ciemności, a ludzie z bólu gryźli języki. A szósty wylał swą czaszę na rzekę wielką, na Eufrat. A wyschła jej woda Siódmy wylał swą czaszę w powietrze: I nastąpiły błyskawice i głosy, i gromy, i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi,jakiego nie było, odkąd jest człowiek na ziem
9 miesięcy temu / PM
 
...I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia -imienia Bestii lub liczby jej imienia. ...
9 miesięcy temu / PM
 
... A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy. Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba. Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem. Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka. ...
9 miesięcy temu / PM
 
@aaa Niestety już chyba jest za późno .
9 miesięcy temu / mk
 
Rozwiązanie jest tylko jedno: ograniczyć władzę państwa, zanim będzie za późno.
9 miesięcy temu / aaa
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.