Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

Czy PiS i „prawicowe media” nazwą katolików i biskupów „ruskimi agentami”?


Wzmożenie antyaborcyjne wśród biskupów! Czy teraz media bezgranicznie ufające PiS uznają, że wolno już cały Kościół nazywać „ruską agenturą”? I co z postawą PiS wobec zakazu aborcji wspólnego mają Cud Eucharystyczny w Sokółce oraz Wojciech Cejrowski? – na pytania te odpowiada w programie „Ja Katolik” Krystian Kratiuk.

 

ZOBACZ: „Zanikający” Cud Eucharystyczny. Co wydarzyło się w Sokółce?

 

 


DATA: 2018-12-14 07:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A po tych uwagach, które Pan Redaktor cytuje, biskupi obecni na rocznicy Radia Maryja, ochoczo przystąpili do udzielania komunii św. politykom PiS. Czy tak było Panie Redaktorze?
6 miesięcy temu / Olo
 
@PRPRo Oczywiście, że są. Jest to excommunicatio latae sententiae ? mocą samego prawa, która następuje automatycznie po czynie. Przez sam czyn katolik tak bardzo oddala się od Kościoła, że nie może być dalej uważany za jego członka.
6 miesięcy temu / Robert
 
"Dosyć już nasłuchał się tłum o tym, co się zwie 'prawami człowieka', niechże usłyszy kiedyś o prawach Boga". (Leon XIII, Tamesti futura)
6 miesięcy temu / M.
 
Nasi polscy biskupi sami nie wiedzą czego chcą. Przeżywają antyaborcyjne wzmożenie na niedługo przed wyborami. Jeśli są tacy pryncypialni, to nich ekskomunikują np. Gronkiewicz-Waltz, która wyrzuciła z pracy prof. Chazana. Albo Komorowskiego, który też uważa się za katolika, a ma liberalne poglądy. Myślę, że byłyby to dobre przykłady. Zdaje się abp Nycz urządził mszę dziękczynną na jej cześć. Albo niech zorganizują w Warszawie milionową demonstrację za życiem. Łatwo jest wysługiwać się czyimiś rękami. Nie słyszałem też ze strony Episkopatu słów dezaprobaty dla niektórych działań Franciszka, choć są biskupi np. z Afryki, których stać na krytykę. Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych biskupów w ostatnim czasie.
6 miesięcy temu / AOL
 
Co do cudu w Sokółce... Czy coś co jest Boskiego pochodzenia może wyblaknąć w sposób naturalny? Np. wizerunek Matki Bożej w Guadelupe czy nie ulegające rozkładowi zwłoki świętych? Albo Cud Świętego Januarego na przykład...
6 miesięcy temu / ma
 
Nie rozumiem doprawdy dlaczego politycy i nie tylko którzy opowiadają się za 'prawem" do aborcji nie są ekskomunikowani!? Podważasz nauczanie kościoła nie możesz być jego członkiem. Logiczne!
6 miesięcy temu / PRPRo
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.