Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Czy Polacy są gotowi na prawdę o Smoleńsku? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Co tak naprawdę wiemy o katastrofie smoleńskiej? Co z licznych przekazów medialnych stanowi manipulację i dezinformacyjne wrzutki, a co zbliża nas do prawdy. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Tomasza Kolanka z Marcinem Austynem.

 

 


DATA: 2019-08-23 21:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pierwsza zasada zbrodni " zabił ten co najwięcej zyska " . A jak opcja z tego stada od koryta okrągłostołowego zyskała ?
ponad 1 rok temu / Wojciech
 
Rozkaz: ZAGASIĆ PAMIĘĆ - VT
ponad 1 rok temu / nigdy nie zapom
 
Katastrofa Smoleńska ukazuje siłę kłamstwa i jak kłamstwo umożliwia manipulację opinią publiczną. Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, chyba to powiedzenie dotyczy małych kłamstewek, wielkie kłamstwa mają chyba długie. Okoliczności po katastrofie Smoleńskiej wskazują, że mamy obecnie do czynienia z wielkim kłamstwem po stronie rosyjskiej i polskiej: niszczenie wraku, zeznania bezpośrednich świadków, z których większość już nie żyje, kłamstwo Kopacz, zbieżność pierwszych opinii nt. przyczyn katastrofy z końcowymi raportami, podśmiechiwania na lotnisku, zakaz otwierania trumien, itd. itp.
ponad 1 rok temu / Diagnoza
 
widzę, że Pan Austyn wie więcej niż wszyscy. Skąd ta pewność, że wszyscy zginęli?
ponad 1 rok temu / Gość
 
Przypomnę: złamana instrukcja natowska HEAD obu lotów nie wolno było organizować. Polskaa wewnętrzna instrukcja PL-2007 nie wolno latać z vip-em w trudnych warunkach. Złamany protokół dyplomatyczny nie można organizować uroczystości na terenie obcego państwa bez zaproszenia osoby na równorzędnym stanowisku. Gdyby w Polsce przestrzegano prawa, nie doszło by do tej tragedii. Żal ludzi.
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.