Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   31   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Alfonsa Rodrigueza
Św. Wolfganga, biskupa
 
 
 
 

Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską-Nitek za walkę o godność narodu? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Polskie sądy, jak się okazuje, nie zawsze stają po stronie polskiego interesu narodowego. Kuriozalne działania wymiaru sprawiedliwości w Gdańsku doprowadziły do sytuacji, w której Polka szykanowana przez niemieckiego pracodawcę może trafić do aresztu... O kulisach swojej sądowej walki z Hansem G. opowiadała Natalia Nitek-Płażyńska w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

 

 

Miniatura:Fotograf:Lukasz Dejnarowicz/Archiwum:Forum

 

 


DATA: 2020-10-07 13:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pani Mario szacunek i podziękowanie jeśli będzie nas wielu obronimy kraj, a Niemiec nie będzie pluł nam w twarz. Pani tytaniczna praca i upór zdziała więcej niż cały wydział propagandy . Dziękuje w moich oczach jest Pani Tyranem polskości.
1 miesiąc temu / Patryiota
 
Ziemkiewicz czy Stonoga także obrażali naród ale ci są z kolei uwielbiani. Ale gdy jakiś obcokrajowiec coś złego powie na Polaków, to wtedy jest oburzenie. Niestety ale jeżeli sami się nie lubimy, używamy wobec siebie antypolskich określeń, to trudno oczekiwać, aby inni nas szanowali.
1 miesiąc temu / abc
 
Problemem jest owa "sędzia" i setki jej podobnych idiotów w togach, którzy nie używaja rozumu i nie stosuja rozsądku przy rozstrzyganiu spraw, podpieraja się tylko wyrąbanymi na pamięć regułkiami, których się nauczyli w toku "studiów" prawniczych - to ci ludzie sa problemem i tych ludzi trzeba sie pozbyć z sytemu prawnego RP.
1 miesiąc temu / Hanys Górnosl
 
@Dawid: Ciekawe skąd to wiadomo? Doktryna zatrutego drzewa obowiązywała by, gdyby nagrania były zdobyte w sposób nielegalny - tymczasem w świetle art. 267 k.k. jeżeli uczestniczę w rozmowie, to mogę nagrywać - obojętnie czy za zgodą czy bez. Poruszono tutaj odwieczny problem, że często się zdarza, że ofiara ma mniejsze prawa i mniejsze możliwości obrony, niż napastnik? Powinno tak być? Jak to się ma do równości wszystkich wobec prawa karnego? Jest coś takiego?
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 
"Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską- Nitek za walkę o godność narodu?". Polski nie, ale TEN obecny-tak.
1 miesiąc temu / benedykt
 
Nie opowiadając się po żadnej ze stron, pozwolę sobie tylko zauważyć, że w USA najpewniej skazana zostałaby tylko ta Pani, gdyż zgodnie z doktryną "owoców zatrutego drzewa" nagranie nie zostałoby dopuszczone przez sąd.
1 miesiąc temu / Dawid
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 115 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.