Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2021 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Czy nowy minister edukacji odbije uniwersytety z rąk ideologów? [Rozmowa z Grzegorzem Kucharczykiem]


Odtwórz w YouTube
 

Przed nowym ministrem edukacji, prof. Przemysławem Czarnkiem, stoi olbrzymiej wagi zadanie: odbicie polskich uniwersytetów z rąk ideologów. Trzeba mieć nadzieję, że zadanie to uda się wykonać. O tym, a także o problemie laicyzmu, mówił prof. Grzegorz Kucharczyk w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 10:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Po ostatnich wybrykach poslow PiS przy okazji Ustawy o karalnosci krytykow marksistowskiej ideologii gender z przybudowkami, Profesor Czarnek niczym Don Kichot bedzie walczyl z wiatrakami Prezesa zarazem Vce premiera.
3 miesiące temu / st
 
Są dwie możliwości: albo ludzie w mediach podających się za prawicowe, czy katolickie niestety łącznie z Panem Profesorem to jacyś kompletni naiwniacy co nie znają historii i mają klapki na oczach na to, co się od lat dzieje, albo jeśli nie są i wiedzą, to celowo sieją dezinformację. Innej opcji nie ma.
3 miesiące temu / Nick
 
Jestem dobrej myśli że da radę
3 miesiące temu / majka
 
Nie odbije bo nikt nie chce być odbity. Tak jak za czasów "jedynie słusznych" uniwersytety były po stronie komunistów większość profesor to konfidenci tak teraz sprzedadzą się wszystkiemu, by tylko nie zajmować się nauka. Dajcie sobie spokój z naszymi uczelniami, chromcie dzieci i zachęcajcie je by nie marnowały czasu u dziadów.
3 miesiące temu / Antiydiot
 
Marcin. Piątkowski to człowiek z klasą? Nie żartuj.
3 miesiące temu / Qwerty
 
Gdyby PiS chciało aby na uniwersytetach nie było ideologii, to nie byłoby "RFORMY GOWINA". Syzyfowa praca, wg zasady trzeba dużo zrobić, żeby się nic nie zmieniło. 30 lat po transformacji, lata lecą, PiS rządzi drugą kadencję, prezydent też, a marksizm - lesbianizm rozkwita. Na dodatek PiS proponuje skrajnie lewicową ustawę dla zwierząt. Słabo to wygląda.
3 miesiące temu / Jazz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.