Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Wielki Post z ks. dr. Grzegorzem Bliźniakiem

Czy Syn Boży znajdzie wiarę na ziemi gdy przyjdzie? Rekolekcje część II [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Żyjemy w czasie trudnym, w czasie kiedy wiara katolicka napotyka na wiele przeszkód i problemów. Szatan robi wszystko, by tę wiarę zniszczyć w sercach wielu ludzi wierzących. W związku z tym należy głośno postawić pytanie: Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na Ziemi, gdy przyjdzie? Co robić, żeby prawdziwą wiarę katolicką zachować w naszych sercach?

 

Zapraszamy na II część wielkopostnych rekolekcji 2019 portalu PCh24.pl z ks. dr. Grzegorzem Bliźniakiem.

 

Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Materiał można udostępniać w mediach społecznościowych.

 

 

ZOBACZ CZ. I REKOLEKCJI

 

 
DATA: 2019-08-23 21:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

no pięknie, pięknie. Dziękuję. Bardzo mi zależy aby wspomnieć tez o problemie świadomości grzechu. Grzechu który jest następstwem popierania sodomii, Wybory polityczne. Jak wielu katolików czyta gazetę wyborczą, jak wielu ogląda TVN, jak wielu wspiera te media, jak wielu głosuje na partie deprawatorów, i demoralizatorów i wcale nie poczuwają sie do spowiadania sie z tego. Choćby wybór warszawski Trzaskowskiego i Rabieja. Jaki cios zadali ci katolicy dzieciom i rodzinie. Jestem pewien, ze wielu z tego sie nie wyspowiada, nie żałuje i przystąpi do świętokradczej Komunii Świętej. W moim kościele tego tematu w ogóle sie nie podejmuje i sądzę że w wielu warszawskich czy polskich też. I błądzą wierni i tsunami świętokradztwa w przyjmowaniu Jezusa Chrystusa Eucharystycznego. Króluj nam Chryste !
ponad 1 rok temu / retro
 
Ave Maria! Serdeczne Bóg zapłać Księdzu Grzegorzowi za kolejne słowa prawdy Bożej, niech Duch Święty zawsze napełnia serce i umysł Księdza!
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
Kościół. W Piśmie napisano że "bramy piekielne go nie przemogą Ale nigdzie nie jest napisane że Europa zawsze będzie katolicka.
ponad 1 rok temu / Jazzz
 
Bog zaplac, Czcigodnemu Ksiedzu Grzegorzowi. W woli przypomnienia, warunki dobrej spowiedzi w prawidlowej kolejnosci: 1. Rachunek sumienia. 2. Żal za grzechy. 3. Mocne postanowienie poprawy. 4. Wyznanie grzechów, czyli szczera spowiedź. 5. Zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu. O Sakramencie Pokuty, nigdy za malo - dokladka: https://sacerdoshyacinthus.com/2013/12/19/o-dobrej-spowiedzi-dossier/
ponad 1 rok temu / W prawdzie
 
Brawo! Bardzo dobre rekolekcje. Dziękuję.
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 
Kazanie dobre, chpc do końca nie wysłuchałem. Z Bogiem.
ponad 1 rok temu / Andrzej
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 159 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.