Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Czy prawo do posiadania broni ogranicza naszą wolność? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Przez dziesięciolecia ludziom serwowano ideę pacyfizmu. Efektem związanej z nią propagandy jest powszechne przekonanie, że broń w rękach człowieka to zagrożenie dla świata. Czy faktycznie prawo do obrony doprowadziłoby do sytuacji, że wszyscy byśmy się pozabijali?


DATA: 2019-10-01 11:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Anonimie jak ty znasz ewangelie? He? A PAsje Gibsona ogladal? Zdaje sie ze nawet niewolnicy za cezara mogli nosic ja przy sobie. Wez ty do reki Slowo Boze albo przyznaj sie zes nie chrzescijanin a juz wogole katolik!!! I przestan wypisywac brednie
ponad 1 rok temu / Daro
 
Anonim Jezus jak chcial to robil taki myk że nawet jat trzymali Go za szaty i tak im uchodził. Ale w ogole wiesz on chodził po wodzie i przechodził mimo drzwi zamknietych. Pamietasz akcję jak powiedzial "te słowa spełniły sie na mnie" i natychmiast chcieli Go zabić? Albo w światyni jak powiedział "nim Abraham stał się, ja jestem"? Też zrobił ich w wała bo mógł i chciał. Do ofiary krzyża doszło bo to była świadoma ofiara. Co mógłby zrobić z ewentualnym napastnikiem bez żadnej broni pokazuje drzewo figowe. Uczniów zatkało jak zobaczyli. Natomiast my mamy prawo się i innych obowiązek bronić. Trzeba być zdegenerowanym aby przygladać się jak dziecko gwałcą. Eliasz eksterminuje hurtem 450 kapłanów Baala - ten który potem żywy zabrany jest do nieba. Proszę nie rozbrajać mentalnie chrześcijan, chcesz skladać ofiarę to zaczynaj od siebie ale innych broń przed przemocą.
ponad 1 rok temu / Jot
 
Każdy ma prawo do Broni
ponad 1 rok temu / Patersson
 
Jesus nie miał broni i był jej przeciwnikiem. Skąd wśród nas, chrześcijan, tylu zwolenników?
ponad 1 rok temu / Anonim
 
za brak gaśnicy w aucie jest mandat...gasnica jest obowiązkowa do ochrony głupiego samochodu i czasem ludzi. Czyli" po co panu broń? Zadzwoni pan po policję ,ona przyjedzie i zrobi porządek." Czyli jadąc autem przy kontroli drogowej" nie ma pan gaśnicy- ja powiem,zadzwonię po straż oni przyjadą i zrobią porządek" jaki będzie efekt? A jaki wniosek?...ktoś się woli bronić telefonem to jego prawo. Ale dajcie mi wybór bo ja wolę broń kupić niż telefon i czekać 5 min na kogoś z bronią.
ponad 1 rok temu / Tf
 
Co z powrotem do Zasadniczej Obowiązkowej Służby Wojskowej? Broń w rękach osoby bez wyszkolenia jest groźna. Co innego, gdy absolwent szkoły średniej poświęci rok na szkolenie wojskowe i wychowanie patriotyczne. Broń powinna być dostępna, ale i szkolenia wojskowe społeczeństwa - powinny być obowiązkiem.
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 121 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.