DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zmień lekarza bo ten ciebie oszukuje, artykuł mnie powalił, ciemno gród to potęgi,nikt nas nie przekona że czarne jest czarne,
ponad 1 rok temu / Polak
 
Pedofilia już jest modna została tylko kwestia jej legalizacji .Już niedługo będzie zalegalizowana poprzez przyjęcie islamu jako religii przewodniej bo w niej jest pozwolenie na małżeństwa z nieletnimi.Lewacy będą chrześcijaństwo dewaluować dopóki nie powstanie jedna światowa religia która wierzących odpowiednio pokieruje na lewackie myślenie.Wtedy będzie wszystko dozwolone .Już rozmiękcza się życie rodzinne i podstawę rodzinnej tradycji ,już wprowadza się do szkół lewackie nauczanie i homopropagandę Kościół również temu ulega a wierni głupieją od nieewangelicznej nauki.Przykre ale prawdziwe.
ponad 1 rok temu / Lila
 
Seksualizacja dzieci + dodawanie coraz to nowych "orientacji seksualnych" oraz "płci" oznacza zjazd w kierunku uznania pedofili także za tzw."mniejszość seksualną". Społeczeństwa są z tym stopniowo oswajane, jest to pewien proces który toczy się niezależnie od takich czy też innych intencji tych, którzy głoszą że walczą jedynie z dyskryminowaniem osób homoseksualnych. Po prostu społeczeństwa są zwodzone przez demony, tak jak to nieraz już było w historii - tym bardziej, że współcześnie nie wierzą w ich istnienie. Nie są jednak w stanie się im przeciwstawić, ponieważ porzucają wiarę, stanowiącą system immunologiczny cywilizacji chrześcijańskiej.
ponad 1 rok temu / Zbyszek
 
Niestety dewiacje seksualne należą już do obowiązującej poprawności również w Polsce. Władza niby udaje zgorszenie i nawet słowami odcina się od owej poprawności, ale nie podejmuje żadnych działań zapobiegających, bądź zwalczających tego rodzaje tendencje. Podobnie zachowuje się hierarchia kościelna - niby nie popiera, ale jest b.b.ostrożna żeby nie powiedzieć tchórzliwa i niejednoznaczna. Stosowanie i propagowanie homoseksualizmu jest grzechem śmiertelnym i beż wycofania się z tego w sposób sakramentalny spełniając określone warunki wiedzie nieuchronnie do potępienia "obrzydliwość wobec Boga". Tą prawdę należy odważnie obwieszczać i to niezależnie od przykrych konsekwencji. Władza ma instrumenty prawne, których nie wykorzystuje, Kościół ma ambony raczej nieczynne, a szkoda i ołtarze, których tez nie wykorzystuje. Jednocześnie Kościół dał sobie narzucić nieprawdziwą narrację, że jedynym problemem jest pedofilia w nim samym i wokół tego wszystko się kręci.
ponad 1 rok temu / Mirosław Kubic
 
Każde podobne refleksje powinne być koniecznie stawiane w kontekście zniewoleń duchowych, czystych opętań! Bardzo mi brakuje poważnych ostrzeżeń od Kapłanów Egzorcystów o nieubłaganych skutkach tych zabaw w kult Szatana. To nie są relacje z życia normalnych ludzi, tu się mówi o opętańcach, którzy chcą nas sterroryzować i sprowadzić do roli absolutnie bezwolnego niewolnictwa!
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 
Jeżeli nie chcemy ażeby sodomia zawładnęła naszym życiem publicznym, to musimy w pierwszej kolejności baczyć, ażeby nie została nam narzucona - do debaty publicznej - tak zwana "poprawność polityczna" która uniemożliwiałaby kontestowanie zachowań nieobyczajnych. Dopóki nowomowa, odwrócenie znaczeń języka nie wkroczy na "salony",a z kolei nazywanie rzeczy po imieniu nie zostanie penalizowane jako "mowa nienawiśći",to będzie można legalnie nazywać zło złem, kłamstwo kłamstwem, zboczenie zboczeniem, tym samym, nie będziemy bać się przeciwstawiać deprawacji nieletnich. Jeżeli ta granica zostanie przez postępowców obalona, to czeka nas taka sama rewolucja obyczajna i kulturalna jaka opanowała zachodnią cywilizację. Tam chrześcijaństwo i katolicyzm dogorywa, nastąpiła degeneracja całych społeczeństw, wolność całkowita człowieka stała się "parareligią" i zajęła miejsce Pana Boga, a z nią umarła moralność i etyka oparta na Dekalogu. Czy to doprowadzi upadku cywilizacji ?
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
Lewactwo nie znosi logiki. Tłumaczenia w ogóle nie trafiają do nich. Został tylko Pan Bóg i rozwiązanie znane wydarzenia nazywanego Potopem czy znane z Sodomy i Gomory.
ponad 1 rok temu / ma
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.