Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Czy prezydent Duda wreszcie zatrzyma aborcję? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Prezydent Andrzej Duda od lat deklaruje się jako przeciwnik aborcji... ale jak dotąd ta postawa nie wpływa na fakty. Każdego roku jest w Polsce zabijanych kilkaset dzieci nienarodzonych. Czy prezydent Duda zatrzyma wreszcie ten krwawy proceder? Na to pytanie odpowiadał prezes Centrum Życia i Rodziny Paweł Ozdoba w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-08-05 11:35:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie bój się zarobić całkowitego zakazu aborcji. Bo kto przestrzega przepisów Boskich tam wszystko jest na miejscu.
5 miesięcy temu / Paweł
 
Bardzo ciekawa rozmowa. Dziękuję.
5 miesięcy temu / alo
 
Jesteś świadoma że zarodek zaczyna się od zagnieżdżenia w macicy a przed to zygota, która posiada zazwyczaj kilkadziesiąt komórek? Tabletki nie usuwają zarodka, bo go nie ma jak usunąć bo nie jest zagnieżdżony! Jakby tak było to powiem ci coś w sekrecie, kobieta starająca się o dziecko abortuje około 3 przez jeden rok starania się o nie. Poza tym organizm nawet czasem po zagnieżdżeniu doprowadza do usunięcia kiedy zarodek jest wadliwy i zostanie to wykryte
5 miesięcy temu / @ewcia
 
Tak, na pewno, to uczyni zwłaszcza po tym jak połowa Polski dała mu czerwone światło.
5 miesięcy temu / Janek
 
Dzieciobójstwo w tzw. aborcji, antykoncepcji tak, pigułki też mogą wywoływać efekt wczesnoporonnyi in vitro. Oby jak najszybciej ten straszny grzech przestał istnieć, oby jak najszybciej nastąpił triumf Niepokalanego Serca Maryi!
5 miesięcy temu / ewcia
 
Prezydent -nie.Rząd-nie.PiS -nie. Kościół-cisza.Deklaracje za życiem -kosz. Ustawa- kolejna zamrażarka. Czyli bez zmian : Smutne
5 miesięcy temu / Alice
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.