Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Czy „prawica” naprawdę chce pokonać pełzającą dyktaturę LGBT? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Widmo homodykatury krąży nad Europą. Nie oszukujmy się nad Polską też… Jacek Ożóg zaprasza na Przegląd Prasy PCh24 TV. Rozmawiają Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel.


DATA: 2019-08-13 18:18:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Biedron prawdopodobnie ma sie zenic z Dulkiewicz I chca sie paradowac w marszach lgbt. To bedzie naprawde fajna para. I jak sie ubiora na glupkow to polacy nie wytrzymaja ze smiechu. A na dodatek wyjdziemy im na przeciw z ks. Oko I Ks. Guzem z woda swiecona to beda uciekac wielkimi krokami. Polacy nie kupia ich ideologii. Poprzez przemowy wielu madrych ludzi uczymy sie o nich coraz wiecej. Wypracujemy sobie tez droge jak ich sie pozbyc. Oni sa nam niepotrzebni do naszego zycia w naszej wlasnej Ojczyznie. Przeciez nie mozemy zawstydzic naszych dziadkow I pradziadkow patrzacych na nas z nieba.
ponad 1 rok temu / wnuczek
 
Gdyby w czasie Powstania Warszawskiego jego kolejna rocznica właśnie minęła 3 dni temu!! na ulicach Warszawy pojawiła się taka swołocz i dzicz jak LGBT, to powstańcy na pewno najpierw strzelaliby do tych szatańskich łbów, a dopiero potem do ścierwa germańskiego okupanta, gdyż znacznie większym wrogiem naszej Ojczyzny, a zwłaszcza jej młodzieży, jest bolszewicko-marksistowska ideologia LGBT niż germański nazizm. Powstańcy i cywile warszawiacy ginęli i byli mordowani jako ludzie WOLNI, a nie bolszewicki zgnojony tęczowy motłoch o wyglądzie stada świń z brukselskiego euro-kołchozu inaczej Brukselskiego Kraju Rad , naćpany brudną cuchnącą "wiedzą" przez marksistowskich ideologów, potomków szatańskiego plemienia chazarskiego z mongolskich stepów, trzymających pod butem 1 mld ludzi w Europie w tym putinowską Rosję, czyli ZSRR-bis i USA z Kanadą !!
ponad 1 rok temu / powstaniec 1863
 
Proponuję taki MEM, umieszczając obok siebie głowy, jak za dawnych stalinowskich lat w 1-majowych pochodach: Marks, Engels, Lenin, Stalin, Spineli, Soro$$, Kaczor Jasnogórski, LGBT-Neobolszewia. Inny transparent; NKWD,UB, SS, Gestapo, MO, ZOMO, ZOMO-Policja --> obrońcy czerwonej zarazy-DŻUMY XXI wieku!!
ponad 1 rok temu / powstaniec 1863
 
Niestety - obecna homodyktatura jest wynikiem i przedłużeniem 'czerwonej zarazy' której naszym rządom nie udało się zwalczyć przy pomocy nie zaistniałej lustracji i definitywnym wykluczeniem totalitarnych systemów sprawowania władzy jak faszyzm i komunizm. Błędy przeszłości i niudacznictwo władz post-komunistycznych mści się na polskim narodzie. Od 'czerwonej zarazy' doszliśmy do jaskrawej dyktatury 'tęczowej zarazy' z którą trudno będzie się uporać w zgnitej i zboczonej moralnie Europie. Obawiam się, że liberalno-lewackie myślenie Eurokołchozu dąży do zniszczenia naszej homogennej cywilizacji oferując w zamian przemoc, zniszczenie i niewolę jako tzw. Nowy Porzadek Świata jak to głoszą i życzą talmudzcy i masońscy dyktatorzy świata. Polska jest w trudnej sytuacji, bo jest rzadzona przez agentury niemiecko-zydowsko-rosyjskie. Tylko prawdziwi patrioci i wierni są w stanie obronić naszą wiarę i cywilizację, kierując się prawdą.Módlmy się o mądrość polityków III RP.
ponad 1 rok temu / Leszek_M_"koala
 
Mamy cały zdegenerowany Zachód z tym na głowie, a ludzie myślą, że to tak łatwo. Organizujcie się. Reklamujcie książki prof. Kube i prof. Chodakiewicz i nie gadajcie tylko sami działajcie. Zmorą Polaków jest ględzenie.
ponad 1 rok temu / Gość
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.