DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pani Mario szacunek i podziękowanie jeśli będzie nas wielu obronimy kraj, a Niemiec nie będzie pluł nam w twarz. Pani tytaniczna praca i upór zdziała więcej niż cały wydział propagandy . Dziękuje w moich oczach jest Pani Tyranem polskości.
1 miesiąc temu / Patryiota
 
Ziemkiewicz czy Stonoga także obrażali naród ale ci są z kolei uwielbiani. Ale gdy jakiś obcokrajowiec coś złego powie na Polaków, to wtedy jest oburzenie. Niestety ale jeżeli sami się nie lubimy, używamy wobec siebie antypolskich określeń, to trudno oczekiwać, aby inni nas szanowali.
1 miesiąc temu / abc
 
Problemem jest owa "sędzia" i setki jej podobnych idiotów w togach, którzy nie używaja rozumu i nie stosuja rozsądku przy rozstrzyganiu spraw, podpieraja się tylko wyrąbanymi na pamięć regułkiami, których się nauczyli w toku "studiów" prawniczych - to ci ludzie sa problemem i tych ludzi trzeba sie pozbyć z sytemu prawnego RP.
1 miesiąc temu / Hanys Górnosl
 
@Dawid: Ciekawe skąd to wiadomo? Doktryna zatrutego drzewa obowiązywała by, gdyby nagrania były zdobyte w sposób nielegalny - tymczasem w świetle art. 267 k.k. jeżeli uczestniczę w rozmowie, to mogę nagrywać - obojętnie czy za zgodą czy bez. Poruszono tutaj odwieczny problem, że często się zdarza, że ofiara ma mniejsze prawa i mniejsze możliwości obrony, niż napastnik? Powinno tak być? Jak to się ma do równości wszystkich wobec prawa karnego? Jest coś takiego?
1 miesiąc temu / anonim_galeon
 
"Czy polski sąd skaże Natalię Płażyńską- Nitek za walkę o godność narodu?". Polski nie, ale TEN obecny-tak.
1 miesiąc temu / benedykt
 
Nie opowiadając się po żadnej ze stron, pozwolę sobie tylko zauważyć, że w USA najpewniej skazana zostałaby tylko ta Pani, gdyż zgodnie z doktryną "owoców zatrutego drzewa" nagranie nie zostałoby dopuszczone przez sąd.
1 miesiąc temu / Dawid
 
Natalio, jest Pani szlachetną, dumną Córką Polskiego Narodu, obdarzoną przez Stwórcę nie tylko pięknem zewnętrznym. Ujadanie bandy świadczy niezbicie, ze jest Pani na właściwej drodze. Tacy jak Pani są prześladowani od stuleci. Duma ogarnia, patrząc na to, co Pani czyni. Z uszanowaniem!
1 miesiąc temu / Pani
 
Jeżeli Ziobro i inni tak chce jej pomóc to powinni użyć swoich nacisków na komorników, Policję, Służbę Więzienną itp żeby nie realizować wytycznych, wyroków Sądu. Przeciągać w nieskończoność. Bo wiadomo że na sprawę w Sądzie Najwyższym trzeba czekać.
1 miesiąc temu / Mała 16
 
@B.tomasz o jak wiesz może też gdzie płacą to daj namiary, bo jestem lewicowy a ani grosza nie dostaję. Za poglądy pieniądze to bym nie pogardził nimi
1 miesiąc temu / Anonimm
 
A może coś więcej niż klepanie komentarzy i dobre rady- jakieś pikiety pod sądami w całej Polsce z naszym udziałem . Konfederacjo- jak nie Wy to kto??
1 miesiąc temu / Darius
 
Aha uwielbiam czytać Twoje wypociny. Zastanawiam się czy sama z siebie piszesz takie kocopoły czy jesteś "zadaniowana"? Myślę że to wersja 2. Chociaż przyzwoicie płacą ? Starczy na waciki i karmę dla kota ?!
1 miesiąc temu / B.tomasz
 
@Aha Ojej, nie bredź już. Te twoje wypociny są jak zwykle żenujące. Otóż nigdy nie było, nie jest i nie będzie tak aby wobec prawa wszyscy byli równi. To utopia a jeśli nie wiesz co znaczy to trudne słowo to zajrzyj do słownika. Poza tym ta miła Pani nie podsłuchiwała tylko uwieczniła moment popełniania przestępstwa poprzez utrwalenie go w pamięci telefonu. Bez tego żaden sąd by jej nie uwierzył na słowo. Aby dowieść przestępstwa trzeba mieć dowody. Najlepiej nagranie. To lepsze aniżeli ewentualne zeznania świadków. Brawo dla tej kobiety za odwagę i chęci dochodzenia sprawiedliwości. Ale ty i tak tego nie ogarniesz. Za wysokie progi...
1 miesiąc temu / Neron
 
Gratuluję odwagi pani Natalio! I wspieram całym sercem, wierzę że sprawiedliwość zwycięży a winny poniesie karę!
1 miesiąc temu / Czesław
 
okupacja szkopska trwa !
1 miesiąc temu / ńiewolne miast
 
Wyrok tego ''sądu'' to policzek dla każdego Polaka. Hańba. Minister sprawiedliwości Pan Ziobro powinien przyjrzeć się sprawie i pracy tego sędziego który tak zawyrokował.Pani Natalia może też zwrócić się do prezydenta o ułaskawienie. W takiej bezprecedensowej sprawie powinien tą Panią ułaskawić bez mrugnięcia okiem. Sama kara dla tego niemca jest żenująco niska. Ciekawe czy gdyby tak mówił o Żydach to ten swąd tfuuu, sąd potraktowałby go równie łagodnie ? Albo Polska wstaje z kolan albo dalej będzie dawać się opluwać byle komu
1 miesiąc temu / Marek
 
Wobec prawa wszyscy są równi - posłuchała osobę prywatną i upubliczniła to, powinna zatem ponieść konsekwencje, bo jest to łamanie prawa. Inną sprawą jest treść rozmowy, dobrze, że ujrzała ona światło dzienne. Jednak próba walki ze złem nie usprawiedliwia czynienia zła samemu.
1 miesiąc temu / Aha
 
Wyrok gdanskiego sądu jest haniebny i obraźliwy dla calego narodu a nie tylko pani Natalii. Wielkie uznanie dla tej kobiety honoru
1 miesiąc temu / Klasyk
 
Pani Natalio ! Bardzo dziękuję za to co Pani robi dla Polski.
1 miesiąc temu / Frondo z Krainy
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.