Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Wielki Post z ks. dr. Grzegorzem Bliźniakiem

Czy Syn Boży znajdzie wiarę na ziemi gdy przyjdzie? Rekolekcje część I [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Żyjemy w czasie trudnym, w czasie kiedy wiara katolicka napotyka na wiele przeszkód i problemów. Szatan robi wszystko, by tę wiarę zniszczyć w sercach wielu ludzi wierzących. W związku z tym należy głośno postawić pytanie: Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na Ziemi, gdy przyjdzie? Co robić, żeby prawdziwą wiarę katolicką zachować w naszych sercach?

 

Zapraszamy na I część wielkopostnych rekolekcji 2019 portalu PCh24.pl z ks. dr. Grzegorzem Bliźniakiem.

 

Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Materiał można udostępniać w mediach społecznościowych.


DATA: 2019-08-23 21:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Weź pod uwagę że gdyby to zrobił szybko przestałby być poroboszczem. Podobno E.P.zaostrzył rygory dyscyplinarne po aferach z Lemańskim.
ponad 1 rok temu / @ Sally
 
Ave Maria! Piękne, bardzo budujące moją wiarę rekolekcje, rekolekcje że tak powiem pachnące pięknie prawdą Bożą, Niech Matka Boża Różańcowa ma Księdza w nieustannej opiece!
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
Dziękuję za błogosławieństwo. Prosto, zwięźle i na temat. Czekam na kolejną część.
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 
Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na Ziemi, gdy przyjdzie? NIEWIELE
ponad 1 rok temu / panMarek
 
W sąsiedniej parafii proboszcz właśnie ogłosił post za Franciszka, biskupów i księży z parafii. Niestety, nie powiedział ani słowa na temat herezji, która wdarła się do kościoła i Franciszka, który wprowadza nas na ścieżki fałszywej wiary. Szkoda, zapewne więcej ludzi przystąpiłoby do postu.
ponad 1 rok temu / Sally
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.